Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

На факультеті мистецтв відбулась онлайн нарада з приводу реєстрації випускників 2023 року для вступу та отримання освітнього рівня магістр. Нараду проводила відбірковий секретарь приймальної комісії університету, декан фізико-математичного факультету Віхрова Олена Вікторівна. На нараді були присутні декан факультету мистецтв Ейвас Л.Ф. та заступник декана Чеботаренко О.В., а також, студенти груп: МХК-19, ХК-19, ОМ-19, Д-19 та студенти заочної форми навчання.

1 2
3 4
22245

КРИВОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 

сссс

 

Художньо-графічне відділення факультету мистецтв чекає на вас!

 

Денна форма навчання

       014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво), спеціалізація декоративне мистецтво.

В результаті отримання вищої освіти випускники набувають кваліфікацію – «Вчитель образотворчого мистецтва, викладач закладу фахової передвищої, вищої освіти, керівник гуртка декоративного мистецтва». Випускники спеціальності Образотворче мистецтво працюють у школах, позашкільних закладах естетичного виховання, відділах освіти, музеях, закладах культури, на телебаченні, викладають у приватних художніх студіях.

 

Заочна форми навчання

         014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво).  

Денна форма навчання

         022 Дизайн (спеціалізації: «Графічний дизайн», «Дизайн середовища», «Дизайн одягу (взуття)».

При вступі на спеціальність Дизайн абітурієнти беруть  участь у творчому конкурсі (фахове вступне випробування) з малюнку, композиції (практично).
Випускники спеціальності Дизайн працюють на поліграфічних підприємствах, ландшафтних студіях, установах з надання послуг VEB-дизайну, дизайну інтер’єру, ательє як в Україні, так і за її межами.
Студенти, що навчаються за спеціальністю «Образотворче мистецтво», мають змогу отримати знання та практичні навички з рисунку, живопису, композиції, історії зарубіжного та українського мистецтва, декоративно-прикладного мистецтва, скульптури, кольорознавства, пластичної анатомії, художнього конструювання,  образотворчої  педагогіки (методика викладання образотворчого мистецтва та художньої праці, комп'ютерні технології в образотворчому мистецтві, методика викладання декоративного мистецтва) та ін.
Програма навчання за спеціальністю «Дизайн» передбачає вивчення дисциплін загальної мистецької підготовки (Рисунок, Живопис, Кольорознавство, Історія мистецтва та дизайну) а також дисципліни дизайнерської підготовки – Комплексне проектування, Основи формотворення, Основи етнодизайну, Теорія і методика дизайну, Проектна графіка, Основи зовнішньої реклами, Проектування упаковки, Художнє проектування інтер'єру, Основи архітектури і архітектурне проектування, Теорія і методика ландшафтного проектування та фітодизайну, Історія садово-паркового мистецтва, Флористика, Прикладна дендрологія, Комп'ютерні технології в ландшафтному проектуванні, Історія костюма, Дизайн аксесуарів, Комп'ютерне проектування одягу тощо.

 

НАШІ КОНТАКТИ:

 

Криворізький державний педагогічний університет

50086 м. Кривий Ріг,

проспект Гагаріна, 54.

http:// kdpu.edu.ua


8(056) 470-13-47 – приймальна комісія

 

Художньо-графічне відділення

факультету мистецтв

50086 м. Кривий Ріг,

вул. Мистецька, 9

(056) 470-12-54 – деканат художньо-графічного відділення факультету мистецтв


(056) 470-12-53 – кафедра образотворчого мистецтва


(056) 492-91-47 – кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну

13215

                                                                                                                                                                                                                    изображение viber 2019 09 21 09 14 44 новый размер

    

изображение viber 2019 09 21 09 14 53 новый размер

 

                                 п новый размер            е 2 новый размер

 

Правильно організована профорієнтаційна робота є найважливішим чинником формування усвідомленого, обгрунтованого вибору серед професій художнього спрямування. Як загальна цільова установка вона реалізується в завданнях, змісті та методах здійснюваної роботи відповідно до вікових та індивідуальних особливостей, а також рівня поінформованості молоді про обрану професію.

 

изображение viber 2019 09 22 12 33 33у новый размер

 

Головна мета проведення профконсультацій ХГВ факультету мистецтв в нинішніх умовах – це підвищення ефективності підготовки молоді до усвідомленого вибору професії, виходячи з попиту на ринку праці, а також орієнтування молоді на подальше художньо-професійне навчання.

 

изображение viber 2019 09 22 12 33 22 новый размер

 

Під керівництвом заст. декана факультету мистецтв доцента, к.пед.н. – Ейвас Л.Ф., замісника з виховної роботи к.пед.н. – Зенькович Ю.О., завідувачів кафедр ОМ к.пед.н. – Красюк І.О. та ДПМ к.пед.н. – Томашевського В.В., викладачами кафедр активно впроваджуються інноваційні форми роботи: ділові ігри, дистанційне навчання, тренінги, “круглі столи”, проходять конференції, конкурси тощо.

 

изображение viber 2019 09 22 12 33 33рр новый размер

 

Популярними стають зустрічі викладачів кафедр із замовниками освітніх послуг, зростає інтенсивність міжособистісних контактів, поширюється індивідуально-осбистісний компонент освіти, плануються й організовуються форми презентацій освітніх послуг. Відповідний профорієнтаційний захід сімейний фестиваль Krivbass City Skills відбувся 21 вересня в паркі Героїв проспект Металургів).

Результатом роботи керівника профорієнтаційної роботи по факультету Саприкіной Л.В., керівників профорієнтаційної роботи по кафедрах викладачів: Щербакової Л.А., ст. викладача каф. ОМ Щербакова О.Ю. (каф. ОМ), ст. викладача Саприкіной Л.В., ст. викладача Школяра А.В. (каф. ДПМ та дизайну), відбулося знайомство понад 1000 дітей та молоді міста з професіями художника-педагога, дизайнера.

8686

00001111

Строки проведення:

Творчих заліків

01 квітня - 22 липня 2019 року

Творчих конкурсів

Основна сесія 1 липня - 10 липня 2019 року

Додаткова сессія* 11 липня - 22 липня 2019 року

* додаткова сесія творчого конкурсу проводиться для вступників, які вступают на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб

 

УВАГА:

Спеціальність 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво)

 

спеціалізація – декоративне мистецтво;

спеціалізація – флористика.

Спеціальність 022 Дизайн

 

спеціалізації: «Графічний дизайн», «Дизайн середовища», «Дизайн одягу».


Творчий залік

Творчий конкурс

7166

Студенти, що навчатимуться за спеціальністю «Образотворче мистецтво» (спеціалізації «Декоративне мистецтво», а також «Флористика») матимуть змогу отримати знання та практичні навички з рисунку, живопису, композиції, історії зарубіжного та українського мистецтва, декоративно-прикладного мистецтва, скульптури, кольорознавства, пластичної анатомії, художнього конструювання,  образотворчої  педагогіки (методика викладання образотворчого мистецтва та художньої праці, комп'ютерні  технології в образотворчому мистецтві, методики викладання декоративного мистецтва), флористики та ін.

Програма навчання за спеціальністю «Дизайн» передбачає вивчення дисциплін загальної мистецької підготовки (Рисунок, Живопис, Кольорознавство, Історія мистецтва та дизайну) а також дисципліни дизайнерської підготовки – Комплексне проектування, Основи формотворення, Основи етнодизайну, Теорія і методика дизайну, Проектна графіка, Основи зовнішньої реклами, Проектування упаковки, Художнє проектування інтер'єру, Основи архітектури і архітектурне проектування,  Історія костюма, Дизайн аксесуарів, Комп'ютерне проектування одягу тощо.

Вимоги

до вступу за спеціальністю:

014.12 Середня освіта   (Образотворче мистецтво)

1.

Сертифікат про складання творчого заліку, що засвідчує достатність рівня творчих здібностей вступника для участі в конкурсному відборі

терміни

вимоги

З 01 лютого 2018 р. по 26 липня 2018 р.

(за графіком приймальної комісії Криворізького державного педагогічного університету)

Виконання простого натюрморту з предметів побуту (А-3, матеріал гуаш або акварель.

Тривалість заліку – 2 год.

2.

Сертифікати ЗНО

  1. Українська мова і література (за 2016, 2017, 2018 роки)

  1. Історія України (за 2016, 2017, 2018 роки)

  2. Іноземна мова (за 2018 рік) або біологія (за 2016, 2017, 2018 рік)

Вимоги

до вступу за спеціальністю:

022 Дизайн

1.

Творчий конкурс

терміни

вимоги

Проводиться за розкладом вступних іспитів (див. сторінку Вступнику на сайті http://kdpu.edu.ua).

Вимоги  проведення творчого іспиту наведено у Програмі творчого іспиту з (див. сторінку Вступнику на сайті http://kdpu.edu.ua).

2.

Сертифікати ЗНО


  1. Українська мова і література (за 2016, 2017, 2018 роки)

  1. Історія України (за 2016, 2017, 2018 роки)

 

Денна форма навчання

014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво), спеціалізація декоративне мистецтво.

014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво), спеціалізація флористика.

Випускники спеціальності Образотворче мистецтво працюють у школах, позашкільних закладах естетичного виховання, відділах освіти, музеях, закладах культури, на телебаченні.

Заочна форма навчання

014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво), спеціалізація декоративне мистецтво.  

Денна форма навчання

022 Дизайн (спеціалізації: «Графічний дизайн», «Дизайн середовища», «Дизайн одягу».
При вступі на спеціальність Дизайн абітурієнти беруть  участь у творчому конкурсі (фахове вступне випробування) з малюнку, композиції (практично).

Випускники спеціальності Дизайн  працюють на поліграфічних підприємствах, ландшафтних студіях, установах з надання послуг VEB-дизайну, дизайну інтер’єру, ательє як в Україні, так і за її межами.

 

НАШІ КОНТАКТИ:

Криворізький державний педагогічний університет

50086 м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна, 54.

http:// kdpu.edu.ua

8(056) – 440-58-96 – приймальна  комісія

Художньо-графічне відділення факультету мистецтв

50086 м. Кривий Ріг, вул. Мистецька, 9.

(0564) 92-87-70 – деканат художньо-графічного відділення факультету мистецтв
(0564) 92-91-47 – кафедра образотворчого мистецтва
(0564) 92-91-47 – кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну

 

Художньо-графічне відділення факультету мистецтв чекає на вас!

3596
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30