Осінь пора щедра, багата, хлібосольна! Саме в теплі осінні дні викладачами кафедри к. пед. н. доц. І. Красюк, к. пед. н. доц. Р. Пильніком та викл. О. Большаніною був організований виїзний захід до м. Дніпра з метою створення емоційно позитивних та мотиваційних умов для навчання та виховання творчих здібностей студентів художньо-графічного відділення факультету мистецтв спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво). Наші студенти мали можливість відвідати Національний музей, Арт галерею, виставковий зал Спілки художників України, Музей українського живопису.
Теоретичні знання студентів розширені бесідою працівниками музею та викладачами кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Дніпровського національного університету ім. О. Гончара. Під час екскурсії експозицією музеїв та галерей наші студенти познайомились із творчістю видатних українських митців та дніпровських художників. Тільки уявіть: нині у фондах Музею українського живопису нараховується близько 2,5 тисяч предметів живопису та графіки, скульптури та предметів емальєрного мистецтва! Георгій Чернявський, Михайло Кокін, Микола Родзін, Анатолій Ткач, Віктор Матюшенко - це одні з найвизначніших художників, які жили та працювали на теренах нашої області. Також була можливість відвідати приватні майстерні художників Дніпра, які працюють як в техніці олійного живопису, так і в енкаустиці.
Особливі емоції студентів викликали роботи сучасного мистецтва у виставковому залі Дніпропетровської організації Національної Спілки Художників України де проходить VIІ Всеукраїнська виставка образотворчого мистецтва «Чарівні барви Дніпра» - таку милозвучну назву носить експозиція. Дніпропетровські майстри пензля не змінюють доброї традиції організовувати творчу зустріч з цінителями мистецтва. Серед творів були представлені роботи як викладачів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, так і випускників спеціальності Образотворче мистецтво Дніпровського національного університету ім. О. Гончара. Студенти мали можливість проаналізувати мистецькі здобутки фахівців кафедри в різних жанрах і техніках, а саме, графічні твори, виконані в різних техніках, акварельний та олійний живопис в жарні натюрморт, портрет, пейзаж, ілюстативні та тематичні напрямки. Широко представлені роботи декоратино-прикладного мистецтва: гобелени, батіки, розпис та вироби з енкаустики та паперу. Для молодих художників подібні виставки неймовірно корисні і необхідні, це місця, де можна навчитися новому, побачити і постаратися зрозуміти інший погляд на світ, ознайомитися з новими техніками і прийомами зображення.
Дуже приємне враження залишило відвідування паркової зони Яхт клубу «Січ» з метою розширення навичок роботи студентів над начерками та замальовками світу тварин в умовах пленеру.
В умовах карантину як викладачі, так і студенти притримувалися масочного режиму під час відвідування мистецьких центрів. Викладачи мали сертифікати вакцінації.