Кафедра фізичної культури та методики її викладання
Природничий факультет

Відкрито осінній сезон універсіади, змаганнями з легкої атлетики.

З 20 по 27 вересня 2018р. проведена першість з легкої атлетики за програмою «Першокурсник» та універсіада збірних команд факультетів.

У програмі змагань виконувались дисципліни:

Біг 60 м, 200 м., стрибок у довжину з місця і розбігу, естафета 4х60 м., у кожному виді брали участь жінки, чоловіки.

Результати змагань «Першокурсник»:

(Головний суддя змагань Мінжоріна І. Л.)

1 місце - природничий факультет

2 місце - факультет іноземних мов

3 місце - факультет географії, туризму та історії

4 місце - факультет дошкільної і технологічної освіти

5 місце - факультет української філології

6 місце - фізико-математичний факультет

7 місце - факультет мистецтв

8 місце - психолого-педагогічний факультет

Переможці в особистому заліку:

Біг 60 м. (жін.)

1 місце Гилюк Руслана ФІМ

2 місце Гребень Оксана ФУФ

3 місце Мозолева Аліна ДТО

Біг 60 м. (чол.)

1 місце Шуліка Богдан Пр.Ф

2 місце Кіреєв Олег ГТІ

3 місце Дрібниця Микита ФІМ

Стрибок у довжину (жін.)

1 місце Гилюк Руслана ФІМ

2 місце Бабіцька Олександра ФМФ

3 місце Петкевич Анастасія Пр.Ф

Стрибок у довжину (чол.)

1 місце Ковбень Владислав Пр.Ф

2 місце Андрущенко Максим ГТІ

3 місце Дяченко Давид Пр.Ф

Естафета 4 х 60м. (жін.)

1 місце Пр.Ф

2 місце ДТО

3 місце ГТІ

Естафета 4 х 60м. (чол.)

1 місце Пр.Ф

2 місце ГТІ

3 місце ФІМ

Результати змагань збірних команд факультетів:

(головний суддя змагань Переверзєва С. В.)

Командні місця:

1 місце - природничий факультет

2 місце - психолого-педагогічний факультет

3 місце - факультет дошкільної і технологічної освіти

4 місце - фізико-математичний факультет

5 місце - факультет географії, туризму та історії

6 місце - факультет іноземних мов

7 місце - факультет української філології

8 місце - факультет мистецтв

Біг 60 м. (жін.)

1 місце Щербатюк Ірина ППФ

2 місце Контар Марина ФМФ

3 місце Конанчук Дар'я

Біг 60 м. (чол.)

1 місце Шуліка Богдан Пр.Ф

2 місце Малоок Дмитро Пр.Ф

3 місце Плохий Олександр ППФ

Біг 200 м. (жін.)

1 місце Цепін Катерина ППФ

2 місце Крівенко Ярослава Пр.Ф

3 місце Гилюк Руслана ФІМ

Біг 200 м. (чол.)

1 місце Іващенко Ярослав ППФ

2 місце Ткач Дмитро ФУФ

3 місце Дяченко Давид Пр.Ф

Стрибок у довжину (жін.)

1 місце Баришнікова Ганна Пр.Ф

2 місце Малій Олександра ДТО

3 місце Щербатюк Ірина ППФ

Стрибок у довжину (чол.)

1 місце Іващенко Ярослав ППФ

2 місце Малоок Дмитро Пр.Ф

3 місце Зімін Карім ФМФ

Естафета 4 х 60м. (жін.)

1 місце ФІМ

2 місце ДТО

3 місце Пр.Ф

Естафета 4 х 60м. (чол.)

1 місце Пр.Ф

2 місце ФМФ

3 місце ДТО

Фото за посиланням: Змагання з легкої атлетики

Інформацію підготувала Переверзєва С.В.

 

5827
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30