Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

Терміни проведення

лабораторно-екзаменаційних сесій на 2017 – 2018 навчальний рік

для студентів заочної форми навчання

Організаційні збори зі здобувачами вищої освіти за ступенем «магістр» 09.09.2017 о 12.00 (актова зала головного корпуса)

Настановча сесія 1-го курсу здобувачів вищої освіти за ступенем «магістр» усіх напрямів підготовки з 27.09.2017 по 06.10.2017

Настановча сесія 1-го курсу усіх напрямів підготовки з 18.10.2017 по 27.10.2017

Осіння сесія 2-го та 3-го курсів усіх напрямів підготовки з 18.10.2017 по 27.10.2017

Осіння сесія 2-го курсу (скорочений термін навчання) та 4-го курсу усіх напрямів підготовки з 04.10.2017 по 13.10.2017

Зимова лабораторно-екзаменаційна сесія 2017-2018 навчального року

п/п

Назва факультету

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

1.

Дошкільної і технологічної освіти

«Технологічна освіта»

10.01-19.01

10.01-19.01

10.01-24.01

06.12-20.12

10.01-24.01

 

«Дошкільна освіта»

2 роки навчання

10.01-24.01

06.12-20.12

_

 

_

 

10.01-24.01

 

«Дошкільна освіта»

4 роки навчання

10.01-19.01

10.01-19.01

10.01-24.01

06.12-20.12

10.01-24.01

 

2.

Психолого-педагогічний

«Соціальна педагогіка»

10.01-19.01

10.01-19.01

10.01-24.01

06.12-20.12

 

«Початкова освіта»

2 роки навчання

10.01-24.01

06.12-20.12

10.01-24.01

 

«Початкова освіта»

4 роки навчання

10.01-19.01

10.01-19.01

10.01-24.01

06.12-20.12

10.01-24.01

 

«Практична психологія»

10.01-19.01

10.01-19.01

10.01-24.01

06.12-20.12

10.01-24.01

3.

Мистецтв

«Музичне мистецтво»

2 роки навчання

10.01-24.01

06.12-20.12

 

 

10.01-24.01

 

«Музичне мистецтво»

4 роки навчання

10.01-19.01

10.01-19.01

10.01-24.01

06.12-20.12

10.01-24.01

 

«Образотворче мистецтво»

10.01-19.01

10.01-19.01

10.01-24.01

06.12-20.12

10.01-24.01

4.

Природничий

«Біологія»

10.01-19.01

10.01-19.01

10.01-24.01

06.12-20.12

10.01-24.01

 

5.

Географії,туризму та історії

«Географія»

10.01-19.01

10.01-19.01

10.01-24.01

06.12-20.12

10.01-24.01

 

 «Історія»

10.01-19.01

10.01-19.01

10.01-24.01

06.12-20.12

10.01-24.01

6.

Української філології

«Українська мова і література»

10.01-19.01

10.01-19.01

10.01-24.01

06.12-20.12

10.01-24.01

 

7.

Іноземних мов

«Мова і література (англійська)»

10.01-19.01

10.01-19.01

10.01-24.01

06.12-20.12

10.01-24.01

 

«Мова і література (російська)»

10.01-19.01

10.01-19.01

10.01-24.01

06.12-20.12

10.01-24.01

Ліквідація академічних заборгованостей за осінню сесію для студентів 2,3 курсів04.11.2017; 10.11.2017 (комісія).

Ліквідація академічних заборгованостей за осінню сесію для студентів 2 курсу (скорочений термін навчання) та 4 курсу21.10.2017; 27.10.2017 (комісія).

Ліквідація академічних заборгованостей за зимову сесію для випускників освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» 23.12.2017; 29.12.2017 (комісія).

Ліквідація академічних заборгованостей за зимову сесію для випускників здобувачів вищої освіти за ступенем «магістр» 03.02.2018; 29.02.2018 (комісія).

Ліквідація академічних заборгованостей за зимову сесію для студентів 1,2,3 курсів27.01.18; 02.02.18 (комісія).

Виробнича практика для здобувачів вищої освіти за ступенем «магістр» з 03.11.2017 по 28.12.2017.

Виробнича практика для здобувачів вищої освіти за ступенем «бакалавр» з 15.01.2018 по 25.02.2018.

 

 

 

Терміни проведення

літньої лабораторно-екзаменаційної сесії 2017 – 2018 навчального року

для студентів заочної форми навчання

п/п

Назва факультету

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

1.

Дошкільної і технологічної освіти

«Технологічна освіта»

 

06.06-15.06

 

06.06-15.06

 

06.06-20.06

 

14.03-28.03

 

30.05-13.06

 

«Дошкільна освіта»

2 роки навчання

 

06.06-20.06

 

14.03-28.03

_

 

_

 

 

30.05-13.06

«Дошкільна освіта»

4 роки навчання

 

06.06-15.06

 

06.06-15.06

 

06.06-20.06

 

14.03-28.03

 

30.05-13.06

2.

Психолого-педагогічний

«Соціальна педагогіка»

 

06.06-15.06

 

06.06-15.06

 

06.06-20.06

 

14.03-28.03

 

_

«Початкова освіта»

2 роки навчання

 

06.06-20.06

 

14.03-28.03

_

_

 

 

30.05-13.06

«Початкова освіта»

4 роки навчання

 

06.06-15.06

 

06.06-15.06

 

06.06-20.06

 

14.03-28.03

 

30.05-13.06

«Практична психологія»

 

06.06-15.06

 

06.06-15.06

 

06.06-20.06

 

14.03-28.03

 

30.05-13.06

3.

Мистецтв

«Музичне мистецтво»

2 роки навчання

 

06.06-20.06

 

14.03-28.03

 

 

 

30.05-13.06

 

«Музичне мистецтво»

4 роки навчання

 

06.06-15.06

 

06.06-15.06

 

06.06-20.06

 

14.03-28.03

 

30.05-13.06

«Образотворче мистецтво»

 

06.06-15.06

 

06.06-15.06

 

06.06-20.06

 

14.03-28.03

 

30.05-13.06

4.

Природничий

«Біологія»

 

06.06-15.06

 

06.06-15.06

 

06.06-20.06

 

14.03-28.03

 

30.05-13.06

5.

Географії,туризму та історії

«Географія»

 

06.06-15.06

 

06.06-15.06

 

06.06-20.06

 

14.03-28.03

 

30.05-13.06

 

«Історія»

06.06-15.06

06.06-15.06

06.06-20.06

14.03-28.03

30.05-13.06

6.

Української філології

«Українська мова і література»

 

06.06-15.06

 

06.06-15.06

 

06.06-20.06

 

14.03-28.03

 

30.05-13.06

 

7.

Іноземних мов

«Мова і література (англійська)»

 

06.06-15.06

 

06.06-15.06

 

06.06-20.06

 

14.03-28.03

 

30.05-13.06

 

«Мова і література (російська)»

 

06.06-15.06

 

06.06-15.06

 

06.06-20.06

 

14.03-28.03

 

30.05-13.06

Ліквідація академічних заборгованостей за літню сесію для випускників освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» 14.04.2018; 20.04.2018 (комісія); здобувачів вищої освіти за ступенем «магістр» 23.06.2018; 28.08.2018 (комісія).

Ліквідація академічних заборгованостей за літню сесію для студентів 1, 2 і 3 курсів – 23.06.2018; 28.08.2018 (комісія).

3463

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Художньо-графічне відділення

ГРАФІК НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

2017-2018 н.р.

             І семестр
І курс теоретичне навчання 01.09.17 – 04.01.18
  екзаменаційна сесія 05.01.18 – 18.01.18
ІІ курс теоретичне навчання 01.09.17 – 04.01.18
  екзаменаційна сесія 05.01.18 – 18.01.18
ІІІ курс теоретичне навчання 01.09.17 – 04.01.18
  екзаменаційна сесія 05.01.18 – 18.01.18
ІV курс теоретичне навчання 01.09.17 – 04.01.18
  екзаменаційна сесія 05.01.18 – 18.01.18
V курс магістри 1 р.н.  
  теоретичне навчання 01.09.17 – 04.01.18
  екзаменаційна сесія 05.01.18 – 18.01.18
V курс магістри 2 р.н.  
  підготовка магістр. роботи 01.09.17 –  05.10.17
  виробнича практика    06.10.17 – 26.11.17
  підготовка магістр. роботи 27.10.17 – 18.01.18
  атестація 19.01.18  – 25.01.18
     ІІ семестр
І курс теоретичне навчання 02.02.18 – 07.06.18
  екзаменаційна сесія 08.06.18 – 21.06.18
  навчальна практика (пленер) 22.06.18 – 12.07.18
ІІ курс навчальна практика 02.02.18 – 15.02.18
  теоретичне навчання 16.02.18 –  07.06.18
  екзаменаційна сесія 08.06.18 – 21.06.18
  навчальна практика (пленер) 22.06.18 – 12.07.18
ІІІ курс теоретичне навчання 02.02.18 – 24.05.18
  екзаменаційна сесія 25.05.18 – 07.06.18
  виробнича практика (табір) ОМ 08.06.18 – 28.06.18
  навчальна практика (пленер) (ОМ) 29.06.18 – 19.07.18
  виробнича практика (Д) 08.06.18 – 19.07.18
ІV курс виробнича практика 02.02. 18 – 15.03. 18
  теоретичне навчання 16.03. 18 – 24.05. 18
  екзаменаційна сесія (ОМ) 25.05. 18 – 07.06. 18
  екзаменаційна сесія (Д)         25.05. 18 – 07.06. 18
  переддипломна практика (Д)         08.06. 18 – 14.06. 18
  оглядові лекції (ОМ, Д) за окремим розкладом по суботах
  державна атестація (ОМ) 08.06. 18 – 14.06. 18
  державна атестація (Д) 15.06. 18 – 28.06. 18
V курс магістри 1 р.н.  
  теоретичне навчання 02.02.18  – 24.05.18
  екзаменаційна сесія 25.05.18  –  07.06.18

Заступник декана                                       Л.Ф.Ейвас 

3009

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Художньо-графічне відділення

ГРАФІК НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

2016-2017 н.р.

Курс

Групи

І семестр

Теоретичне навчання

Практика

Сесія

Державна атестація

ІІ семестр

Теоретичне навчання

Практика виробнича/навчальна

Сесія

Державна атестація

І курс

ОМ-16, 

Д-16

01.09.16 – 04.01.17

 

05.01.17 – 18.01.17

 

02.02.17 – 07.06.17

22.06.17 – 12.07.17

08.06.17 – 21.06.17

 

ІІ курс

ОМ-15,

Д-15

01.09.16 – 04.01.17

 

05.01.17– 18.01.17

 

16.02.17 –07.06.17

02.02.17 – 15.02.17

22.06.17 – 12.07.17

08.06.17 – 21.06.17

 

ІІІ курс

ОМ-14,

Д-14

01.09.16 – 04.01.17

 

05.01.17– 18.01.17

 

02.02.17 – 24.05.17

ОМ - виробнича практика (табір)

08.06.17 – 28.06.17

ОМ-навчальна практика (пленер)

29.06.17 – 19.07.17

Д - виробнича практика

08.06.17 – 19.07.17

25.05.17 – 07.06.17

 

ІV курс

ОМ-13,

Д-13

01.09.16 – 04.01.17

 

05.01.17– 18.01.17

 

16.03.17 – 24.05.17

ОМ, Д – виробнича практика

02.02.17 – 15.03.17

Д - переддипломна практика (Д)

08.06.17 – 14.06.17

25.05.17 – 07.06.17

 

ОМ - державна атестація

08.06.17 – 14.06.17

Д - державна атестація

15.06.17 – 28.06.17

V курс

ОМс-12,

Дс-12

01.09.16 – 02.11.16

03.11.16 –28.12.16

05.01.17 – 18.01.17

 

02.02.17 – 17.05.17

підготовка до держ. атестації     

01.06.17 – 14.06.17

18.05.17 – 31.05.17

15.06.17 – 28.06.17

 

ОМм-12

(І р.н.)

01.09.16 – 02.11.16

03.11.16 –28.12.16

05.01.17 – 18.01.17

 

02.02.17 – 17.05.17

 

18.05.17 – 31.05.17

08.06.17 – 21.06.17

 

ОМм-11

(ІІ р.н.)

01.09.16 – 05.10.16

06.10.16 –26.10.16

підготовка маг. роб.

27.10.16 –  18.01.17

19.01.17– 28.01.17

 

 

 

 

                        

*оглядові лекції  для 4 курсу (ОМ, Д) проводяться у ІІ семестрі за окремим розкладом (по суботах)

            

 

   Заступник декана                                                                                                                      Л.Ф.Ейвас

1150
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31