Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

З днем вишиванки 2022

День вишиванки не є офіційним святом, але відзначається він не тільки в Україні, але й за її межами. Цьогоріч - 19 травня, у третій четвер. Свято було започатковане ще у 2006 року студенткою Чернівецького національного університету Лесею Воронюк. В цей день кожен українець намагається вдягнути вишиванку, надаючи їй особливого значення - генетичного коду нації.
Україна обов'язково переможе у війні з російськими окупантами, просіяє блакиттю мирне небо над нами, розділить світ з нами велику перемогу!
Слава Україні!

19300

Факультет мистецтв висловлює щирі співчуття!

Викладачі та студенти Факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету висловлюють глибокі співчуття студенці магістратури Кононенко Олені Олексіївні з приводу передчасної втрати чоловіка Кононенко Олександра Володимировича, який загинув захищаючи рідну Україну від підступного вторгнення російських загарбників.
Заступник командира з артилерії механізованого батальйону, майор Олександр Кононенко під час проведення бойових дій перебував на одній з найгарячіших точок війни. Отримав важке поранення у бою поблизу Новотошківки на Луганщині. Попри усі намагання, лікарі, нажаль, не змогли врятувати життя бійця, 20 квітня він помер у шпиталі в Дніпрі.
Без батька лишився маленький син Олександра, дружина втратила коханого чоловіка. За словами дружини Олени, Олександр був найдобрішим, найтурботливішим і люблячим татусем. Відважним воїном із великим серцем, незламною волею і любов’ю до життя!
Вічна пам’ять українському захиснику! Герої не вмирають!

19144
19005

12 квітня 2022 року пройшла онлайн нарада кураторів художньо-графічного відділення. В.о. декана факультету мистецтв Л.Ф. Ейвас подякувала кожному за проведену роботу, організацію волонтерської діяльності, участі здобувачів вищої освіти в Мистецькому марафоні. Було акцентовано увагу на важливості проведення роботи з психологічної підтримки здобувачів академічних груп, кураторського супроводу в навчально-виховному процесі, окреслено питання організації сесії під час дистанційного навчання. Заступник декана з виховної роботи Ю.О. Зенькович запропонувала перелік тем щодо дистанційного ознайомлення здобувачів вищої освіти та загальної організації виховної роботи до початку сесії.
Кожного кроку до перемоги!

Нарада з кураторами 2022.04

Заставка перемога

Криворізький ХУДГРАФ запрошує художників-професіоналів, студентів та випускників взяти участь у марафоні «РУКИ ГЕТЬ ВІД УКРАЇНИ! МИ ПЕРЕМОЖЕМО!». Мета марафону, який почнеться від 07.03.2022р. – засобами мистецтва демонструвати своє прагнення до миру на рідній землі.
Приймаються якісні файли в форматі JPG авторських плакатів, начерків, замальовок на заявлену тематику для оприлюднення на сторінці художньо-графічного відділення факультету мистецтв КДПУ, поширення в Instagram та Facebook. Виконання – в графічних програмах, ручний авторський малюнок.
Файли в форматі JPG направляти на електронні пошти кафедри образотворчого мистецтва art@kdpu.edu.ua та кафедри ДПМ та дизайну styling@kdpu.edu.ua .
2 рази на тиждень (понеділок та четвер) організаційний комітет розглядатиме надіслані графічні роботи та оприлюднюватиме їх. Просимо надавати роботі назву (якщо в самій роботі не міститься шрифтовий слоган) та вказувати прізвище та ім’я автора (українською та англійською) задля уникнення порушення авторських прав.
Оприлюднення файлів передбачає згоду автора на те, що його авторські (персоналізовані) роботи можуть бути розповсюджені в соціальних мережах не в комерційних цілях.

Липень 2022