Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

22.01.2020 р. доцентом кафедри педагогіки Івановою В.В. спільно зі студентами гр. ЗІ/ЗГ-17 була проведена година спілкування, присвячена Дню Соборності України.

Иванова 22 19

22 січня 1919 року сталася важлива подія в житті нашого народу – Акт Злуки двох Українських республік. Вперше за багато століть об’єдналися дві частини єдиної Української держави, об’єднався наш український народ, щоб разом у вільній країні відродити власну історію, рідну мову, багату духовну культуру, політично та економічно сильну державу.

Івнова 22 19 1

Метою проведення заходу було поглиблення знань студентів з історії становлення і формування української держави, на основі історичних фактів розповісти про Акт Злуки УНР та ЗУНР; ознайомити з цікавими фактами про Україну; сприяти вихованню патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики, викликати інтерес до історії України.

Іванова 22 19 2

Наприкінці бесіди було підведено підсумки: «Ми – громадяни України. що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші діди і прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини».

9941

19.12.19 р. на факультеті мистецтв (художньо-графічне відділення, гр. ОМ-18), проведено круглий стіл на тему: «Сила студентського колективу».

19.12.19 Іванова виховний захід

Під час обговорення присутні дійшли висновку, що однією з провідних цілей формування студентського колективу є сприяння формуванню готовності кожного студента до майбутньої професійної діяльності та розвиток необхідних для цього особистих якостей (з-поміж яких організаторські здібності, творче ставлення до праці тощо).

19.12.19 виховний захід Іванова 1

Наприкінці дискусії зроблено узагальнення про те, що передумовою появи згуртованого студентського колективу є створення атмосфери педагогічного комфорту, що сприяє особистісному зростанню і професійному становленню кожного майбутнього фахівця, завдяки і разом із розвитком студентського колективу.

 Викладач кафедри педагогіки – доцент Іванова В.В.

9709

19.12.2019 р. студенти II курсу фізико-математичного факультету, гр. МІ-18 відвідали Криворізький міський виставковий зал.

19.12.19 Волощук

Студенти разом з викладачем кафедри педагогіки, канд. пед. наук, ст. викладачем Волощук І.А. ознайомились з виставкою робіт, яка присвячена 40-річчю художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету. Роботи студентів, викладачів, випускників «Худграфу» увійшли в величезну експозицію, яка зайняла кілька виставкових залів.

19.12.19 Волощук екскурсія 2

Студенти ознайомились з роботами, які представлені у різних техніках, з різної тематики. Особливо вразили їх картини завідувача кафедри образотворчого мистецтва, канд. пед. наук, доцента Красюк І.О.

19.12.19 Волощук екскурсія 1

Наприкінці екскурсії, екскурсовод відмітила, що за 40 років «Худграф» випустив близько 2 тисяч випускників, які реалізовують свій творчий потенціал в місті, області, в Україні та за її межами.

9697

12 грудня 2019 року у приміщенні першого гуртожитку на факультеті мистецтв, відбулися дебати на тему: «Жінки, мир та безпека: сексуальне насильство у конфліктах» у рамках міжнародної акції «16 днів активних дій проти гендерного насильства», зі студентами музично-хореографічного та художньо-графічного відділення (доцент кафедри педагогіки Король А.М.).

12.12.19 виховний захід Король

 На виховному заході було розглянуто важливі питання такі як:
– Що таке гендерне насильство?
– Проблематика гендерного насилля в українському законодавстві.
– Види гендерного насилля.
– Фізичне насильство.
– Економічне насильство.
– Психологічне насильство.
– Сексуальне насильство.
– Торгівля жінками.
– Практичні рекомендації з протидії гендерному насильству в Україні.

 12.12.19 1 виховний захід Король

У дебатах студенти наводили багато прикладів з життя людей різних країн, багатого прикладів з життєвого досвіду. Виховний захід виявився дуже насиченим, студенти мали змогу поділитися різною інформацією з життя, послухати щось нове та зробити висновки для себе.

9681

27.11.2019 р. зі студентами III кусу фізико-математичного факультету гр. МІ-17 було проведено круглий стіл на тему: «Гендерні стереотипи та гендерна дискримінація у сучасному суспільстві» в рамках міжнародної акції «16 днів активних дій проти насильства».

IMG 1852

Мета заходу – розширити та поглибити знання студентів про те що, гендерна рівність передбачає рівні права для жінок і чоловіків, дівчат і хлопців, а також їх однакову значущість, можливості, обов'язки у всіх сферах суспільного й особистого життя.

Волощук 27.11.19 1

Під час заходу студенти, разом з викладачем кафедри педагогіки канд. пед. наук., ст. викладач Волощук І.А., обговорювали, що проблема рівності статей актуальна вже багато років у всьому світі. Гендерні стереотипи, що не відповідають реаліям сьогодення, стають проблемою як для суспільства, так і для окремої людини,бо вони породжують проблеми у формування гендерної ідентичності та знижують рівень психологічного здоров’я нації.

Волощук 27.11.19 2

Викладач кафедри педагогіки – доцент, ст. викладач Волощук І.А.

9600

25.11.2019 р. на факультеті дошкільної і технологічної освіти з магістрантами (гр. ДВП-15), доцент кафедри педагогіки Зеленкова Н.І. провела виховний захід на тему: «Педагог – моя професія».

Зеленкова 25.11.19

Мета заходу – обговорити як на сучасному ринку праці досить високим попитом користується професія педагог.
Під час бесіди магістранти обговорювали безліч систем та напрямків роботи педагога. Відзначили, що професія педагог вимагає дуже великого терпіння і без лояльності до дітей завоювати їх довіру вкрай складно. Важливо в роботі педагога враховувати вікові особливості, знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини, навчання правильної поведінки в соціумі. Особливу увагу звернули і на те, що від методів подачі матеріалу залежить інтерес дитини до сприйняття інформації. Основне завдання педагога – розробка і впровадження методів освітнього процесу.

9544

У рамках виховної роботи зі студентським колективом 19.11.2019 канд. пед. наук, доцентом кафедри педагогіки Білоус О.С. зі студентами факультету географії, туризму та історії гр. ГОЕ-18 провела годину спілкування на тему: «Дім – там, де ти».
Мета заходу – розширити та поглибити уявлення студентів про красоти рідного міста; сформувати критичне мислення, уяву, комунікабельність, уміння працювати в команді; створювати умови для розширення пізнавальних інтересів у процесі практичного застосування знань; розвивати навички культури спілкування.

Білоус 19.11.19

Під час проведення заходу обговорювали та визначали, яку роль в нашому житті грають емоції. Кожна людина живе у своєму просторі. Одні люди спроможні розпізнавати величезну гаму переживань, іншим це недоступно. Підчас тренінгу студенти вчилися контролювати інтенсивність вияву власних емоцій та виражати їх тими студентами, хто неспроможний до емоцій. Година спілкування буда емоційно забарвленою.

Белоус 19

Викладач кафедри педагогіки – доцент Білоус О.С.

9535

05.06.2019 р. доцентом кафедри педагогіки Івановою В.В. спільно зі студентами природничого факультету (гр. ЗБ-16) проведено засідання круглого столу на тему: «Збережемо нашу Планету».

Виховний захід Іванова 05.06.19

Метою заходу було висвітлення актуальних проблем співіснування людини та природи, оскільки на сучасному етапі розвитку людства проблема формування екологічної культури особистості набула особливої актуальності, а саме питання взаємодії природи з людиною перетворилося на глобальну екологічну проблему. Учасники «круглого столу» були одностайні у своєму твердженні: якщо люди в найближчому майбутньому не навчаться дбайливо ставитися до природи, вони знищать і себе, запобіжником цьому може стати виховання екологічної культури і відповідальності учнів.
Студенти переконливо довели, що природа – наш дім. Дім, в якому ми живемо. Дім, частиною якого ми є. Отже від того, як ми будемо в цьому домі жити, як ми будемо себе в ньому поводити, залежить наше життя.

8026

19.04.2019 р. доцентом кафедри педагогіки Білоус О.С. спільно зі студентами факультету географії, туризму та історії (ГОЕ-16) було проведено дискусію на тему: «Сімейне щастя – мрія чи реальність?».
Метою заходу було сформувати уявлення студентів про сім’ю, сімейні стосунки, ознайомити з засадами побудови сімейних відносин. Підчас дискусії виконувалися завдання, спрямовані на усвідомлення значення слів «шлюб», «подружжя», «сім’я»; озброєння учасників знаннями про шлюб як юридичну основу сім’ї; ознайомлення з функціями сім’ї та особливостями шлюбно-сімейних відносин в Україні.

19.04.19 Білоус

Після обговорення витягів з нового (2019) Сімейного кодексу України (розділи «Шлюб», «Сім’я», «Акти громадянського стану») було проведено тренінг задля сформованості вмінь у виконанні сімейних ролей.
Учасники заходу дійшли висновку, що своє шлюбно-сімейне законодавство має кожна країна. І тому кожна держава зацікавлена в тому, щоб сім’я була міцною.

7693

22.03.2019 р. на фізико-математичному факультеті (гр. МІ-17) було проведено виховний захід на тему: «Молодь – за здоровий спосіб життя».

22.03 Волощук

Під час проведення заходу, студенти спільно з викладачем канд. пед. наук, доцентом Волощук І.А. зазначили, що сучасні соціальні негаразди, економічна криза негативно позначилися на здоров’ї української нації взагалі, а найбільше занепокоєння викликає стан соціального, фізичного й емоційного самопочуття дітей та молоді – майбутнього покоління України.

22.03 1 Волощук

Молоді люди, які поки що не мають проблем із здоров’ям, вважають що немає потреби у його збереженні та зміцненні. Тому важливим  є: формування у молоді активного ставлення до особистого здоров’я та усвідомлення того, що здоров’я є найбільшою цінністю, дарованою людині природою. У заході взяли участь представники бібліотеки КДПУ: Лебедюк Олена Олександрівна – завідувачка відділу інформаційних технологій і комп’ютерного забезпечення та Авраменко Ольга Юріївна– головний спеціаліст у галузі засобів комунікації, які представили рекомендаційний бібліографічний список: «Від соціальних мереж до онлайн-банкінгу: безпека в Інтернеті».

22.03 2 Волощук

Інформацію підготувала – доцент І.А. Волощук.

7258
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30