Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

04.12.2018 р. в рамках Міжнародної акції: «16 днів активних дій проти насильства» на факультеті дошкільної і технологічної освіти з магістрами ІІ курсу (гр. ДВП-14), доцент кафедри педагогіки Зеленкова Н.І. провела виховний захід на тему: «Україна – це світ без насильства».

04 12.18. Зеленкова

Мета виховного заходу: сформувати уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для дитини чи інших членів родини; вивчити права дітей, обговорити питання, як захиститися від будь-якого насильства; виховувати вміння попереджувати жорстоке поводження з людьми.
Під час бесіди студенти обговорювали проблему насильства над дитиною, як жорстоке поводження з дитиною, нехтування її інтересами та потребами. Активно приводили приклади фізичного, сексуального, психологічного та економічного насильства.

6396

28.11.18. Макаренко

6395

03.11.2018 р. в рамках Міжнародної акції: «16 днів активних дій проти гендерного насильства» на природничому факультеті зі студентами ІІ курсу (гр. БХ/БП–17), доцент кафедри педагогіки Щербина С.М. провела годину спілкування на тему: «Всі ми різні, але всі ми рівні».

03.11.18 Щербина

Під час обговорення студенти дійшли думки про те, що впровадження ґендерного підходу в освітню сферу забезпечує створення умов для ґендерної компетентності та ґендерної соціалізації особистості, що сприяє вихованню відносин між статтями, вільних від жорстких стереотипів маскулінності та фемінінності у традиційному значенні, що може стати умовою виховання нової особистості з високими інтенціями відкритості і адаптивності до всіх сфер життя, необмеженими можливостями індивідуального життєвого вибору і самореалізації. Грамотна організація виховної роботи в сучасній школі має допомогти учням подолати закріплення й трансляцію із покоління в покоління ґендерних ролей, ґендерних стереотипів, починаючи від особливостей зовнішності різних статей і закінчуючи ґендерним аспектом професійної самовизначеності.

6383

29.11.2018 р. в рамках Міжнародної акції: «16 днів активних дій проти гендерного насильства» у гуртожитку № 1 зі студентами ІV курсу факультету мистецтв (музично-хореографічного відділення), доцентом кафедри педагогіки Король А.М. було проведено бесіду за круглим столом на тему: «Чи є насильство в сучасних сім’ях?».
Виховний захід присвячений Міжнародній акції, мав на меті ознайомити студентів з проблемами, причинами, ознаками насильства в сім’ї, нормативними документами з його попередження.

29.11.18 Король

На заході розглядалися проблеми попередження насильства у сім’ї в сучасному суспільстві, яке зумовлено не тільки збільшенням фактів психологічного, фізичного, сексуального насильства, а і не бажанням соціуму розглядати це питання відкрито. Студенти активно включились у захід, приводили приклади, обговорили дискусійні питання: як ви розумієте насильство в сім’ї та які існують різновиди насильства в сім’ї?

6381

29.11.2018 р. в рамках Міжнародної акції: «16 днів активних дій проти гендерного насильства» канд. пед. наук, доцентом кафедри педагогіки Білоус О.С. було проведено годину спілкування: «Ми – різні, але ми рівні» зі студентами факультету географії, туризму та історії (географія), гр. ГОЕ-17.

29.11.18 Білоус

Розглядалися питання гендерної нерівності, існування гендерних стереотипів навіть у ХХІ столітті, економічного насилля, насилля на почві ненависті. Враховуючи специфіку навчання студентів-географів, підіймалися дискусійні питання щодо існування гендерної рівності між студентами та студентками під час походів та краєзнавчо-туристичної роботи.

6324

28.11.2018 р. в рамках Міжнародної акції: «16 днів активних дій проти гендерного насильства» на факультеті мистецтв зі студентами ІІ курсу (художньо-графічне відділення/музично-хореографічне відділення), доцентом кафедри педагогіки Івановою В.В. було проведено бесіду за круглим столом: «Гендерне насильство як соціальна проблема сучасності».

29.11.18 Іванова

Виховний захід присвячений Міжнародній акції, мав на меті донести до свідомості студентів, що проблема насильства на гендерній основі розповсюджена не тільки на рівні сімейних стосунків, але й на робочих місцях та у суспільстві.

29. м.п

Наприкінці бесіди були підведені підсумки - одним із шляхів створення та підтримки гендерного паритету як основи подолання насильства є розуміння зв’язку між тоталітарними моделями побудови стосунків між чоловіком та жінкою та системою насильницьких дій на всіх рівнях функціонування суспільства. Визначити різні види насильства допомагає гендерний аналіз сімейних стосунків, стану реальної дискримінації жінок (частіше) і чоловіків (рідше) на робочому місці, а також гендерний аналіз громадського та соціального життя в країні й у світі.

6323

26.11.2108 р. в рамках Міжнародної акції: «16 днів активних дій проти гендерного насильства», доцентом кафедри педагогіки Волощук І.А. у гуртожитку №1, зі студентами II курсу фізико-математичного факультету, гр. МІ-17 було проведено бесіду на тему: «СНІД – хвороба XXI століття», яка присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

26.11.18 Волощук

Мета бесіди: закласти основи формування індивідуальних навичок безпечної поведінки. В ході бесіди студенти ознайомились, що СНІД – це одне з найстрашніших захворювань людства. Кожен повинен дбати про себе, а також про здоров'я свого близького. Тому дуже важливо проінформувати студентську молодь, наскільки цей вірус небезпечний. Профілактичні заходи – це єдине, що ми можемо для себе зробити на даний момент, тому кожен з нас повинен задуматися, наскільки це важливо, поставитися з усією відповідальністю до свого здоров’я.

6313
10.18 18 Білоус 18 жовтня 2018 року доцентом кафедри педагогіки Білоус О.С. було проведено годину спілкування на тему: «Дивовижний світ природи» зі студентами факультету географії, туризму та історії гр. ГОЕ-17. Однією з найактуальніших проблем сучасності є взаємодія людини з природою. Вирішувалися проблеми збереження природних ресурсів, перетворення стихійного впливу людини на природу у свідому цілеспрямовану взаємодію з нею. У ході спілкування студентами підіймалися питання забруднення атмосфери, гідросфери, літосфери, накопичення величезних об'ємів людської діяльності тощо.
5905

11.10.18 р. у межах проведення виробничої педагогічної практики в КЗШ № 75 магістранткою природничого факультету групи ХІ-м-13 Федоровою А.С. (методист кафедри педагогіки – Король А.М.) на базі 10 класу було проведено заліковий виховний захід на тему: "Україна – мати. Вмій її захищати", який був присвячений Дню захисника України.

Метою проведення заходу було сформувати в учнів розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни.

Захід пройшов досить чітко та організовано. Діти були активними, креативними, приймали участь у вікторині, виконували номери художньої самодіяльності.

11.10. 18 Король

5900

11.10.2018 р. в рамках виховної роботи зі студентським колективом, студенти гр. МІ-17 (II курс,  фізико-математичного факультету) разом з викладачем кафедри педагогіки Волощук І.А. відвідали відеогалерею комунального закладу культури "Міський історико-краєзнавчий музей". У ході віртуальної екскурсії студенти  дізнались про історичне минуле нашого міста, ознайомились з найвидатнішими місцями  Кривого Рогу.

10.10. 18 Волощук

5899
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31