Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

дні європи 2

Викладачі художньо-графічного відділення факультету мистецтв ­ – 19 травня  гідно представили Криворізький державний педагогічний університет у міському святкуванні Дня Європи в Україні.

Святкове дійство відбувалося в парку імені 50-річчя Радянської України (Тернівський район). Особливими гостями на заході були міський голова Юрій Григорович Вілкул, голова Жовтневої у місті ради Коритнік Володимир Васильович, голова Благодійного Фонду Сергій Смєлий.

У районній локації «Італія», яку представляв Металургійний район міста викладачі  ХГВ факультету мистецтв О.Ю. Щербаков, С.П. Пономар та студенти Семко Г., Григоришин А., Горбатенко М. розгорнули чудову виставку живописних та графічних робіт студентів й викладачів та наочно-ілюстративні стенди, присвячені мистецтву Італії.

Студенти-магістри групи ОМм-13 Брижань Ілона, Селіщева Карина, Василенко Юлія, Сапата Марія дивували відвідувачів парку вправністю й майстерністю у виконанні замальовок та міні-листівок на італійську тематику, які згодом подарували усім охочим. А від бажаючих отримати зображення італійського прапора на руці (боді-арт) не було відбою.

хгв 21.04 1хгв 21.04 2хгв 21.04 3хгв 21.04 5

21 квітня 2018 року Криворізький державний педагогічний університет традиційно відкрив свої двері для майбутніх вступників,  надав можливість пройти маршрутами  всіх факультетів, познайомитися з цікавими спеціальностями, які мають високий попит на сучасному ринку праці.  Серед розмаїття маршрутів достойне місце посів й Мистецький маршрут, який охоплював спеціальності музично-хореографічного та художньо-графічного відділень.  Свій рух він розпочав з центрального холу першого поверху, де зусиллями художньо-графічного відділення було влаштовано виставку студентських кваліфікаційних робіт в матеріалі – творів живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва (куратор виставки  Пономар С.П.).

Майбутні студенти спеціальностей Образотворче мистецтво та Дизайн зібралися в ауд.228, аби ознайомитись з умовами вступної кампанії 2018, переглянути презентації спеціальностей та познайомитися із представниками науково-педагогічного колективу ХГВ (заступник декана факультету мистецтв, к.п.н. Ейвас Л.Ф., заступник декана з виховної роботи (по ХГВ) Щербаков О.Ю., викладачі кафедри образотворчого мистецтва: Зенькович Ю.О., Рудий А.А., Пономар С.П. та викладачі кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну: Саприкіна Л.В., Пляко Д.А.).  Абітурієнтам було запропоновано чудовий виступ театру паперової моди, моделі для якого створили студенти спеціальності Дизайн та цікаву відео-лекцію з сучасного дизайну (Пляко Д.А.)

Далі вступників було запрошено на унікальні майстер-класи, які провели члени Національної спілки художників України Мішуровський В.В. (майстер-клас з  портретного живопису пастеллю) та Труфкін А.Д. (майстер-клас з техніки володіння графічними матеріалами та монотипії).

Запрошуємо на навчання! Світ мистецтва – безмежний! Мрійте, прагніть, випробовуйте свої сили, а художньо-графічна мистецько-педагогічна спільнота допоможемо вам стати кваліфікованими дизайнерами та художниками, творчими особистостями!

З нагоди 162 ї річниці Врубеля 1

З нагоди 162 ї річниці Врубеля 4

З нагоди 162-ї річниці з дня народження М.О. Врубеля у групі магістрів ОМм-13 (куратор – доцент кафедри образотворчого мистецтва І.О.Красюк) відбулася кураторська година у форматі круглого столу.

МОЛОДЦІ ОМ 14 3

МОЛОДЦІ ОМ 14 8

Ось і залишилась позаду виробнича педагогічна практика у школі (02.02.18-15.03.18 р.), підведення підсумків якої відбулося 22 березня 2018  року під час звітної конференції, яка відбувалася у стінах художньо-графічного відділення факультету мистецтв.

Студенти 4 курсу, групи ОМ-14 звітували керівникам практики (Брижатій І.Г., Зенькович Ю.О., Балюк Л.В., Рудому А.А), та методистам з кафедр педагогіки й психології, використовуючи інноваційні технології навчання та мультимедійну презентацію. Впродовж виробничої педагогічної практики студенти спеціальності Образотворче мистецтво випробували себе як майбутніх    вчителів, так і керівників-вихователів: проводили уроки, виховні заходи, допомагали класним керівникам у проведенні додаткових занять з мистецтва, трудового навчання,  та фізкультхвилинок. Також практиканти організовували різноманітні виховні години з використанням інтерактивних технологій навчання. Методика проведення виховних заходів відповідала завданням навчально-виховного процесу, інтересу учнів, рівню їх розвитку.

23.02.2018

Хвилина мовчання, присвячена вшануванню героїв Небесної Сотні відбулася 20.02.2018 р. о 12.00 в навчальних аудиторіях та вестибюлі перед виставковою залою художньо-графічного відділення факультету мистецтв. У річницю розстрілу Євромайдану студенти й викладачі згадали та вшанували пам'ять загиблих співвітчизників.

Факультет мистецтв вітає студентів 1 курсу групи Д-17, які перемогли у конкурсі соціального плакату та інфографіки «Я МАЮ ПРАВО», що проводився з нагоди Всеукраїнського тижня права і міжнародного дня захисту прав людини комітетом у справах сім'ї і молоді виконкому Криворізької міської ради.

Переможцями у номінації «Соціальний плакат» стали: Куделя Ірина (І місце), Градова Ганна (ІІ місце), Мельничук Поліна, Гусарєва Альона (ІІІ місце).

У номінації «Комп’ютерна графіка» виборола ІІ місце Сіпачова Людмила, ІІІ місце – Гаркуша Єлизавета.

бієнале 17

У виставковій залі  факультету мистецтв КДПУ відкрилася  фотовиставка "СЛУХАЙ! НОВЕ БАЧЕННЯ" Максима Семінько. Виставка триватиме з 14 грудня 2017 р. до 14 січня 2018.
Запрошуємо шанувальників сучасного мистецтва!