Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

Світлої пам’яті Щербакова Олега Юрійовича

Без назви 1 новый размер

24.02.1963 – 04.07.2020

Пішов з життя Художник, чуйний викладач, чудова людина.
Вічна пам’ять.

p b0832bd8 новый размер

Художньо-графічне відділення виражає щирі співчуття родині.

af91df0e8069c1683182eec9a30e6f4b

Від щирого серця художньо-графічне відділення факультету мистецтв вітає

Ірину Миколаївну Удріс з Днем народження!

Бажаємо, насамперед, міцного здоров′я та довголіття!

Нехай завжди Ви будете оточені турботою своїх рідних та близьких, повагою своїх колег та студентів!

Бажаємо Вам і надалі радіти життю, насолоджуватись кожним його моментом!

Безмежного оптимізму, гарного настрою та нових наукових перемог!

З повагою Ваші колеги, випускники та студенти

Спеціальність 014.12 Середня освіта ( Образотворче мистецтво)

11995

Спеціальність 022 Дизайн

Спеціальність 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво)

11994

18 травня 2020 року художньо-графічному відділенні факультету мистецтв відбувся старостат у форматі ZOOM-конференцій. Заступник декана факультету мистецтв Ейвас Л.Ф. обговорила зі старостами академічних груп особливості проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії в дистанційному форматі. Було роз’яснено головні прложення Наказу №143, які стосуються форм проведення екзаменів та заліків з огляду на специфіку навчання за спеціальностями Образотворче мистецтво та Дизайн.

Звертаємо увагу, що матеріали для дистанційного навчання розміщуються на офіційній веб-сторінці кожної кафедри у розділі «Навчально-методична робота» – «Навчальні дисципліни» з можливою подальшою їх ротацією у новостворену рубрику «Дистанційне навчання в умовах карантину».

2020 03 18 14 16 16 новый размер

До уваги студентів
спеціальностей 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) та 022 Дизайн!

Деканат художньо-графічного відділення факультету мистецтв інформує стосовно особливостей дистанційного навчання під час карантину згідно Наказу № 114 від 26 березня 2020 року (https://kdpu.edu.ua/pro-nas/dokumenty-universytetu/nakazy/10852-nakaz-114-vid-26-bereznia-2020-roku.html).

Систематизовану інформацію щодо технологій дистанційного навчання, застосовуваних під час карантину буде розміщено до 1 квітня 2020 р. на офіційній сторінці художньо-графічного відділення факультету мистецтв у розділі Навчальний процес, рубриці Дистанційне навчання в умовах карантину.

Інформацію буде сформованоза рангами курсів, згідно дисциплін навчального плану. Студенти спеціальностей зможуть черезгіперпокликання навпроти кожної навчальної дисципліни перейти на відповідну вкладку кафедри для отримання завдань, методичних роз’яснень та навчального спілкування з викладачами у запропонований ними спосіб.

Водночас, з початку запровадження карантинних заходів завдання та матеріал для самостійного опрацювання з навчальних дисциплін викладаються своєчасно, у повному обсязі згідно навчального плану спеціальностей 014 (Образотворче мистецтво) та 022 Дизайн.

Контроль за виконанням навчальних завдань та консультування проводять викладачі профільних кафедр за розкладом через платформуMOODLE, GoogleClass, мобільний додаток або в соціальній мережі, з допомогою електронної пошти тощо. Допоки матеріали розміщуються на офіційній веб-сторінці кожної кафедри у розділі «Навчально-методична робота»«Навчальні дисципліни» з можливою подальшою їх ротацією у новостворену рубрику «Дистанційне навчання в умовах карантину».

Підготовка майбутніх фахівців з образотворчого мистецтва а також дизайну триває, попри тимчасову недоступність проведення аудиторних занять. Матеріали з навчальних дисциплін поповнюються новими надходженнями. Викладачами ретельно фіксується виконання завдань, а контроль успішності з урахуванням поточного та підсумкового оцінювання здійснюється відповідно до розрахунку рейтингових балів згідно програм навчальних дисциплін.

Найкращихпобажань у навчанні!

2020 03 18 14 16 16 новый размер

У зв'язку з карантинними заходами профільні кафедри художньо-графічного відділення факультету мистецтв пропонують студентам ознайомитися із завданнями для дистанційного опрацювання з деяких предметів навчального плану.

Завдання викладено в розділах Навчально-методична робота, підрозділ Навчально-методичні матеріали на сторінках кафедри Образотворчого мистецтва та кафедри ДПМ та дизайну.

Зверніть увагу, що протягом найближчого часу матеріали з навчальних дисциплін будуть поповнюватися новими надходженнями.

Найкращих побажань своїм студентам від рідного деканату ХГВ!

віс новый размер

Вітаємо студентку 3 курсу групи ОМ-17 ВОЛКОВУ АННУ за зайняте 1 місце у другому турі загальноуніверситетської олімпіади з педагогіки! Пишаємося!!

Без имени 1 восстановлено5 новый размер

Липень 2020