Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

vc9YWWPHYCk

18 вересня 2018 року студенти групи Дизайн (куратор – старший викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Ємельова А.П.) на кураторській годині відвідали музей історії КДПУ.

Студенти ознайомилися з етапами становлення університету, зокрема з експозицію присвяченою художньо-графічному відділенню факультету мистецтв. Переглянули документи, нагороди, фотографії викладачів та випускників, портрети керівників університету. 

znn zmcAOZg   oLxGfyIu7iA

   vYBxtCdTq3c

5610

H QV1eapLjc   V9RnhvMOnFw

15 – 16 вересня 2018 року в нашому місті пройшов конкурс-пленеру, в якому мали змогу прийняти участь як професійні художники всіх вікових категорій, так і аматори. Організаторами виступили – Благодійний фонд Громадська ініціатива мешканців Кривбасу, Управління культури виконкому Криворізької міської ради та арт-студія «Художник» м. Полтава.

Цьогоріч в журі були традиційно запрошені викладачі кафедри образотворчого мистецтва – Юрченко О.С. та Зенькович Ю.О. (заступник декана з виховної роботи на ХГВ).

Під гаслом «Мистецтво об’єднує» в пленері прийняли участь гості з Полтави. Підсумком конкурсу стане нагородження переможців фінансовими призами, мистецький тревел-грант (поїздка до Полтави) та участь всіх учасників у виставці в Міському виставковому залі (відкриття 28 вересня 2018 року).

Серед переможців в старшій групі є і наші студенти-магістри – Сапата Марія, Лисенко Анастасія та серед переможців в молодших вікових групах - учні наших випускників. Пишаємось і вітаємо!

CytKwl2ooLU   EiawXcHjkFc

nou3B9C0 bg   7ZfMfa8bOAE

5609

XjyVIYIG3B0

«Я – студент Незалежної України!» - під таким гаслом 3 вересня 2018 року пройшла відкрита виховна година для студентів першого курсу спеціальностей «Образотворче мистецтво», «Дизайн». Що для таке «незалежність»? Для чого і від кого? Відповідальність перед країною та самоідентифікація себе як українця. Батьківщина, мова – слова синоніми? Хто я в розбудові країни? – це лише частина питань, які постали перед першокурсниками. В процесі дискусії кожен зміг відповісти та чітко окреслити до цього абстрактні поняття.

Також студенти мали змогу ознайомитися з документальною роботою «На лінії вогню», яку зняв в 19 років студент-дизайнер Сергій Якименко (на даний момент живе та навчається в Німеччині). В співпраці з журналістами, які предоставили кіноматеріали з зони АТО, він змонтував фільм, присвятивши його захисникам Вітчизни. Дана робота стала прикладом того, що кожний в міру своїх сил може зробити посильний внесок в скрутні для країни часи, мотивуючи співвітчизників до перемог!

(Відповідальна – заступник декана з виховної роботи на ХГВ – Зенькович Ю.О.)

GkTe54N76GU   maxresdefault

5608

 i7NAsv 2LXk   0CROCV3jU2U

5 вересня 2018 року Україна святкувала День благодійника. З цієї нагоди було проведено захід «Як я провів літо або добра справа в вільний час» у групі ДГ-17, ДО-17, ДІ-17.

Студентки Пуц Юлія та Гусарєва Альона мали змогу поділитися досвідом волонтерської роботи під час літніх канікул. Кілька дитячих майданчиків міста (17 квартал, мікрорайон Соячний) були прикрашені розписами мультиплікаційних персонажів – міньйонів, рибок з «В пошуках Немо». Їх досвід став добрим прикладом та мотивацією робити добрі справи для однокурсників!

Відповідальна – заступник декана з виховної роботи на ХГВ – Зенькович Ю.О.; на фото - процес волонтерської ініціативи.

MH3B41PujF4   osrRes7k0 k

txjI474OXeM   V Ydq2kfYK4

5589

NyOM0bpuNBA   FozYS4aCBbo

Святкування Дня фізичної культури та спорту – 8 вересня 2018 року - дало можливість студентам КДПУ розкрити спортивні таланти в цій нелегкій галузі людської діяльності, направленої на підтримання фізичної форми. Хоча на вулиці була негода, святковий настрій було забезпечено!  

З побажанням мотивації змінюватися, удосконалюючи та загартовуючи своє тіло!))) Успіхів кожному!!!

(організаторами виступили кафедра фізичної культури університету, Студентський клуб)

 

5588

DSC01388   DSC01393

24 серпня 2018 року Україна відсвяткувала 27 рік своєї Незалежності! До привітань приєднався і Факультет мистецтв, який презентував у парку Богдана Хмельницького виставку творчих робіт студентів художньо-графічного відділення (відповідальний – викладач кафедри образотворчого мистецтва - Пономар С.П.).

Окрему експозицію представив старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Фурман О.І.

Зі святом, рідна, Україно!!!   

DSC01397   DSC01395

5587

16.09.18

Місто професій! Що це? Це - міжнародний проект «Місто професій», який Україна підтримує вже п’ятий рік поспіль. Локацією цього року – 16 вересня 2018 - став парк Героїв. Глядачам було презентовано виставки, майстер-класи, інтерактивні групи, показові виступи тощо. В кожному з напрямків можна було прийняти участь та отримати паспорт професії. Це неймовірна можливість кожній дитині відчути себе дорослим, а саме, стати на час професійним спортсменом, журналістом, кухарем…

Факультет мистецтв не став виключенням, представивши свою профлокацію як можливість відчути себе художником та дизайнером. Матеріальне забезпечення підготовили студенти гр. Д-15. Особлива подяка студентам гр. Д-17: Аверина Вікторія, Гаркуша Єлизавета, Котова Карина, Курдинко Роман, Ліхачова Валерія, Мельничук Поліна, Нестеренко Анастася та Сидоренко Карина, які допомогли усім бажаючим дітлахам ознайомились зі специфікою роботи майбутніх графічних дизайнерів, дизайнерів одягу та середовища.

Увага! Батькам без дітей вхід заборонено!)))

0lR 9OwPyNk   9fGpdnBRChw

GIi949wnal4   J01W 9k83 E

NkK4EIIrkyw

5581

1 1

Цьогоріч, 08 вересня магістри першого року навчання (гр. ОМм-14) на чолі з куратором, старшим викладачем кафедри образотворчого мистецтва Щербаковим О.Ю. представляли художньо-графічне відділення факультету мистецтв разом з іншими факультетами нашого університету на  традиційному міському фестивалі «Ніч індустріальної культури».

Наші магістри-волонтери були вдягнені в футболки, прикрашені гербом й логотипом КДПУ, розробленими кафедрою ДПМ та дизайну.

Ось ті локації худграфу, в яких наполегливо та творчо працювали студенти для  містян та гостей нашого міста:

  • Майстерклас «Міні-бодіарт на промислову тематику» ­– Валентина Байдужня, Анна Стронцицька.
  • Локація «Трафаретний дизайн ужиткових виробів на промислову тематику» – Віолета Водяна, Анжела Галаша, Вікторія Грідіна.

Черга бажаючих отримати розпис на щоках або бандану (розкрій яких було здійснено технолого-педагогічним факультетом), розписану нашими студентами не зменшувалася на протязі всього  фестивалю.

Дякуємо нашим магістрам та куратору групи Щербакову О.Ю. за сумлінну й творчу роботу!

1 15   1 6

 1 2   1 31 4   1 51 7   1 81 9   1 101 11   1 121 13   1 141 16   1 171 18   1 191 20   1 211 22   1 23

5529

1вересня

 «Мистецтво вимагає знань» Бертольд Брехт

Перше вересня стало днем яскравої посвяти в першокурсники!

Перед головним корпусом КДПУ виступили танцювальні та співочі колективи. Серед присутніх адміністрація університету та гості–представники міської та районної рад у місті. Голова студентської ради прочитала присягу для першокурсників як підтвердження відповідального вибору своєї професії та майбутнього сумлінного виконання своїх обов’язків під час навчання в рідній Альма-матір!

30 майбутніх дизайнерів та 21 художник-педагог – цього року поповнили лави одного з кращих худграфів України. Після завершення святкового заходу студенти-новачки розійшлися по факультетам, де їх привітали декани, куратори та студактив.

Бажаємо хлопцям та дівчатам спеціальностей Образотворчого мистецтва та Дизайну успіхів у навчанні та творчої наснаги на шляху опанування обраної професії!

1сент

5458

дні європи 2

Викладачі художньо-графічного відділення факультету мистецтв ­ – 19 травня  гідно представили Криворізький державний педагогічний університет у міському святкуванні Дня Європи в Україні.

Святкове дійство відбувалося в парку імені 50-річчя Радянської України (Тернівський район). Особливими гостями на заході були міський голова Юрій Григорович Вілкул, голова Жовтневої у місті ради Коритнік Володимир Васильович, голова Благодійного Фонду Сергій Смєлий.

У районній локації «Італія», яку представляв Металургійний район міста викладачі  ХГВ факультету мистецтв О.Ю. Щербаков, С.П. Пономар та студенти Семко Г., Григоришин А., Горбатенко М. розгорнули чудову виставку живописних та графічних робіт студентів й викладачів та наочно-ілюстративні стенди, присвячені мистецтву Італії.

Студенти-магістри групи ОМм-13 Брижань Ілона, Селіщева Карина, Василенко Юлія, Сапата Марія дивували відвідувачів парку вправністю й майстерністю у виконанні замальовок та міні-листівок на італійську тематику, які згодом подарували усім охочим. А від бажаючих отримати зображення італійського прапора на руці (боді-арт) не було відбою.

5022
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30