Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

Заставка перемога

Творча робота "Жадоба" здобувача вищої освіти академічної групи ДС-19, Олени Бражнікової.

Жадоба. Олена Бражнікова

19590

Заставка перемога

Творча робота "Захищена небом" здобувача вищої освіти академічної групи ОМ-м-17, Анни Волкової (Посилання на сторінку художника в Instagram )

Волкова Аjpg

19573

Заставка перемога

Художниця з Миколаєва Вікторія Наумова створила серію робіт про українські міста, які потерпають від збройної агресії росії. У своїх роботах Вікторія зображає міста в образах жінок, які опинилися в умовах війни, водночас символізує силу й нескореність України.Переглянути твори мистецтва художниці можна за посиланням в соціальній мережі Instagram

Буча Маріуполь
Миколаїв Херсон
Дніпро Чернівці
Донецьк Луганськ
19546

Заставка перемога

Українська художниця Соломія Ковальчук осучаснила відомий твір мистецтва Густава Клімта "Поцілунок". Соломія висловила у витворі мистецтва подяку всім воїнам ЗСУ, що охороняють нашу країну! Подивитися твори мистецтва художниці можна за посиланням в соціальній мережі Instagram

Соломія Ковальчук поцілунок

19441

Заставка перемога

Портрет "Олексія Арестовича" здобувача вищої освіти академічної групи ОМ-21, Заїки Катерини.

Заїка 0м 21

19411

Заставка перемога

У Литві на військовій академії намалювали мурал на підтримку України. Над зображенням написано "Stand With Ukraine", автором мурала став художник Лінас Казюленіс.

мурал 2

(Фотоматеріал з інтернет ресурсу)

19297

Заставка перемога

Робота "Україна" викладача кафедри образотворчого мистецтва, члена Національної спілки художників України, Віктора Мішуровського (Посилання на сторінку художника в Instagram).

Мішуровський

19235

Заставка перемога

Серія графічних робіт "Весна ... Але в моїй країні досі йде чорний сніг!" випускниці художньо-графічного відділення факультету мистецтв – Юлії Бобильової.

Бобильова 4 Бобильова 2
Бобильова 3
19190

Заставка перемога

Графічна робота "Доля" старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва, Валерія Васильовича Дмитренка.

Дмитенко мистецький марафон

19157

Заставка перемога

Плакат "Тепле світло нашої надії" здобувача вищої освіти академічної групи МХК-21, Коптєва Владислава.

Плакат Коптев Вjpg

19115