Кафедра англійської філології
Факультет іноземних мов

Ревенко В В

Ревенко Вікторія Володимирівна у 2003 році з відзнакою закінчила  факультет іноземних мов Криворізького державного педагогічного університету  за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська, німецька)».

У 2009 році закінчила аспірантуру при Криворізькому державному педагогічному університеті  за спеціальністю 10.00.09  «Теорія навчання».

На кафедрі англійської філології Криворізького державного педагогічного інституту Ревенко В.В. працює з 2003 року спочатку асистентом, потім старшим викладачем, а з 2013 року – доцентом кафедри. У 2011 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності  10.00.09 – теорія навчання  на тему «Дидактичні умови застосування інтерактивних технологій у процесі навчання майбутніх учителів гуманітарних спеціальностей».

Останні роки Ревенко В.В. викладає такі навчальні курси для студентів  I, IV курсів  факультету:«Практичний курс англійської мови», «Країнознавство».

Плідно займається науково-дослідною роботою, бере активну участь в міжнародних та Всеукраїнських науково-методичних конференціях. Автор низки публікацій у збірниках наукових праць.