Кафедра англійської мови з методикою викладання
Факультет іноземних мов

Кафедру англійської мови з методикою викладання було створено в 2003 році на базі кафедри англійської мови і літератури з методикою викладання. Сьогодні кафедра об’єднує 12 викладачів, серед яких 10 кандидатів наук. Кафедру очолює к.філол.н., доцент Салата Ірина Анатоліївна.

Кафедра забезпечує викладання таких дисциплін як практичний курс англійської мови, методика викладання англійської мови, теоретичний курс англійської мови, лінгвокраїнознавство та країнознавство Великої Британії, США, Канади, Австралії, література Англії, лексикологія, порівняльна типологія англійської та української мов, міжкультурна комунікація для спеціальностей 014 Середня освіта (Мова та література англійська), додаткова спеціальність 014 Середня освіта (Мова та література німецька) (факультет іноземних мов), 014 Середня освіта (Українська мова і література), додаткова спеціальність 014 Середня освіта (Мова та література англійська) (факультет української філології), 013 Початкова освіта, додаткова спеціальність 014 Середня освіта (Мова та література англійська) (психолого-педагогічний факультет) та іноземну мову для всіх спеціальностей.

Викладачі - методисти кафедри здійснюють керівництво педпрактикою студентів-бакалаврів 4 курсу та магістрів другого року навчання факультету іноземних мов (студенти групи АНФ), факультету української філології (студенти групи УАФ), психолого-педагогічного факультету (студенти групи ПНА) у школах міста.

Навчальні плани кафедр базуються на фундаментальних дисциплінах, що дає можливість формувати фахівця високої кваліфікації. Застосування класичних підручників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України, викладачі кафедри поєднують із впровадженням власних оригінальних розробок і методик. З метою підвищення якості викладання створено посібники з практичної фонетики, домашнього читання, країнознавства Великої Британії, США, Канади, Австралії.

В 2007-2008 н.р. під грифом МОН України вийшли посібники «Британія: географія, історія, мова» (авт. к.філол.н., доц. Цегельська М.В.), в 2009 р. посібник із серії «Лінгвокраїнознавство» – «США: географія, історія, мова» (авт. к.філол.н., доц. Цегельська М.В.), в 2009 р. «Способи вираження майбутнього часу в англійській мові» (авт. к.філол.н., доц. Салата І.А.).

Досвідчені фахівці: кандидати наук: Салата І.А., Білозір О.С.,  Гапоненко Л.П., Гарлицька Т.С., Гладка О.В., Євтушенко Н.І., Єловська Ю.В., Панасюк Ю.В., Соловйова Н.Д., Цегельська М.В., викладачі: Поляренко В.С., Сорочан Л.Ф. проводять лекційні та практичні заняття, семінари, а також лабораторні заняття для студентів.

Викладачі кафедри активно займаються науковою роботою, беруть участь у Всеукраїнських і міжнародних, закордонних конференціях з актуальних проблем філології, мовознавства та методики викладання англійської мови. Наукові і методичні розробки викладачів кафедри широко застосовуються як в педагогічному університеті, так і в різних навчальних закладах м. Кривого Рогу. Викладачі кафедри широко використовують нові технології навчання. Також викладачі кафедри беруть активну участь у роботі тренінгів, авторських семінарів, закордонних стажуваннях для підвищення професійної майстерності та впроваджують отримані результати та досвід у викладання. Також, як результат участі у різноманітних вебінарах, тренінгах, семінарах тощо, викладачі проводять науково-методичні семінари та діляться науковим доробком.

286
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31