Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

16 жовтня 2020 р. викладачі кафедри взяли участь у Міжнародній конференції з математичної та науково-технічної освіти (The International Conference on Mathematics, Science and Technology Education), присвяченій дослідженням із математики, природничо-наукової та технологічної освіти, а також технологічно вдосконаленому навчанню. Конференцію проведено в онлайн-форматі з урахуванням вимог адаптивного карантину.

Викладачі кафедри мали змогу презентувати свої наукові досягнення в колі колег, вітчизняних науковців, зарубіжних гостей.

Старший викладач Калініченко О.О., асистент Пантелєєва Н.Б., старший викладач Ганчук О.В. у співавторстві з колегами професором Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна Пігулевським П.І. та кандидатом біологічних наук Інституту проблем природокористування та екології НАН України Анісімовою Л.Б. підготували статтю на тему «Analysis of natural and technogenic factors on the seismicity of Kryvyi Rih» (доповідач: кандидат геолого-мінералогічних наук Калініченко О.О.)

Доценти Холошин І.В., Бондаренко О.В., старші викладачі Ганчук О.В. Варфоломєєва І.М. у співавторстві з колегою з Інституту педагогіки Національної академії наук України професором Назаренко Т.Г. представили статтю The application of geographic information systems in schools around the world: a retrospective analysis» (доповідач: доцент Бондаренко О.В.).

Відеозаписи всіх напрямів роботи конференції опубліковано на офіційній Facebook-сторінці події.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та реалізацію наукових пошуків наших викладачів.