Запрошуємо криворіжців та гостей міста на ювілейну виставку, присвячену 40-річчю художньо-графічного відділення факультету мистецтв та 90-річчю заснування Криворізького державного педагогічного університету.
06.12.2019 відкриття о 15.00
місце проведення: міська виставкова зала, вул. О. Поля, 2
- Автор: Факультет мистецтв (художньо-графічне відділення)
- Перегляди: 74
Виставка «Із золотого фонду» випускних робіт студентів ХГВ, присвячена 40-річчю художньо-графічного відділення факультету мистецтв та 90-річчю заснування університету.
З 14.11.2019 відкрита в виставковій залі факультету мистецтв
- Автор: Факультет мистецтв (художньо-графічне відділення)
- Перегляди: 86
- Автор: Факультет мистецтв (художньо-графічне відділення)
- Перегляди: 187
- Автор: Факультет мистецтв (художньо-графічне відділення)
- Перегляди: 701
Художньо-графічне відділення факультету мистецтв КДПУ приєдналось до українського свята Дня захисника України. Як державне свято відзначають в Україні 14-го жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва з 2015 року.
Криворіжцям та гостям була представлена програма з розмаїттям оригінальних заходів, створених колективами підприємств, організацій та учбових закладів міста.
Серед чисельних святкових локацій в парку Героїв за квітковим годинником о 9-00 розгорнулась виставка творчих скульптурних проектів викладача О.І.Фурмана та дипломних робіт студентів ХГВ (куратор виставки Пономар С.П.).
- Автор: Факультет мистецтв (художньо-графічне відділення)
- Перегляди: 215
10 жовтня 2019 року о 12.00 у виставковій залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету (вул. Мистецька, 9) розпочала експонування святкова виставка присвячена до Дня захисника України та Деня українського козацтва », що об'єднала в собі витвори митців станкового, декоративного ждивопису та світлин.
Криворіжцям, гостям міста представлені твори заслуженого художника України, голови криворізької спілки художників Л. Ф. Давиденка та знаних майстрів пензля завідувача художнього музею факультету мистецтв, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва О. С. Юрченка, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва В. В. Мішуровського.
Чільне місце в експозиції займають світлини інженера з охорони праці КДПУ М. П. Мотики та А. Мотики.
Кожен із творів наших самобутніх митців є неповторним за глибиною змісту, народним колоритом, кольоровою гамою та енергією, вкладеною в улюблену справу свого життя.
Запрошуємо усіх відвідати виставку та доторкнутись до творчості майстрів живопису та світлин і на власні очі побачити оригінальні витвори мистецтва.
Час роботи виставки ПН-ПТ з 9.00 до 17.00 Вхід на виставку вільний. Запрошуємо всіх бажаючих.
Із сумом повідомляємо, що 11 жовтня фотохудожник, інженер з охорони праці КДПУ М. П. Мотика пішов з життя.
- Автор: Факультет мистецтв (художньо-графічне відділення)
- Перегляди: 263
В історії українського народу особливе місце посідає козацтво – гордість, сила та опора протягом багатьох століть. Козацтво – носій гетьманського коду предків, це непереможний і незламний дух великих українців Б. Хмельницького, І. Сірка, П. Сагайдачного.
За сприянням ректорату, керівництвом первинної профспілкової організації та з нагоди відзначення Дня українського козацтва й Дня захисника України 10 жовтня 2019 року о 12.00 у виставковій залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету (вул. Мистецька, 9) відкриється святкова виставка.
На виставці будуть представлені світлини й твори образотворчого мистецтва інженера з охорони праці КДПУ М. П. Мотики, завідувача художнього музею факультету мистецтв, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва О. С. Юрченка, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва В. В. Мішуровського, голови криворізької спілки художників Л. Ф. Давиденка.
Роботи представлені на виставці несуть в собі найцікавішу інформацію творчої уяви та роздумів майстрів пензля та світлин про українське козацтво минулих часів та козаків сьогодення: їхні прагнення , ідеї, почуття патріотизму.
Запрошуємо відвідати виставку та особисто познайомитись з авторами оригіналів творчих робіт.
- Автор: Факультет мистецтв (художньо-графічне відділення)
- Перегляди: 252
З 2-5 жовтня 2019 року, на базі Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв проходив всеукраїнський пленер у Карпатах із живопису. Організаторами (кафедра образотворчого мистецтва та академічних дисциплін Косівського інституту ПДМ ЛНАМ) до участі запрошувались студенти ІІ-VІ курсів вищих художніх навчальних закладів так і факультетів, відділень педагогічних університетів мистецького спрямування (приймало участь більше 50 учасників).
Пленер було організовано з метою творчого саморозкриття та самореалізації студентів, обміну досвідом та вдосконалення навичок із живопису в умовах пленеру (живопис на відкритому повітрі).
Насичена програма виконання навчально-творчих завдань, культурно-екскурсійна програма, з відвідуванням музея ім. Івана Франка, виставки випускників косівського інституту «Час минає» та солодкий стіл для всіх учасників було організовано з метою творчого саморозкриття та самореалізації студентів, обміну досвідом та вдосконалення навичок із живопису.
В цьому році Криворізький педагогічний державний університет та художньо-графічне відділення факультету мистецтв представляли студенти: Федоров Тімур (III курс , ОМ-17), Горбатенко Максим (IV курс , група ОМ-16) Бобильова Юлія (IV курс , група ОМ-16) , випускниця нашого відділення Смальчук Аня; головуючий – старший викладач образотворчого мистецтва Юрченко Олександр Сергійович.
Як результат – виставка пленерних робіт, нагородження дипломами. Усі учасники отримали сертифікати про участь у всеукраїнському Карпатському пленері з живопису і найголовніше - отримали нові незабутні емоції, враження та вже готові до нових звершень в науково-творчій діяльності.
- Автор: Факультет мистецтв (художньо-графічне відділення)
- Перегляди: 264
4 жовтня 2019 року в спортивно-розважальному комплексі «Юніон» відбувся традиційний для Криворізького педагогічного турнір з боулінгу серед викладачів і співробітників університету. Ці дружні змагання проходять девятий рік поспіль в першу п'ятницю жовтня за підтримки профспілки університету. Спортивний турнір був присвячений Дню працівників освіти.
Змагання проводилося з метою розвитку і пропаганди фізичної культури і спорту, здорового способу життя в КДПУ.
Основними завданнями проведення змагань були створення умов для активного відпочинку шляхом залучення до участі в змаганнях з ігрових видів спорту, формування спортивної та командної взаємодії викладачів та співробітників кафедр університету.
Гарний емоційний, енергетичний заряд отримали викладачі та співробітники кафедр факультету мистецтв на чолі з капітаном команди – завідувачем кафедри ДПМ Томашевським В.В.
Ми Вам довірили, ми в Вас повірили, знаємо – головні спортивні перемоги попереду!
- Автор: Факультет мистецтв (художньо-графічне відділення)
- Перегляди: 280
21 вересня в паркі Героїв ( проспект Металургів) відбувся сімейний фестиваль Krivbass City Skills де на 14 локаціях для дітей та їхніх батьків були представлені більше ніж 40 професій міста.
Захід відбувся за підтримки виконкому Криворізької міської ради, «Метінвесту», громадської організації «Криворізька фундація майбутнього» та завдяки партнерів. Одними з локацій було представництво спеціальностей Дизайн та Образотворче мистецтво художньо-графічного відділення факультету мистецтв КДПУ.
Першочергова мета інтерактивної презентації ХГВ – допомогти дітям, учнівській та студентській молоді у професійному самовизначенні; сформувати усвідомлений підхід до вибору чи зміни професії у майбутньому, змінити стереотипне уявлення щодо різних професій серед яких професія вчителя-художника, художника-конструктора (дизайнера) одні з найкреативнішіх.
На фестивалі юні криворіжці з батьками брали участь у вікторинах та майстер-класах. Знайомилися з професією художника, власноруч виготовляючи ліногравюру та приймаючи участь у створенні дружнього шаржу. Майбутні графічні дизайнери створювали авторські емблеми класу або школи, дизайнери одягу розробляли дизайнерські комплекти одягу, а світ дизайну середовища зачаровував дизайном помешкань та створенням парків або скверів.
Далекоглядна стратегія КДПУ, кафедр ОМ та ДПМ, направлена на реалізацію профорієнтаційної програми, професіоналізм викладачів, високий рівень майстерності студентів дали змогу залучити до активного пізнання професій художнього-педагогічного та дизайнерського спрямування біль ніж 1000 дітей та молоді міста.
- Автор: Факультет мистецтв (художньо-графічне відділення)
- Перегляди: 348