Кафедра музикознавства, інструментальної

СИДОРЕНКО ТЕТЯНА ДМИТРІВНА

сидоренко

Кандидат педагогічних наук, доцент

У 1991 році закінчила Харківський інститут мистецтв ім. І. П. Котляревського за спеціальністю «Фортепіано». Має понад 35 наукових робіт. У 2011 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему: «Дидактичні основи формування педагогічної культури майбутнього вчителя».  Викладає лекційні та практичні курси з таких дисциплін, як: «Художня культура», «Основний музичний інструмент», «Додатковий музичний інструмент», «Гра на музичному інструменті». Приймає участь у міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференціях, є головою профспілки музично-хореографічного відділення, куратором академічної групи. Сидоренко Т. Д.  активно займається науковою роботою зі студентами та керує студентською науковою проблемною групою «Актуальні питання підготовки майбутнього вчителя музики в системі педагогічної освіти».

Однією із складових характеристики Тетяни Дмитрівни є її рівень педагогічної  культури, в якій з найбільшою повнотою відображені духовні й матеріальні цінності освіти і виховання, а також способи творчої педагогічної діяльності, необхідні для обслуговування історичного процесу зміни поколінь, соціалізації особистості та здійснення освітньо-виховного процесу.