Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

297600673

Першокурсники факультету мистецтв художньо-графічного відділення разом з хореографічним відділенням, як команда факультету мистецтв «Педагогічні козаки, 12 жовтня 2018 року приєднались до Фестивалю городового козацтва (загальноуніверситетський захід «Козацькі розваги»). Студентки Вдовиченко Настя, Попова Даша, Пархоменко Ліза, Мєхтієва Аміна, Горобець Ліза, Леміш Настя, Фурсова Іра, Ярошевска Лера, Поплавская Аліна, Сухолуцька Аліна та Мошкова Ганна дружньо підтримували факультет мистецтв плакатами та активно вболівали за своїх одногрупників. Попова Даша, Вдовиченко Настя, Мєхтієва Аміна та Леміш Настя гідно представли відділення на змаганнях. Вони з захопленням  виборювали перемогу у додаткових конкурсах з іншими факультетами.

Загалом студенти факультету мистецтв проявили себе активно та показали командний дух. Було весело і цікаво. Дякуємо учасницям та вболівальницям!

(Матеріал підготовлений студенткою Мошковою Ганна)

5929

e6pL0bWCAVU   x1M7Cqbe0Hs

26 вересня 2018 року у групі ОМ-15 пройшла відкрита кураторська година у формі екскурсії до Міського історико-краєзнавчого музею. За темою "Крізь смерть, попри страх - до волі!", присвячена Дню партизанської слави. Кожен студент зміг осягнути історію Партизанського руху на Криворіжжі по-новому - відчути серцем всю силу далеких подій, побачити наживо речі як свідки. Серцем зрозуміти ступінь відповідальності та ризику, що поставали перед партизанами та підпільниками воєнних років. Після екскурсії студенти вийшли з почуттям вдячності та глибокої поваги до подвигу минулого, розуміючи ступінь внеску кожного в Перемогу!

 (куратор - старший викладач кафедри образотворчого мистецтва С.П. Пономар) 

CYDLcqqHy5Y   AfO6nN1lpvU

kj5SXbEmqwA   aXBZbl1Y8Yk

5847

rxRBzk3LS6U

На початку вересня у місті Одеса відбулася XII Міжнародна науково-практична конференція за темою «Адаптаційні можливості дітей та молоді». У збірнику матеріалів конференції були представлені статті молодих науковців із сучасних проблем фізичного виховання і спорту, в яких студенти досліджували медико-біологічні, фізіолого-гігієнічні, психолого-педагогічні та валеологічні основи розширення адаптаційних можливостей дітей та молоді, питання зміцнення їх здоров’я. В цій конференції взяла участь і наша студентка Мельничук Поліна (Д-17). В своїй роботі вона вивчала тему біомеханіки Леонардо да Вінчі в теорії та практиці фізичного виховання. У статті висвітлені питання зародження основ біомеханіки у творчій діяльності генія Відродження. Розкрита сутність поетапного розвитку біомеханіки як науки, її застосування в теорії фізичної культури та використання основ біомеханіки в практиці складання програм з фізичного виховання.

Бажаємо подальших успіхів на шляху наукових досліджень!

m0ELhp Nluk

5835

IMG 6017

2 жовтня 2018 року до Дня миру в Художньому музеї факультету мистецтв студентам ОМ-18 було проведено відкриту виховну годину (в формі екскурсії) – «Мистецтво – проповідь серцем!»

Експозиція робіт відомих художників України, викликала живий інтерес у студентів-першокурсників, мотивуючи їх до творчих перемог!

(куратор – старший викладач кафедри образотворчого мистецтва А.А. Рудий)

IMG 6018   IMG 6031

IMG 6026   IMG 6029

IMG 6033   IMG 6035

5733

vc9YWWPHYCk

18 вересня 2018 року студенти групи Дизайн (куратор – старший викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Ємельова А.П.) на кураторській годині відвідали музей історії КДПУ.

Студенти ознайомилися з етапами становлення університету, зокрема з експозицію присвяченою художньо-графічному відділенню факультету мистецтв. Переглянули документи, нагороди, фотографії викладачів та випускників, портрети керівників університету. 

znn zmcAOZg   oLxGfyIu7iA

   vYBxtCdTq3c

5610

XjyVIYIG3B0

«Я – студент Незалежної України!» - під таким гаслом 3 вересня 2018 року пройшла відкрита виховна година для студентів першого курсу спеціальностей «Образотворче мистецтво», «Дизайн». Що для таке «незалежність»? Для чого і від кого? Відповідальність перед країною та самоідентифікація себе як українця. Батьківщина, мова – слова синоніми? Хто я в розбудові країни? – це лише частина питань, які постали перед першокурсниками. В процесі дискусії кожен зміг відповісти та чітко окреслити до цього абстрактні поняття.

Також студенти мали змогу ознайомитися з документальною роботою «На лінії вогню», яку зняв в 19 років студент-дизайнер Сергій Якименко (на даний момент живе та навчається в Німеччині). В співпраці з журналістами, які предоставили кіноматеріали з зони АТО, він змонтував фільм, присвятивши його захисникам Вітчизни. Дана робота стала прикладом того, що кожний в міру своїх сил може зробити посильний внесок в скрутні для країни часи, мотивуючи співвітчизників до перемог!

(Відповідальна – заступник декана з виховної роботи на ХГВ – Зенькович Ю.О.)

GkTe54N76GU   maxresdefault

5608

ОГ травень 1

ДО 100 РОКІВ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА

Видатних митців, які досягли вершин творчості, зробили великий внесок в історію, культуру рідного народу або й усього людства, часом називають за їхніми найвідомішими творами чи образами, в яких найяскравіше втілені ідеали, найглибше розкрита людська й мистецька сутність. Олеся Гончара можна по праву назвати Прапороносцем, великим Українцем, совістю нації, подвижником її духовного відродження.

Народився О. Гончар 03 квітня 1918 року у незалежній на той час Україні, виховувався у дідуся й бабусі в Полтавській області. Молодим хлопцем пройшов через пекло війни, події якої відтворив у романі «Прапороносці». Його роман «Собор» було переведено багатьма мовами світу.

До святкування 100-річного ювілею від дня народження нашого славетного земляка Олеся Гончара долучилися студенти 2 курсів спеціальностей Дизайн та Образотворче мистецтво під керівництвом заступника декана з виховної роботи Щербакова О.Ю. та кураторів академічних груп.

З цієї нагоди 15.05.2018 р. в ауд.103 навчального корпусу ХГВ відбувся  показ документальної картини «Зодчий душі людської», створеної у 2001 році на Національній  кіностудії художніх фільмів ім. О.Довженка. У цій кінокартині відображена багатогранність таланту Олеся Гончара, його образ, який склався під тиском різних факторів, а також творчість письменника.  Лейтмотивом звучить відома цитата «Бережіть собори ваших душ».

5015

вист 28.04 1

«Не творчість повинні ми виправдовувати, а навпаки – творчістю виправдовувати життя»

                           М.О. Бердяєв

Приурочена до Дня науки, у виставковій залі художньо-графічного відділення  відкрилася  виставка-конкурс робіт студентів 4 курсу спеціальності Образотворче мистецтво (група ОМ-14, куратор Брижата І.Г.).  Студенти  мали змогу представити, як навчальні академічні роботи, так і власні творчі добутки – живопис, графіку, твори декоративно-прикладного мистецтва.

Журі у складі заступника декана факультету мистецтв Ейвас Л.Ф., зав. кафедрою образотворчого мистецтва Пильніка Р.О., заст. декана з виховної роботи по ХГВ Щербакова О.Ю., ст. викладача Мішуровського В.В., ст. викладача Труфкіна А.Д., ст. викладача Брижатої І.Г. визначило переможців, яким  20 квітня 2018 р. було урочисто вручено грамоти та призи.

Дипломи отримали – Байдужня В., Водяна В., Галаша А., Грідіна В., Гончаренко М., Литвин А., Мюллєр Г., Сулягін Р., Борілко Ю., Тесленко В., Лєбедєва К., Іванова О., Карнаух Ю., Касьяненко Г.

Виставка триває – студенти  художньо-графічного відділення факультету мистецтв, інших факультетів КДПУ та міські поціновувачі молодих талантів мають  змогу спостерігати цікаві роботи молодих художників, майбутніх педагогів мистецтва у Виставковій залі факультету мистецтв.

4810

чорноб 1

26 квітня – День Чорнобильської трагедії. Студенти художньо-графічного відділення ( гр. ОМ 14)  разом із заступником декана з виховної роботи по ХГВ Щербаковим О.Ю. вшанували пам’ять жертв радіаційної катастрофи.

4809

курат.год Красюк 2

Кураторська година у магістрів спеціальності Образотворче мистецтво (група ОМм-13, куратор доцент кафедри образотворчого мистецтва Красюк І.М.).  Тема:  Міжнародний день творчості та інновацій.  В сучасній педагогіці тема компетенції, творчого процесу в дидактиці та інновації є актуальною. Саме ці та інші питання з проблематики творчості та інновацій обговорювалися магістрами мистецько-педагогічного напрямку освіти.

4808
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31