Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

Заставка перемога

На електронну адресу факультету мистецтв КДПУ надійшов лист від скрипаля Peter Campbell-Kelly, музиканта City of Birmingham Symphony Orchestra (Великобританія).
Вірш, написаний Пітером та короткометражний фільм, в якому своє виконання Biber's Mystery Sonata No. 16 ‘Passacaglia він присвячує Україні, глибоко вражає співпереживанням та солідарністю. Ми дуже вдячні Peter Campbell-Kelly за щирий вияв дружніх почуттів до українців та мистецьку підтримку України через власну творчість!

Warmest greetings from a bright morning here in Worcestershire UK, as I sit witnessing the tragic scenes on TV of the war continuing in your beautiful country, Ukraine…🇺🇦
I have recorded a short film on my violin reference Peter Campbell-Kelly plays Biber's Mystery Sonata No. 16 ‘Passacaglia’, which I would like to offer to you as a musical prayer for the well-being and strength of you all, fighting and protecting your dear people as heroes in this war..

I also wrote a little poem to go with the prayer.. The Curlew, I think, has a beautiful song of great hope…

Вірш_Великобританія.jpg
Великобританія

Sent from my i phone
We in the UK are with you and admire you so much….we send all our love, hope and kindest wishes
СЛАВА УКРАЇНІ 🇺🇦 !!

Yours,
Peter Campbell-Kelly 🙏🏻

19802

Заставка перемога

Творча робота "Вільна" здобувача вищої освіти академічної групи ЗОМ-20, Козленко Інни.

Козленко Інна

19644

Заставка перемога

Творча робота "Жадоба" здобувача вищої освіти академічної групи ДС-19, Олени Бражнікової.

Жадоба. Олена Бражнікова

19590

Заставка перемога

Творча робота "Захищена небом" здобувача вищої освіти академічної групи ОМ-м-17, Анни Волкової (Посилання на сторінку художника в Instagram )

Волкова Аjpg

19573

Заставка перемога

Художниця з Миколаєва Вікторія Наумова створила серію робіт про українські міста, які потерпають від збройної агресії росії. У своїх роботах Вікторія зображає міста в образах жінок, які опинилися в умовах війни, водночас символізує силу й нескореність України.Переглянути твори мистецтва художниці можна за посиланням в соціальній мережі Instagram

Буча Маріуполь
Миколаїв Херсон
Дніпро Чернівці
Донецьк Луганськ
19546

Заставка перемога

Українська художниця Соломія Ковальчук осучаснила відомий твір мистецтва Густава Клімта "Поцілунок". Соломія висловила у витворі мистецтва подяку всім воїнам ЗСУ, що охороняють нашу країну! Подивитися твори мистецтва художниці можна за посиланням в соціальній мережі Instagram

Соломія Ковальчук поцілунок

19441

Заставка перемога

Портрет "Олексія Арестовича" здобувача вищої освіти академічної групи ОМ-21, Заїки Катерини.

Заїка 0м 21

19411

Заставка перемога

У Литві на військовій академії намалювали мурал на підтримку України. Над зображенням написано "Stand With Ukraine", автором мурала став художник Лінас Казюленіс.

мурал 2

(Фотоматеріал з інтернет ресурсу)

19297

Заставка перемога

Робота "Україна" викладача кафедри образотворчого мистецтва, члена Національної спілки художників України, Віктора Мішуровського (Посилання на сторінку художника в Instagram).

Мішуровський

19235

Заставка перемога

Серія графічних робіт "Весна ... Але в моїй країні досі йде чорний сніг!" випускниці художньо-графічного відділення факультету мистецтв – Юлії Бобильової.

Бобильова 4 Бобильова 2
Бобильова 3