Анонси і оголошення
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

На базі бібліотеки КДПУ 18 квітня 2019 року відбувся науково-практичний вебінар «Звітність Crossref для наукових видань», на якому були розглянуті особливості діяльності Crossref як реєстратора DOI – унікальних цифрових позначок для постійної ідентифікації об'єктів інтелектуальної власності.

Видавничий дім «Інтернаука» та представники реєстраційної агенції Crossref висвітлили низку питань, актуальних для редакторів і видавців наукових журналів, які починають працювати зі звітами й системами Crossref.

Спікери вебінару розглянули питання присвоєння DOI, ознайомили присутніх із структурою та особливостями щомісячної звітності Crossref, нюансами статистичного обліку використання цифрових ідентифікаторів наукових видань. На вебінарі детально розглянули й поширені помилки користувачів системи Crossref. На завершення віртуальної зустрічі відбулася сесія «Питання – відповідь», під час якої всі, хто долучився до вебінару отримали відповіді на свої запитання.

Коректна й структурована звітність є важливим аспектом функціонування наукових видань закладу вищої освіти. Дізнайтеся більше про роботу з Crossref, переглянувши запис вебінару на офіційному Youtube-каналі реєстраційної агенції.