Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

it photo 114733

До уваги студентів, які навчаються за спеціальностями 014 Середня освіта (Мова та література англійська), 014 Середня освіта (Мова та література німецька) та 035 Філологія (германські мови та літератури (переклад включно)!

Викладачі кафедри англійської філології організували комплексне навчання для опанування навчального матеріалу в дистанційному форматі. Це передбачає повне інформаційне, методичне й консультативне забезпечення освітнього процесу.

Викладачі й студенти кафедри використовують листування електронною поштою, сервіси обміну миттєвими повідомленнями, Skype Conference, платформами Socrative i Quizlet, а такоє електронне навчадбне середовище MOODLE.

Здобувачі вищої освіти письмово опрацьовують теоретичні аспекти дисциплін і виконують завдання до практичних занять згідно з навчальними планами кафедри. Фахова підготовка майбутніх професійних філологів триває, незважаючи на тимчасову неможливість проведення аудиторних занять.

Детальніше на сторінці прес-центру КДПУ та сторінці кафедри англійської філології.