Анонси і оголошення
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

image001

21 грудня 2020 року працівники бібліотеки Криворізького педагогічного приєдналися до колег з усієї країни на онлайн-презентації «Бібліотеки як провайдери освіти для сталого розвитку».

Директор бібліотеки КДПУ, доц. Г. М. Віняр відрекомендувала представників криворізької бібліотечної спільноти. До події долучилися як фахівці бібліотек закладів освіти, так і працівники масових бібліотек.

image002

Масштабну фахову подію організували благодійний фонд «Бібліотечна країна» й учасники руху «Зелені бібліотеки» в Україні. Саме про цю міжнародну ініціативу йшлося на онлайн-зустрічі небайдужих сучасних бібліотекарів.

image003

До зустрічі долучилися виконавча директорка Благодійного фонду «Бібліотечна країна» Люсьєна Шум, представниця проєкту «Екобібліотека» Львівської обласної бібліотеки для дітей Катерина Сухоребська, методист Вінницького районного методичного центру закладів освіти, членкиня ГО «Наше Поділля» Лариса Степанець, директор бібліотеки ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету Алла Панчук.

image004

Присутні дізналися про приклади українських екологічних проєктів, обговорили їх можливості як складової освітнього процесу в шкільних бібліотеках, розглянули екологічні ініціативи закладів вищої освіти.

Дякуємо колегам за актуальну інформацію
про сучасні можливості бібліотечних інновацій!