Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

2 листопада у Володимир-Волинському педагогічному фаховому коледжі ім. А.Ю.Кримського Волинської обласної ради відбулося засідання циклової комісії з технологічної освіти "Актуальні проблеми підготовки сучасного вчителя трудового навчання". Серед запрошених була й в.о.декана факультету дошкільної і технологічної освіти Кулінка Ю.С.

Під час зустрічі обговорювалися питання розвитку технологічної галузі в умовах сьогодення, а саме:

• розробка стандартів з підготовки вчителя взагалі та вчителя трудового навчання та технологій зокрема;
  • навчання студентів фахової передвищої та вищої освіти в умовах війни;
  • формування у здобувачів фахових компетентностей;
  • розробка типових освітньо-професійних програм та навчальних планів;
  • узгодженість ОПП закладів фахової передвищої та вищої освіти за спеціальність 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології);
  • навчання студентів в умовах дистанційного та змішаного навчання.

В обговоренні брали участь Юринець О.О. – заступник директора з навчальної роботи Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжі ім. А.Ю.Кримського; Андрощук І.В. – завідувачка кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету; Андрощук І.П. – професор кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету; Ткачук С.І. – декан факультету інженерно-педагоігчної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Курач М.С. – проректор з наукової роботи, професор кафедри теорії і методики трудового навчання і технологій Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Тараса Шевченка та ін. запрошені.

2022 11 02 1  2022 11 02 7

2022 11 02 6