Анонси і оголошення
Компанія Clarivate анонсувала травневу серію безкоштовних україномовних вебінарів на
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

2 лютого 2022 року головний бібліограф Світлана Кочерга, завідувач сектора інформації Олена Поліщук, провідний редактор відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Ольга Авраменко підготували й провели День фахівця – майбутнього дизайнера.

Присутні: 12 осіб (здобувачі вищої освіти гр. Дизайн-18, канд. пед. наук, ст. викладач Анна Ємельова - в. о. завідувача кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну).

Під час заходу фахівці бібліотеки ознайомили студентів із веб-сторінкою бібліотеки на сайті КДПУ, зокрема з інформаційними ресурсами, послугами й сервісами бібліотеки:

Було надано консультації з методики пошуку літератури в електронному каталозі, репозитарії університету та на сайтах відкритого доступу.

Презентовано бібліографічні покажчики: