Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

ВІТАЕМО!

КАРПЕНКО ТЕТЯНУ АНАТОЛІЇВНУ

З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ РhD

Колективи кафедри географії та методики її навчання, щиро вітають із захистом РhD дисертації в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка асистента кафедри Карпенко Тетяну Анатоліївну.

Зичимо міцного здоров’я, професійного злету, кар’єрного зросту, творчості, натхнення та наснаги! Нових цікавих проектів, інноваційного підходу у діяльності, реалізації професійної майстерності, яка цілеспрямована на розвиток національної освіти!

Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я, натхненна думка, підтримка родини та колег!

Окрема подяка та вітання науковому керівнику Сонько Сергію Петровичу за підтримку, професійну думку, слушні поради!

ВІТАЄМО!

карпенко