Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

На кафедрі географії та методики її навчання відбулись захисти курсових робіт з фізичної географії.

Студенти 2 курсу обирали теми досліджень про біосферу, течії Світового океану, печери, болота, озера, малі річки, смерчі, несприятливі природні явища, про епоху Великих географічних відкриттів та ін. 73% робіт були оцінені на «добре», 20% - «відмінно», 7% - «задовільно».

к1  к2

Треба відзначити роботи Шостак Тетяни по спортивному туризму (керівник Провоженко М.А.), Глазкова Владислава про атмосферні фронти (керівник Лакомова О.Й.), Бойко Анастасії про особливості морів Світового океану (керівник Лакомова О.Й.).

к3  к4

Дослідження цих студентів були ґрунтовними, доповіді на захисті логічними, відповіді на питання комісії змістовними. Вони отримали найвищі оцінки і будуть доповідати про результати своїх досліджень на студентській науковій конференції.