Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

24 лютого 2021 року в приміщені СтудХабу КДПУ відбулося розширене засідання робочих груп, що працюють над створенням проектів освітніх програм підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія). Організатором даного заходу виступила кафедра географії та методики її навчання, модератор заходу - к.п.н., старший викладач кафедри Олена Ганчук.

В засіданні взяли участь: викладачі кафедри географії та методики її навчання (зав. кафедри Ігор Холошин, доцент Сергій Ярков, ст.виклададч Олена Ганчук, ст. викладач Світланан Мантуленко, ст. викладач Ірина Варфоломєєва, викладач Наталя Пантелєєва), завідувач кафедрою туризму та економіки Володимир Казаков, студенти (Кушнерук Катерина, Каращук Єлизавета.), стейкхолдери (Ігор Козаченко – директор Криворізького обласного ліцею-інтенату для сільської молоді, Олена Маханько – директор Криворізької гімназії № 44, Вікторія Кудлай – директор центру туризму, краєзнавства та екскурсій для учнівської молоді «Мадрівник», Людмила Святенко – завідувач туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного відділу КПНЗ ЦДЮТ «Гармонія», Олексій Ланчковський– директор центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Фортуна»).

Мета такої тристоронньої зустрічі - обговорення існуючої освітньої концепції і проектів освітніх програми підготовки студентів спеціальності 014 Середня освіта (Географія) в КДПУ, їх відповідність потребам освітньої галузі на сьогоднішньому етапі її розвитку, вдосконалення вищої педагогічної освіти в КДПУ та визначення спеціалізації відповідно до сучасного ринку професій.

Голови робочих груп (к.п.н. Олена Ганчук та к.п.н. Мантуленко С.В.) представили проекти освітніх програм за спеціальністю Середня освіта (Географія) бакалавр та магістр, Володимир Казаков представив блок дисциплін, що готують організатора краєзнавчо-туристичної роботи.

Засідання було проведено у форматі технології відкритого простору, тому всі учасники вільно висловлювали свої думки, брали участь у дискусіях, ділилися практичним досвідом. Представники роботодавців активно висловлювались щодо можливих шляхів вдосконалення фахових компетентностей.

Робочі групи, враховуючи всі пропозиції, продовжать працювати над розробкою освітніх програм.

15  12 1

17  2 1