Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

Підсумки

проведення спортивної першості серед студентів, які мешкають

у гуртожитках Криворізького державного педагогічного університету

Мета та основні завдання: пропаганда здорового способу життя, розвиток і підвищення спортивної майстерності студентів, оцінка якості спортивно-масової роботи на факультетах (у гуртожитках), організація дозвілля студентської молоді, визначення переможців та призерів.

Змагання проводилися серед студентів, які мешкають у гуртожитках на базі спортивних залів номер 1, 2, а також шахового клубу з таких видів змагань як: баскетбол, волейбол, шашки, шахи, футбол, настільний теніс.

Загальна кількість учасників, які брали участь протягом навчального року складає 65 студентів. Підрахувавши кількість набраних балів, які розподілилися так: 12 балів – отримав гуртожиток під номером ІV; 8 балів – набрали студенти ІІІ гуртожитку; 6 балів – за результатами змагань виборов І гуртожиток, а також відмітимо участь у іграх збірної команди Туркменістану.

Провідними гравцями стали: Анісімов Є. (ГОЕ-14); Бакай А. (ФІ-14); Бокій А. (УМЛ-14); Газанов Д. (МІ-17); Гриньок В. (ТОА-14); Гришалюк М. (ПНФ-15); Залужний А. (МІ-15), Зімін К. (ФІ-16); Діхтяренко І. (ГОЕ-14); Дурдиєв М. (МІ-17); Літвінов С. (ТОА-15); Любарщук Б. (ТОА-17); Овезов Б. (РАФ-16); Реджелов Ш. (ФІ-17); Святодух М. (ТОА-16); Чайка В. (І-15).

Протягом року проведення першості серед студентів, які мешкають у гуртожитках з різних спортивних змагань, що супроводжувалися позитивними емоціями, прекрасним настроєм, а також об’єднав учасників спортивним, змагальним духом і відкрив перспективу подальшого удосконалення своїх знань, умінь та навичок з різних видів спорту. Всі команди гуртожитків, які брали участь у змаганнях, нагороджені грамотами.

Відповідальний за проведення змагань старший викладач кафедри Андріанов Т. В. Підготувала інформацію викладач кафедри Кучерган Є. В.

Травень 2024