Закінчила з відзнакою в 2001 році Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка за спеціальністю «Українська мова і література».
У 2005 - 2008 роках навчалася в аспірантурі Криворізького державного педагогічного університету.
Науковий ступінь кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.01.01 - українська література присуджено в 2010 році.
У Криворізькому державному педагогічному університеті працює з 2010 року на посаді помічника ректора, з 2012 - старшого викладача кафедри змісту і методики початкового навчання (за сумісництвом). На кафедрі викладає курс «Дитяча література».
Має понад 30 публікацій, серед них монографія («Романи „муженського циклу” Володимира Винниченка: проблематика, жанрово-стильові особливості»), статті в українських та зарубіжних наукових виданнях, тези доповідей до конференцій, навчально-методичний комплекс "Дитяча література", методичні вказівки "Дитяча література", "Українська мова (за професійним спрямуванням)".
Брала участь у міжнародних і всеукраїнських конференціях України з доповідями, що присвячені різним аспектам дослідження творчості В.Винниченка та літератури для дітей і юнацтва української діаспори. Виступала на Міжнародній науковій конференції «Українська наука в європейському контексті. Німецько-українські зв’язки» (Мюнхен, Німеччина, 8-10 квітня 2016) з доповіддю «Концептосфера ”свого” / ”чужого” в повістях для юнацтва мюнхенських видань української діаспори».
Підготувала відгуки на автореферати кандидатських дисертацій, присвячених дослідженню творчості В. Винниченка (2013, 2014, 2014, 2015), а також компаративному дослідженню з «дитячої» літератури (2015).
Задля популяризації читання веде сайт у Facebook «Дитяча література – сторінка для читачів книг». Режим доступу: https://www.facebook.com/dyt.lit/?ref=hl.
Розробляє проект «Освітній буктрейлер на дитячу книгу у вищій школі».
На 2016-2017 рр. отримала фінансову підтримку на реалізацію проекту «”І в мене був свій рідний край…”: жанрово-тематична палітра літератури для дітей і юнацтва» з Вічного фонду імені родини Ремезів Канадського інституту українських студій (Альбертський університет).
До сфери наукових інтересів належить: література української діаспори, сучасна література для дітей та юнацтва, винниченкознавство, імагологія, використання інформаційних технологій в освіті.