Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

Міжнародний день жінок та дівчат 1

В другій половині лютого відмічається Міжнародний день жінок та дівчаток у науці. На виховному закладі куратор та магістри 5-го курсу ОМ висвітлити історичні передумови становлення мистецької складової гендерної освіти, розкрити процес її законодавчого і організаційного оформлення, з’ясувати зміст освіти, проаналізувати роль спеціалізованих шкіл у справі розповсюдження  художньої освіти серед жіноцтва саме України. Провідною ідеєю розвитку художньої освіти є розуміння виняткової ролі мистецтва. Художня освіта - сукупність теоретичних і практичних надбань, світоглядних позицій в галузі образотворчого мистецтва, які можуть бути використані у процесі підготовки художників-педагогів, художників, митців-ремісників і найголовніше - нового покоління людей, здатних творчо мислити.

4139

Масляна 2018 3

З першого курсу в групі ОМм-13 існує гарна традиція – святкувати разом День іменниника. Ось і на цьому тижні група у повному складі привітала  студентів, народжених у лютому  й вшанувала християнське свято – Масляну. Як висловилася куратор групи, к.пед.н., доцент кафедри образотворчого мистецтва Красюк І.О. «Ми разом гарно працюємо і маємо можливість разом святкувати. Далі буде ще…»

Довідка:  Масляна – стародавнє слов’янське свято, що символізує проводи зими і очікування весни. Гуляння народу триває тиждень і завершується Прощеною неділею. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем. 

4064

Лихачова

Факультет мистецтв вітає студентку групи Д-17 Лихачеву Валерію Едуардівну, вихованку ДЮСШ №9, яка посіла друге місце на чемпіонаті України серед чоловіків і жінок зі спортивного та бойового самбо (м. Київ, 6 - 8 грудня 2017 р.). У турнірі взяли участь 311 спортсменів із 21 регіону нашої держави.

Наразі спортсменка готується до чемпіонату України серед юніорок, який відбудеться в м. Харкові. Пишаємося своїми студентами! Бажаємо нових перемог Валерії та її тренеру Юріцину Сергію Вікторовичу!

3594

Подаруй солдату свято1

У рамках акції «Подаруй солдату свято» спільними зусиллями студентського активу художньо-графічного відділення факультету мистецтв та заступника декана з виховної роботи Щербакова О.Ю. було зібрано їстівні подарунки до новорічних свят для воїнів-захисників України.

3593

14 листопада, у холі головного корпусу КДПУ відбувся щорічний університетський ярмарок на честь Міжнародного дня студентів.  Завданням об’єднаної команди факультету мистецтв було представляти гастрономічні уподобання Київської Русі.

Жіночі костюми в історичній реконструкції, виконані студентами художньо-графічного відділення факультету мистецтв прикрашали прекрасних продавчинь староруських страв від нашого факультету. А вареники, сирники та бутерброди з’явилися на столах завдячуючи активності академічних груп художньо-графічного та музично-хореографічного відділень. Дякуємо учасникам та активістам за те, що долучилися до «Осіннього ярмарку».

 осінній ярмарок 17

3110

Студенти художньо-графічного відділення факультету мистецтв! Приходьте вболівати за свою команду у щорічному турнірі з боулінгу «Декан та його команда»! Запрошуємо усіх патріотично налаштованих  20 листопада на 16.00 до розважального центру UNION (перший поверх).

3120

З нагоди відзначення Дня гідності та свободи України у групі ОМ-14 (куратор, ст. викладач кафедри образотворчого мистецтва Брижата І.Г.) проведено акцію – вияв громадянської волі й свідомості під лозунгом «Вільні люди творять майбутнє».

21 листопада 2013 року стало початком Революції Гідності – на Майдан Незалежності у Києві вийшли люди з мирним протестом проти скасування тодішньою владою підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Акції протесту, що тривали в країні з кінця листопада до кінця лютого 2014 року, отримали назви Євромайдан, Майдан, а пізніше – Революція гідності. В пам'ять про цей день студенти розташували  на гратах виставкової зали ХГВ факультету мистецтв виставку світлин, яка презентує ті буремні події.  

 день гідності 17 1

3165

День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. В цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

23 листопада напередодні 81 річниці пам’яті жертв голодомору  у групі ОМ-16 (куратор ст. викладач кафедри образотворчого мистецтва Л.А. Щербакова) провели виховний захід  ''Голодомор 1932-33''. Студенти запалили свічки та вшанували пам'ять невинно загиблих в результаті нелюдської політики в часи диктату радянської влади.

 голодомор1

3211

З нагоди Міжнародного дня студентів на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв 17 листопада 2017 року відбувся офіційно-неофіційний  захід «Посвята у справжні студенти».  Веселе свято з для студентів першокурсників  було підготовлено студентським активом (Маслова О., Трач В., Мошкова А. Кравченко О., Стронцицька А.) за підтримки деканату та профспілкового осередку художньо-графічного відділення.

Студентам-першокурсникам було вручено «Сертифікати справжнього студента», дійсні до першої сесії, до яких додавався перелік екзаменів й заліків. Куратори груп Образотворче мистецтво-17 (Мішуровський В.В.) та Дизайн-17 (Євтушенко О.Е.) отримали заохочувальні подарунки для своїх академічних груп з настановою «використати під час найближчої кураторської години».  Не обійшлося без гумору – також кураторам було вручено подарунки «зі значенням» – листи  паперу, конверти та кулькові ручки для «романтичного» листування з батьками (у разі нагальної потреби).

Самі «винуватці» свята – першокурсники підготували гідну відповідь на поздоровлення та представили невеличкий чудовий  концерт. Змонтували відео з життя дизайнерів «Baby Discovery худграф» та виступили з comedy-скетчем «Порівняння звичайного студента зі студентом худграфу» студенти Д-17. Танець, комічна сценка «Іспит», та чудова пісня (Гаврільчак К.) були виконані  першокурсниками ОМ-17.

Наостанок усі першокурсники присяглися на вірність традиціям студентства Криворізького державного педагогічного та були пов’язані червоною ниткою, яка  уособлювала студентське  братерство, нерозривність традицій худ графу та спільність інтересу до мистецтва.

день студ 17

3262

Під час минулих вихідних студенти  4 курсу групи ОМ-14 Гончаренко Марія, Іванова Оля, Карнаух Юлія, Лебедєва Ксенія здійснили подорож до мистецької столиці західної України - Львів.  Студенти здійснили екскурсію до Музей скла, який був заснований у 1992 році відомим українським художником-склярем, ректором Львівської національної академії мистецтв професором Андрієм Бокотеєм з метою експонування результатів міжнародних симпозіумів гутного скла. Сучасний Музей скла у приміщенні Палацу Бандінеллі на пл. Ринок 2 розпочав свою діяльність у 2006 році, а експозицію, яка зараз функціонує, оновлено і відкрито 19 квітня 2013 р.

Також дівчата відвідали Державний історико-культурний музей-заповідник «Личаківський цвинтар» — меморіальне кладовище у Львові, яке відоме у Європі значною кількістю витворів мистецтва – більш ніж 2000 неперевершених  скульптурних надгробків та  близько 500 скульптур і рельєфів, виконаних відомими скульпторами й архітекторами. Так у 1875–1876 роках скульптори Леопольд Шімзер і Юзеф Шидловський вирізьбили зі старих надгробків кам'яну неоготичну браму за проектом архітектора Юліуша Гохберґера. На брамі вмонтовано барельєф, що зображує Ісуса Христа, роботи Еміля Шредля. Кладовище вважається музеєм, закритим для поховань. Винятки роблять для видатних львів'ян, репресованих, політв'язнів, воїнів УПА і загиблих у теперішній російсько-українській війні. Зокрема, на Алеї Героїв похований Юрій Вербицький із Небесної сотні, а на Полі почесних поховань — генерал-майор Сергій Кульчицький.

студ.дозв. 1

3385
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31