Анонси і оголошення
Компанія Clarivate анонсувала травневу серію безкоштовних україномовних вебінарів на
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

Відділ зв’язків з громадськістю та виставкової роботи ДНТБ України повідомляє, що компанія EBSCO Information Services планує провести серію вебінарів для українських учених. Спікери розповідатимуть про академічні бази даних EBSCO, пошук та аналіз релевантної інформації, цитування статтей, їх збереження в обліковому записі Google Drive, експорт метаданих у бібліографічні менеджери Zotero або Mendeley, переваги використання облікового запису My EBSCOhost. Вебінари проводитимуться українською та англійською мовами. Запрошуємо реєструватися та брати активну участь!