Кафедра образотворчого мистецтва
Факультет мистецтв

8LlJQV2tBUI   9kFRkQrlroU

20 квітня 2018 року за результатами Виставки навчальних та творчих робіт студентів ІV курсу (спеціальність "образотворче мистецтво") відбулося підведення підсумків - нагородження. Журі у складі викладачів кафедри образотворчого мистецтва - Пильнік Р.О., Щербаков О.Ю., Юрченко О.С., оцінили та виділили найкращі здобутки серед представлених творів. За активність в опануванні професійних основ художньої грамоти учасники виставки були нагородженні цінними подарунками та додатковими призами (художніми матеріалами). Вітаємо переможців - Гончаренко Марію, Мюллєр Ганну, Іванову Ольгу. Від викладацького составу бажаємо студентам подальших успіхів на творчому шляху пізнання та самовираження!

huli lLDOyA   vpdFBjEkwwo

4820

quug2ZBDc5M   8dpDj08gEFo

13 квітня 2018 року в Галереї факультету мистецтв відбулося урочисте відкриття виставки навчальних та творчих робіт студентів четвертого курсу. На суд глядачеві представлені останні наробки майбутніх спеціалістів. З цікавістю чекаємо на наступні експозиції!

yAL YrqpjEY   J8taukGlKwM

JmGciRF7Z84   gfY7QjLL t4

 

4751

RAVyYr8R8Dg   9mMW 0rBrPE

29 березня 2018 року відбувся щорічний конкурс малюнку, засновником та організатором якого є адміністрація та викладачі художнього відділу КПМНЗ "Криворізька міська музична школа № 4" Криворізької міської ради. До участі було запрошено учнів віком від 11 до 17 років. Розподілення учасників по віковим категоріям: старша, середня, молодша групи та диференціація завдань, дало змогу максимально чесно оцінити результати шестигодинної роботи з натури. Членами журі за традицією були запрошені викладачі кафедри образотворчого мистецтва - Пильнік Р.О., Юрченко О.С.. Підсумком конкурсу стало нагородження учасників та видача сертифікатів, які стануть у нагоді під час вступу на факультет мистецтв.

rBVuRHgOXvM    TszPqk120i8

QjrKLCC 4O8   EoqN4CvdWZw

 

4521

FoZTpUBC2Ow   VkO4AkFX no

Доброю традицією стала співпраця Криворізького ліцею-інтернату для сільської молоді з педагогічним університетом, зокрема факультетом мистецтв. Цього року викладачі кафедри - Пильнік Р.О., Марченко А.А. - стали почесними членами журі ювілейного конкурсу учнівської молоді "Колія", який відбувся 24 березня 2018 року. Завданням секції образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва було оцінити роботи конкурсантів під ярким гаслом: "Красота врятує світ". Захід було організовано та проведено за підтримки Департаменту науки та освіти Дніпропетровської обласної державної адміністрації, КВНЗ "Дніпровська академія неперервної освіти", Криворізького державного педагогічного університету та КЗО "Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільскої молоді".    

fz9Evm8aNtI   8ypUguOoiUk  

th4vhnOmZ48   zqfH1B qVgI                                                                                  

4520

IMG 5917   IMG 5912

Кафедра образотворчого мистецтва взяла участь у заході до Дня Визволення Кривого Рога, який проводився на базі Криворізької музичної школи № 4. Були представлені роботи випускників кафедри: "Весна '45", "Лист з фронту". Доводячи той факт, що мова мистецтва не лише відображення дійсності в художніх образах, це глибинне співпереживання подіям, які передували цьому образу та важливості закорбовувати в творах переломні моменти історії нашої землі.

4220

LSLnRm zoXs

Віктор Новах - художник за духом, твори якого відзеркалюють як минуле, так і сьогодення. Роботи його поза часом. Художник пішов із життя рано, але залишив глибокий слід у свідомості близьких, друзів, глядачів - слід шани, захоплення та натхнення. На відкритті виставки свою творчість, як знак пам'яті, презентували криворізьки барди. Звертаючись до студентів, вдова майстра нагадала про необхідность постійно рушити уперед, не зупинятись у творчих пошуках, пам'ятаючи про важливість самодисципліни. Зі спогадами та словами вдячності виступили друзі та художники, які були знайомі з Віктором Васильовичем особисто і ті, які знають його за художніми творами.

Виставка щодня відкрита для всіх поціновувачів мистецтва. Збережемо пам 'ять - сформуємо гідне майбутнє! 

ZHbByR6YTMY   IzrNx2NYNNk

IMG 5876   KzsIlu y2P4

IMG 5871   IMG 5878

Роботи майстра

LHNVy7j5poQ   LupKozWUz3c

doUOqM0Twr8   n NSk HFT9s

 

 

4061

zk7QUC0DJIA   vCCjbFI5RmM

WTVK3CoxY8I   PSoMyFKfb40

3830

AzpTkIG76FM

Вітаємо з перемогою у змаганнях з шашок викладачів кафедри образотворчого мистецтва: Пильніка Р., ТруфкінаА., натурника кафедри образотворчого мистеццтва Куліковського А. Пишаємось та бажаємо нових вершин!

3828

1RzKo1EeZUw

17 січня 2018 року відбулося урочисте підбиття підсумків конкурсу дитячого малюнку та відкриття виставки, присвяченої видатному криворізькому художнику Г.І.Синиці. Серед членів журі був запрошений старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Труфкін А.Д. Вітаємо учасників конкурсу, організаторів та мешканців міста з урочистої нагоди! Такі Художникі, як Синиця Г.І., творять історію України. Підтримуючи такі проекти, ми бережемо та творимо історію нашого міста.

20180103 111242   20180103 111128

20180117 150633   20180117 150044

3794

 26 жовтня 2017 року на базі КПМНЗ «КММШ № 14» було проведено ІІ-й міський конкурс декоративного  живопису «Стилізований натюрморт» для учнів художніх шкіл та шкіл естетичного виховання.

Засновником та організатором конкурсу виступила адміністрація та викладачі художнього відділу образотворчого мистецтва КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 14». Членами жюрі були запрошені ведучі викладачі кафедри образотворчого мистецтва Р.О. Пильнік, О.С. Юрченко. 

Мета конкурсу була повністю досягнена, як показали роботи учасників, а саме - створення креативної композиції в декоративному натюрморті, яке сприяє вдосконаленню  навчального процесу, розвитку самостійного мислення з  використанням основних законів та прийомів композиції.

Переможці та учасникі конкурсу отримали грамоти та призи за перші три місця. Під час нагородження було проведено бесіду щодо змін правил вступу на художньо-графічне відділення Факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету.

bUE PcD FxY    Ix cZAyniII

G4TZQfF3ygA    6H0OdlzmgdQ

3290
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша