Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

IMG 20190711 123919

Сьогодні у приміщенні актової зали гуманітарного корпусу Криворізького державного педагогічного університету відбулося урочисте вручення дипломів на здобуття ступеню вищої освіти "бакалавр" студентам 4 курсу факультету іноземних мов.

Студентів привітала декан факультету іноземних мов д.філол.н., доцент Варданян Марина Володимирівна та вручила випускникам дипломи з відзнакою, а також подяки за активну участь у житті факультету та університету, зокрема у науково-досолідницькій діяльності та культурно-масовій роботі.

До церемонії вручення дипломів долучилися завідувачі профільниїх кафедр: заступник декана, к.пед.н., доцент Зоренко Ірина Станіславівна (зав. кафедри англійської філології), к.філол.н., доцент  Мельничук Галина Миколаївна (зав. кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання) та к.філол.н., доцент Дудніков Микола Олексійович (зав. кафедри російської філології та зарубіжної літератури).

Викладачі радо привітали випускників, побажали наснаги на своєму першому етапі здобуття професіоналізму та тернистому шляху науки та педагогічної професії. Випускники, у свою чергу, звернулися до майстрів педагогічного слова та знань із теплими словами подяки за набутий досвід, знання та приємний час.

Бажаємо наснаги та успіхів нашим випускникам! До зустрічі на стежинах магістратури!

Більше фото у фотогалереї прес-центру КДПУ та ФІМ.