Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

Возможно, это изображение 1 человек, карта и текст «CO EII НАВИЗЯ ( ពារាងត IMD КРИВОРИЗЬКИЙ ДЕРжаВнИЙ ПЕДАГОГИЧНИЙ УНИВРСИТЕТ ФΙΛΟΛΟΓΙЯ ГЕРМАНСЬК МоВи ΤΑ ЛТЕРАТУРИ (ПЕрЕклаД ВКЛЮЧНО) ПЕРША- АНГЛИЙСЬКА HI! BONJOUR! HALLO! БАКАЛАВРАТ: фИЛОЛОГΙЯ. ПЕРЕКЛАД (ПЕРшА- АНГЛИЙСЬКА) ДРУГА МОВА НА ВИБР: НИМЕЦЬКА, ФранЦУЗЬКА ΜΑΓΙςΤΡΑΤΥΡΑ: ФΙЛОЛОГΙЯ. ПЕРЕКЛАД (ПеРША- АНГЛИЙСЬКА) ДРУГА МОВА НА ВИБР: НИМЕЦЬКА, ФРАНЦУЗЬКА ФАКУЛЬТЕТ НОЗЕМНИХ моВ ми ЧЕКАЕМО CAME НА ТЕБЕ! ПРИЙМАЛЬНА КОМИ: +38 068 265 95 77 АДРЕСА: M. КРИВИЙ РГ, ПРОСПЕКТ ГАГАРΙНΑ, 54 сАЙТ: KDPU.EDU.UA»

Кафедра перекладу та слов'янської філології КДПУ запрошує студентів четвертого курсу на зустріч з метою ознайомлення з можливостями навчання в магістратурі за освітньою програмою "Філологія. Переклад". Програму акредитовано в 2022 році Національною агенцією із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). Викладання за програмою "Філологія. Переклад" забезпечують висококваліфіковані викладачі - доктори та кандидати філологічних наук. Успішне засвоєння нашої магістерської програми передбачає набуття студентами кваліфікацій перекладача та викладача іноземних мов.

Зустріч із професорсько-викладацьким складом магістратури відбудеться у четвер 18 квітня 2024 р. о 12:45 в Zoom (Зустріч щодо правил вступу до магістратури за програмою "Філологія. Переклад" Time: Apr 18, 2024 12:45 PM Kyiv Join Zoom Meeting https://us04web.zoom.us/j/72501979143... Meeting ID: 725 0197 9143 Passcode: 1p8aBX)