Анонси і оголошення
Шановні науковці й здобувачі вищої освіти! За сприяння МОН України до 31 грудня 2021
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

Шановні науковці! Запрошуємо вас взяти участь у вебінарі компанії Springer Nature, присвяченому роботі з передплаченими повнотекстовими ресурсами. Ви дізнаєтеся, які саме видання доступні для українських користувачів, про пошукові можливості платформи Springer Link, а також матимете змогу поставити запитання тренерові. Тривалість вебінару – 1 година. Початок 29 січня об 11.30 у бібліотеці головного корпусу.