Анонси і оголошення
Компанії Clarivate та Elsevier повідомляють про нові вебінари з питань наукометрії, які
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні

Бібліографічний огляд «Дмитро Яворницький: дослідник запорізького козацтва (До 165-річчя від дня народження видатного історика, археолога, прозаїка)»

Віртуальна виставка книг професорів і докторів наук Криворізького державного педагогічного університету з фондів бібліотеки (до 90-річного ювілею КДПУ)

Нові надходження сучасної української художньої літератури за ІІІ квартал 2020 року

Нові надходження книг викладачів КДПУ (ІІІ квартал 2020 р.)

Віртуальна книжкова виставка «М. Коперник – видатний польсько-німецький астроном і математик»

Науково-допоміжний бібліографічний покажчик «Праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2019 р.»

Рекомендаційний бібліографічний покажчик «Інклюзивна освіта: проблеми та шляхи їх розв'язання»

Віртуальна книжкова виставка «Поети Криворіжжя. Випуск 2»

Рекомендаційний бібліографічний список літератури «Історія мистецтв»

Рекомендаційний бібліографічний список літератури «Серед зірок нас чекає невідоме… (Фантастика в художній літературі)»

Віртуальна виставка «Школа для кожного: інклюзивна освіта»

Віртуальна книжкова виставка «Історія українського мистецтва»

Віртуальна книжкова виставка «Криворізькі прозаїки»

Віртуальна книжкова виставка «Володимир Винниченко – особистість на тлі епох (До 140-річчя від дня народження)»

Віртуальна книжкова виставка «Зірковий математичний час: Софія Ковалевська – перша в світі жінка – професор математики (до 170-річчя від дня народження)»

Віртуальна книжкова виставка «Симфонія руху»

Віртуальна книжкова виставка «Вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні»

Рекомендаційний бібліографічний список літератури «Моя професія – журналіст»

Віртуальна книжкова виставка «Практична психологія в різних сферах професійної діяльності»

Рекомендаційний бібліографічний список літератури «Проблеми утилізації побутових відходів»

НОВИЙ ДОСВІД ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: У БІБЛІОТЕЦІ КДПУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

Нові надходження авторефератів дисертацій до фонду інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки КДПУ (ІІ квартал 2020 р.)

Віртуальна книжкова виставка «Скарби світової архітектури»

Нові надходження книг викладачів КДПУ (ІІ квартал 2020 р.)

Нові надходження сучасної української художньої літератури за ІІ квартал 2020 року