Кафедра музикознавства, інструментальної

24.04.2020 р.

08.05.2020р.

Лабораторне заняття № 9

Тема 1.4 Вивчення та відпрацювання фігур європейської програми класу “Н”. Свінг та принципи його застосування в бальних танцях.

Завдання: дати визначення поняттю «свінг», його особливості виконання. У яких танцях чи рухах використовується.

Виконані завдання прошу надсилати викладачу на електронну пошту: [email protected]

Лабораторне заняття № 10

Завдання:

• Опрацювати відеоматеріал з прикладом виконання фігури танцю «Ча-ча-ча» «Тайм степ».

Відео можна переглянути за посиланням:

• Опрацювати відеоматеріал з прикладом виконання фігури танцю «Ча-ча-ча» «Альтернативний тайм степ».

Відео можна переглянути за посиланням:

• Законспектувати основні кроки партій партнера та партнерки, опрацьованих по відео фігур.

Лабораторне заняття №11

Тема 1.5 Вивчення та відпрацювання фігур латиноамериканської програми класу “Н”

Опрацювати відеоматеріал з прикладом виконання фігури танцю «Ча-ча-ча» «три ча-ча-ча».

Відео можна переглянути за посиланням:

• Опрацювати відеоматеріал з прикладом виконання фігури танцю «Ча-ча-ча» «Три ча-ча-ча вперед та назад».

Лабораторне заняття №12

Тема 1.5 Вивчення та відпрацювання фігур латиноамериканської програми класу “Н”

Опрацювати відеоматеріал з прикладом виконання фігури танцю «Ча-ча-ча» «Нью-Йорк ».

Відео можна переглянути за посиланням:

• Опрацювати відеоматеріал з прикладом виконання фігури танцю «Ча ча-ча» «Рука до руки».