Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

04 листопада 2020 року у рамках профорієнтаційні роботи було проведено годину спілкування «КДПУ – мій вибір» зі студенткою-магістранткою Тютюник О. у КЗОШ № 20.

04.11

Підчас заходу наголошувалося на тому, що усі професії важливі, кожний обирає свою. Студентка наголошувала, що рідна альма-матер це її вибір, тут вона знайшла свій професій шлях. Була присутня методист кафедри педагогіки Білоус О.С.

13157

16 жовтня 2020 року у процесі дистанційного навчання на Zoom відбулася година спілкування на найактуальнішу тему сьогодення «Подолання страху захворіти на COVID-19» зі студентами факультету ГТІ (гр. ГОЕ-19).

16.10.20 Білоус О

Підчас зустрічі канд. пед. наук, доцент кафедри педагогіки Білоус О.С. обговорювала зі студентами питання карантинних заходів у Україні, для чого введений адаптивний карантин, симптоми та профілактика COVID-19, як захистити себе та рідних від недугу.

13156

22.01.2020 р. доцентом кафедри педагогіки Івановою В.В. спільно зі студентами гр. ЗІ/ЗГ-17 була проведена година спілкування, присвячена Дню Соборності України.

Иванова 22 19

22 січня 1919 року сталася важлива подія в житті нашого народу – Акт Злуки двох Українських республік. Вперше за багато століть об’єдналися дві частини єдиної Української держави, об’єднався наш український народ, щоб разом у вільній країні відродити власну історію, рідну мову, багату духовну культуру, політично та економічно сильну державу.

Івнова 22 19 1

Метою проведення заходу було поглиблення знань студентів з історії становлення і формування української держави, на основі історичних фактів розповісти про Акт Злуки УНР та ЗУНР; ознайомити з цікавими фактами про Україну; сприяти вихованню патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики, викликати інтерес до історії України.

Іванова 22 19 2

Наприкінці бесіди було підведено підсумки: «Ми – громадяни України. що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші діди і прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини».

9941

19.12.19 р. на факультеті мистецтв (художньо-графічне відділення, гр. ОМ-18), проведено круглий стіл на тему: «Сила студентського колективу».

19.12.19 Іванова виховний захід

Під час обговорення присутні дійшли висновку, що однією з провідних цілей формування студентського колективу є сприяння формуванню готовності кожного студента до майбутньої професійної діяльності та розвиток необхідних для цього особистих якостей (з-поміж яких організаторські здібності, творче ставлення до праці тощо).

19.12.19 виховний захід Іванова 1

Наприкінці дискусії зроблено узагальнення про те, що передумовою появи згуртованого студентського колективу є створення атмосфери педагогічного комфорту, що сприяє особистісному зростанню і професійному становленню кожного майбутнього фахівця, завдяки і разом із розвитком студентського колективу.

 Викладач кафедри педагогіки – доцент Іванова В.В.

9709

19.12.2019 р. студенти II курсу фізико-математичного факультету, гр. МІ-18 відвідали Криворізький міський виставковий зал.

19.12.19 Волощук

Студенти разом з викладачем кафедри педагогіки, канд. пед. наук, ст. викладачем Волощук І.А. ознайомились з виставкою робіт, яка присвячена 40-річчю художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету. Роботи студентів, викладачів, випускників «Худграфу» увійшли в величезну експозицію, яка зайняла кілька виставкових залів.

19.12.19 Волощук екскурсія 2

Студенти ознайомились з роботами, які представлені у різних техніках, з різної тематики. Особливо вразили їх картини завідувача кафедри образотворчого мистецтва, канд. пед. наук, доцента Красюк І.О.

19.12.19 Волощук екскурсія 1

Наприкінці екскурсії, екскурсовод відмітила, що за 40 років «Худграф» випустив близько 2 тисяч випускників, які реалізовують свій творчий потенціал в місті, області, в Україні та за її межами.

9697

12 грудня 2019 року у приміщенні першого гуртожитку на факультеті мистецтв, відбулися дебати на тему: «Жінки, мир та безпека: сексуальне насильство у конфліктах» у рамках міжнародної акції «16 днів активних дій проти гендерного насильства», зі студентами музично-хореографічного та художньо-графічного відділення (доцент кафедри педагогіки Король А.М.).

12.12.19 виховний захід Король

 На виховному заході було розглянуто важливі питання такі як:
– Що таке гендерне насильство?
– Проблематика гендерного насилля в українському законодавстві.
– Види гендерного насилля.
– Фізичне насильство.
– Економічне насильство.
– Психологічне насильство.
– Сексуальне насильство.
– Торгівля жінками.
– Практичні рекомендації з протидії гендерному насильству в Україні.

 12.12.19 1 виховний захід Король

У дебатах студенти наводили багато прикладів з життя людей різних країн, багатого прикладів з життєвого досвіду. Виховний захід виявився дуже насиченим, студенти мали змогу поділитися різною інформацією з життя, послухати щось нове та зробити висновки для себе.

9681

27.11.2019 р. зі студентами III кусу фізико-математичного факультету гр. МІ-17 було проведено круглий стіл на тему: «Гендерні стереотипи та гендерна дискримінація у сучасному суспільстві» в рамках міжнародної акції «16 днів активних дій проти насильства».

IMG 1852

Мета заходу – розширити та поглибити знання студентів про те що, гендерна рівність передбачає рівні права для жінок і чоловіків, дівчат і хлопців, а також їх однакову значущість, можливості, обов'язки у всіх сферах суспільного й особистого життя.

Волощук 27.11.19 1

Під час заходу студенти, разом з викладачем кафедри педагогіки канд. пед. наук., ст. викладач Волощук І.А., обговорювали, що проблема рівності статей актуальна вже багато років у всьому світі. Гендерні стереотипи, що не відповідають реаліям сьогодення, стають проблемою як для суспільства, так і для окремої людини,бо вони породжують проблеми у формування гендерної ідентичності та знижують рівень психологічного здоров’я нації.

Волощук 27.11.19 2

Викладач кафедри педагогіки – доцент, ст. викладач Волощук І.А.

9600

25.11.2019 р. на факультеті дошкільної і технологічної освіти з магістрантами (гр. ДВП-15), доцент кафедри педагогіки Зеленкова Н.І. провела виховний захід на тему: «Педагог – моя професія».

Зеленкова 25.11.19

Мета заходу – обговорити як на сучасному ринку праці досить високим попитом користується професія педагог.
Під час бесіди магістранти обговорювали безліч систем та напрямків роботи педагога. Відзначили, що професія педагог вимагає дуже великого терпіння і без лояльності до дітей завоювати їх довіру вкрай складно. Важливо в роботі педагога враховувати вікові особливості, знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини, навчання правильної поведінки в соціумі. Особливу увагу звернули і на те, що від методів подачі матеріалу залежить інтерес дитини до сприйняття інформації. Основне завдання педагога – розробка і впровадження методів освітнього процесу.

9544

У рамках виховної роботи зі студентським колективом 19.11.2019 канд. пед. наук, доцентом кафедри педагогіки Білоус О.С. зі студентами факультету географії, туризму та історії гр. ГОЕ-18 провела годину спілкування на тему: «Дім – там, де ти».
Мета заходу – розширити та поглибити уявлення студентів про красоти рідного міста; сформувати критичне мислення, уяву, комунікабельність, уміння працювати в команді; створювати умови для розширення пізнавальних інтересів у процесі практичного застосування знань; розвивати навички культури спілкування.

Білоус 19.11.19

Під час проведення заходу обговорювали та визначали, яку роль в нашому житті грають емоції. Кожна людина живе у своєму просторі. Одні люди спроможні розпізнавати величезну гаму переживань, іншим це недоступно. Підчас тренінгу студенти вчилися контролювати інтенсивність вияву власних емоцій та виражати їх тими студентами, хто неспроможний до емоцій. Година спілкування буда емоційно забарвленою.

Белоус 19

Викладач кафедри педагогіки – доцент Білоус О.С.

9535

05.06.2019 р. доцентом кафедри педагогіки Івановою В.В. спільно зі студентами природничого факультету (гр. ЗБ-16) проведено засідання круглого столу на тему: «Збережемо нашу Планету».

Виховний захід Іванова 05.06.19

Метою заходу було висвітлення актуальних проблем співіснування людини та природи, оскільки на сучасному етапі розвитку людства проблема формування екологічної культури особистості набула особливої актуальності, а саме питання взаємодії природи з людиною перетворилося на глобальну екологічну проблему. Учасники «круглого столу» були одностайні у своєму твердженні: якщо люди в найближчому майбутньому не навчаться дбайливо ставитися до природи, вони знищать і себе, запобіжником цьому може стати виховання екологічної культури і відповідальності учнів.
Студенти переконливо довели, що природа – наш дім. Дім, в якому ми живемо. Дім, частиною якого ми є. Отже від того, як ми будемо в цьому домі жити, як ми будемо себе в ньому поводити, залежить наше життя.

8026
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30