Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

18 квітня 2018 року о 9.00 годині в спортивному залі головного корпусу з групою ФК-17 (Фізична культура) було проведено відкрите заняття викладачем кафедри Кучерган Єлизаветою Валеріївною за темою «Загальна фізична підготовка з елементами гімнастики».

Мета:

Зміцнення здоров’я, оздоровлення та фізичний розвиток студентів. Формування позитивного інтересу до занять гімнастикою з методикою викладання в межах індивідуального та всебічного розвитку особистості.

Завдання:

1. Повторити виконання видів ходи, бігу. 2. Вдосконалення стройових вправ, шикування, перешикування. 3. Виконання загальнорозвиваючих вправ з використанням гімнастичної палиці в парах, а також на карематах. Інвентар: гімнастична палиця, каремат.

On April 18, 2018, at 9.00 in the sports hall of the main building with the group FC-17 (Physical Culture), an open lesson was held on the topic «General Physical Training with the Elements of Gymnastics».

Goal:

Strengthening health, wellness and physical development of students. Formation of positive interest in gymnastics classes with teaching methods within individual and comprehensive personality development.

Task:

1. Repeat the doing of the types of moves, running. 2. Improvement of exercises of stitching, shuffling. 3. Implementation of general developmental exercises using gymnastic stick in pairs, as well as in carettes. Inventory: gymnastic stick, carriage.

Присутніми на відкритому занятті були викладачі кафедри фізичної культури та методики її викладання: Шутько Віктор Васильович – кандидат педагогічних наук, доцент; Марчик Валентина Іванівна – кандидат біологічних наук, доцент; Андріанов Тарас Вадимович – старший викладач; Переверзєва Світлана Василівна – викладач; Мінжоріна Ірина Леонідівна – викладач.

Щиро дякую студентам за старання та зацікавленість гімнастикою! Викладачам, що висловили свої побажання в подальшому проведені та удосконалені занять з фізичного виховання.

Відео за ссилкою Відкрите заняття

Вересень 2024