Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

15 листопада 2018 року відбулась науково-практична конференція за темою «Засоби фізичного виховання у формуванні та укріпленні здоров’я підростаючого покоління», що є результатом третього етапу виконання науково-дослідної роботи «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини», яка проводиться на базі Криворізького державного педагогічного університету.

Зі словами привітання і побажаннями успіху в науковій діяльності до учасників і гостей конференції звернувся декан природничого факультету Евтушенко Едуард Олексійович. На конференції були присутні студенти університету, викладачі кафедри фізичної культури, гірничого та медичного коледжу, вчителі загальноосвітніх шкіл.

Завідувач кафедри фізичної культури та методики її викладання Шутько Віктор Васильович у свої доповіді зазначив, що всебічний професійний розвиток студента в сучасних умовах неможливо уявити без забезпечення його базою знань з основ ТМФВ, тому що суспільство висуває високі вимоги до рівня професіональної досвідченості майбутнього вчителя, що являється важливим показником оцінки його готовності до здійснення професійної діяльності.

У доповіді Євангеліст Ольги, магістрантки природничого факультету, було науково вдало проведені теоретичні дослідження на межі двох наук «Фізичної культури» та «Хімії», а саме значення води в життєдіяльності людини та її роль вживання у практиці спортивної діяльності. Потрібно відмітити, яскравий виступ, Мельник Оксани, студентки 1 курсу ФК заочного відділення природничого факультету, яка художньо оформила та презентувала свою тему за допомогою інноваційних технологій, об’єднавши наукові дослідження з естетикою викладання матеріалу. Виступ, Ейвазової Улдуз, студентки 2 курсу природничого факультету, «Формування усвідомлених знань студентів на заняттях фізичного виховання, анатомії, фізіології», який відобразив  фундаментальні дослідження взаємовпливів на підвищення якості та кількості знань з анатомії, фізіології на заняттях з фізичного виховання. В своєму виступі з результатами дослідницької роботи, Модей Андрій, студент 1 курсу ФК природничого факультету, розкрив практичні дії впливу креатин моногідрату на силові показники м’язової діяльності, що надасть можливість удосконалювати розвиток фізичних якостей. Дослідження, Стопкань Тетяни, студентки 2 курсу фізико-математичного факультету, розкривають актуальну тему, яка вирішує проблему контролю та регулювання ваги тіла за допомогою підрахунку спожитих калорій. Ярошенко Анна студентка 3 курсу психолого-педагогічного факультету, дослідила проблему фундаментальних основ фізичного виховання молодших класів, що надасть можливість більш поглиблено враховувати особливості вікового розвитку у навчально-виховному процесі з фізичного виховання.

Доповіді учасників конференції визивали інтерес у присутніх, що свідчить про кількість питань, які їм задавали. Робота конференції оцінена як плідна і успішна.

Фото за посиланням Конференція - 2018

Матеріал підготувала В.І.Марчик.