Анонси і оголошення

На базі бібліотеки КДПУ 18 квітня 2019 року відбувся науково-практичний вебінар «Звітність Crossref для наукових видань», на якому були розглянуті особливості діяльності Crossref як реєстратора DOI – унікальних цифрових позначок для постійної ідентифікації об'єктів інтелектуальної власності.

Видавничий дім «Інтернаука» та представники реєстраційної агенції Crossref висвітлили низку питань, актуальних для редакторів і видавців наукових журналів, які починають працювати зі звітами й системами Crossref.

Спікери вебінару розглянули питання присвоєння DOI, ознайомили присутніх із структурою та особливостями щомісячної звітності Crossref, нюансами статистичного обліку використання цифрових ідентифікаторів наукових видань. На вебінарі детально розглянули й поширені помилки користувачів системи Crossref. На завершення віртуальної зустрічі відбулася сесія «Питання – відповідь», під час якої всі, хто долучився до вебінару отримали відповіді на свої запитання.

Коректна й структурована звітність є важливим аспектом функціонування наукових видань закладу вищої освіти. Дізнайтеся більше про роботу з Crossref, переглянувши запис вебінару на офіційному Youtube-каналі реєстраційної агенції.

7577