18 лютого 2023 р. студенти гр.ТУР-20 під керівництвом куратора ,доцента каф. туризму та економіки Ірини Остапчук відвідали "Музей знищеної військової техніки".
Під час огляду експозиції Ірина Остапчук нагадала студентам історію взаємовідносин України та росії,та разом зі студентами пригадали події :
24 лютого 2022 року повномасштабним вторгненням російської армії розпочався новий етап російсько-української війни. Це – народна війна за незалежність і суверенітет України, яка триває з 2014 року. Це також війна за цивілізаційний вибір: Україна відстоює свою приналежність до європейської цивілізації і водночас – ті засадничі цінності, права і свободи, що лежать в основі Західного світу. Студенти пригадали і поділились своїми емоціями від подій з початку війни і до сьогодення.
Огляд експонатів супроводили коротким описом подій,так серед експонатів знищеної техніки окупантів – є два танки радянського виробництва: танк Т-64 і танк Т-72,з якими пов'язана цікава історія 2015 р.,коли, морозного ранку 12 лютого 2015 року стався бій між танковими підрозділами української і російської армії, на Донбасі під Логвіновим три Т-64БМ «Булат» танкової роти Олександра Мороза зіткнулися з групою російських Т-72Б3. Першими відкрили шалений вогонь росіяни. У результаті прямого влучання в один із Т-64 спрацювала система активного динамічного захисту «Ніж», яка не тільки врятувала життя екіпажу, а й зберегла боєздатність панцирника як бойової одиниці. Упродовж 20 хвилин, попри хитрі маневри противника, «Булати» знищили три машини ворога не втративши жодної своєї.
Також студенти оглянули іншу техніку ( бронеавтомобіль “Тигр”, бронетранспортер БТР-80, багатоцільовий бронетранспортер МТ-ЛБ, всюдихід Дт-30П “Витязь та ін.), розповіли про власне ставлення і розуміння подій війни на території України.