Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

49070793 523213674860147 4314743606058418176 n

20 грудня 2018р. на факультеті іноземних мов відбувся концерт "ІнЯз має таланти".

Концерт розпочали ведучі, які привітали усіх зі прийдешніми святами та представили членів журі. Склад журі був таким: Зоренко Ірина Станіславівна, Дудніков Микола Олексійович, Салата Ірина Анатоліївна, Мохначова Ольга Вікторівна, Гончар Олена Миколаївна, Ільїна Тетяна Анатоліївна. Також був запрошений ректор КДПУ професор Шрамко Ярослав Владиславович.

У святковому концерті приймали участь усі курси з різних спеціальностей нашого факультету: АНП, АНФ, НАФ та РАФ. Студенти співали, танцювали, читали прозу, декламували вірші, грали на музичних інструментах. Також була гумористична постановка. а студенти АНФ показали фрагмент вистави англійською мовою "Christmas Presents" ("Дари волхвів").

У кінці концерту члени журі привітали переможців та усіх учасників конкурсу. Призові місця розподілилися таким чином:

І місце - студенти-іноземці

ІІ місце - студенти-магістри (вистава "Бабки і сємки")

ІІІ місце - Ілля Мохрушев (проза) та Маша Андросова (пісня).

Усі учасники отримали солодкі призи. Святковий концерт подарував усім гарний настрій та показав, що ІнЯз має гарних. талановитих студентів, якими може пишатися.

Більше фото у фотогалереї.