Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

Викладачі кафедри географії та методики її навчання Лакомова Олена Йосипівна та Карпенко Тетяна Анатоліївна, на базі Державного університету економіки і технологій (м. Кривий Ріг) пройшли Міжнародне науково-педагогічне стажування. В період з січня по квітень 2021 року проходили тренінги, вебінари, дискусійні панелі. Завершальним етапом була участь в Міжнародному науковому конгресі та публікація статті у Французькому виданні SHS Web of Conferences.
В заході приймали участь науковці з Пeру, Латвіі, Узбeкистана, Украіни. Захід відбувся за підтримки ПАТ АрсeлорМіттал та Мeтінвeст.

л4 л3

Програма стажування складалася теоретичної частини:
Модуля 1: «Міжнародна науково-дослідницька та наукова діяльність як невід’ємна частка функціонування університетів нового покоління» (січень – березень 2021, 60 годин/2 кредит)
Практичної частини:
Модуль 2. Участь в IV Міжнародному науковому конгресі SOCIETY OF AD'ENT INTELLIGENCE 2021 (12 - 16 квітень 2021 г. - 30 годин / 1 кредит).
Модуль 3. Індивідуальний дослідницький проект (січень 2021 - березень 2021 - 90 годин / 3,0 кредиту).

л1
Успішне проходження стажування підтверджено Сертифікатами(180 год./ 6 кредитів).