Кафедра музикознавства, інструментальної
та хореографічної підготовки
Факультет мистецтв

                                                                           ВЛАСЕНКО ІРИНА МИКОЛАЇВНА

власенко

Кандидат мистецтвознавства, доцент

  Закінчила з відзнакою Одеську державну консерваторію ім. А. В. Нежданової за спеціальністю «Фортепіано».

  У 2002 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства за спеціальністю 17. 00. 03 - Музичне мистецтво.

  З 2002 року в КДПУ викладає курси: «Історія художньої культури та методика її викладання», «Народознавство та музичний фольклор України», «Історія хореографічного мистецтва», «Інформаційно-комунікаційні засоби навчання», «Музичний інструмент». Здійснює керівництво педагогічною практикою студентів музично-хореографічного відділення. Коло наукових інтересів – мистецтвознавство, педагогіка і методика мистецької освіти. Серед наукових доробків І. М. Власенко - навчально-методичні посібники, методичні рекомендації, понад 20 статей у фахових виданнях, доповіді на конференціях різних рівнів, навчальний посібник з грифом МОН. Бере участь в атестації наукових кадрів в якості офіційного опонента та рецензента авторефератів кандидатських дисертацій зі спеціальності 17.00.03 - Музичне мистецтво.

  Значну увагу І. М. Власенко приділяє науковій роботі студентів. Вона є відповідальною за науково-дослідницьку роботу студентів музично-хореографічного відділення факультету мистецтв, членом редколегії з видання щорічної збірки наукових робіт студентів факультету мистецтв КДПУ «Актуальні проблеми мистецько-педагогічної освіти». Керує студентською науковою проблемною групою «Мистецтво у сучасному полікультурному просторі». Учасниками проблемної групи надруковано понад 70 матеріалів і здійснено близько 30 виступів на конференціях.

  Співпрацює з мистецькими осередками міста, беручи активну участь у проведенні виставок, презентацій творчих доробків майстрів Криворіжжя та інших регіонів України в якості лектора, ведучої творчих заходів. Здобутки щодо співпраці з Національною спілкою майстрів народного мистецтва України відзначені листом подяки Управління культури і туризму виконкому Криворізької міської ради (2015). 

3685
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31