Анонси і оголошення
З 28 вересня глобальна інформаційна аналітична компанія Elsevier розпочинає нову
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися

Компанія Clarivate запрошує долучитися до нової серії безкоштовних вебінарів на платформі Webex. Для участі необхідна попередня реєстрація. Сертифікат учасника отримають особи, які відвідають більше 90% вебінару. Трансляції вебінарів відбуватимуться в Youtube о 13:15 за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg.

5 квітня

Тема: Відповідальна наукометрія

Тези: Історичний екскурс. Предмет, мета, задачі наукометрії. Дані, що використовуються для аналізу, їхні джерела, вимоги до якості. Основні показники: переваги та недоліки (імпакт-фактор і його варіації, h-індекс, CNCI, beamplots). Коректне й некоректне застосування, причини й наслідки. Побудова стратегії розвитку наукової діяльності вченого, установи, країни з урахуванням наукометричних даних. Об’єктивна оцінка публікаційної діяльності установи. Профілі установи та автора: функції та можливості. Відповіді на запитання.

Реєстрація:

 

6 квітня

Тема: Референс-менеджер EndNote: оформлення публікації за форматом видання

Тези: Можливості й функції EndNote. Початок роботи. Створення, наповнення та впорядкування власної колекції статей. Імпорт публікацій з Web of Science, онлайн-бібліотек, пошукових систем, сайту видання, створення запису власноруч. Структура статті. Формати пристатейної літератури. Оформлення рукописів за форматом журналу. Експорт даних з EndNote. Створення звітів. Відповіді на запитання, які буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

 

7 квітня

Тема: Web of Science у новому інтерфейсі

Тези: Реєстрація на платформі. Можливості кабінету користувача. Продовження роумінгового доступу. Характеристики бази Web of Science Core Collection. Алгоритм пошуку та аналізу літератури у Web of Science Core Collection: оператори пошуку, символи скорочення та заміни. Отримані результати: кількість, типи документів, розподіл за роками, отримані цитування, самоцитування, їхній аналіз, h-index. Визначення ключових установ, науковців, країн, що виконують роботи за певною темою, організацій, що фінансували аналогічні дослідження. Збереження історій пошуку та результатів, налаштування автоматичних повідомлень про появу нових документів чи цитувань. Використання Web of Science в освітньому процесі. Відповіді на запитання, які буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

 

8 квітня

Тема: Презентація здобутків науковця

Тези: Труднощі під час пошуку робіт певного автора. Оцінка наукового доробку автора у Web of Science Core Collection та InCites. Індекс Гірша та beamplots. Що впливає на цитованість роботи і як на неї вплинути. Робота з авторськими профілями Publons, ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar. Створення, наповнення, підтримка, коректне застосування. Відповіді на запитання, які буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

 

9 квітня

Тема: Аналітичний інструмент InCites для науковця та адміністратора

Тези: Оглядовий вебінар про можливості аналітичного інструменту InCites для наукових установ України. Які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу під час аналізу здобутків установи, як порівняти ЗВО за здобутками в певній галузі. Яка установа ефективніша в певній галузі, й чому? Як проаналізувати сукупність документів за певною темою. Готові автоматичні звіти й результати з урахуванням запитів користувача. Відповіді на запитання, які буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

14797