Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

03 листопада на нашій кафедрі був проведений «Методичний стендап сучасного вчителя» від експерта-професіонала Ірини Маханько!

Ірина Маханько – випускниця географічного факультету КДПУ. Нині вона очолює районне методичне об'єднання вчителів географії (м. Кривий Ріг), працює в Криворізький гімназії № 44, є вчителем вищої категорії та вчителем-методистом.

image1

Ірина Вадимівна поділилася методиками роботи з різними сервісами та платформами.

Перший з них, Mentimeter – онлайнових сервіс для створення презентацій, інтерактивних опитувань, вікторин та хмарини слів.

image 41image 31
Наступною була освітня платформа Joyteka, яка пропонує п'ять онлайн-сервісів для цікавих уроків, індивідуальні завдання тощо.

image 101

Третьою платформою став LearningApps – онлайн-сервіс, який є конструктором для розробки різноманітних завдань з різних предметних галузей за допомогою яких учні можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі, що сприяє формуванню їх пізнавального інтересу.

image 51

Далі Ірина Вадимівна розповіла про Classtime – онлайн-платформу, що допомагає вчителю проводити онлайн-оцінювання знань, створювати інтерактивні уроки.

image 61image 71

Не обійшлося без вдосконалення навичок і з добре знайомою нам платформою ZOOM. Пані Ірина показала як можна організувати роботу учнів в групах, розділившись за допомогою технології сесійних кімнат у межах Zoom-конференції.

image 81image 9

Дякуємо Ірині Вадимівні Маханько за плідне спілкування, отримані практичні навички та корисний досвід!

20632