Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

Під час карантину кафедра англійської мови з методикою викладання забезепечує не лише дистанціне навчання здобувачів вищої освіти нашого університету, а й охоплює широкий спектр науково-дослідницької діяльності.

Так, викладачі кафедри працюють над розробками силабусів, оновленні робочих програм дисциплін, які закріплені за кафедрою. Також готуються до друку фахові статті, здійснюється добірка матеріалу для написання тез для участі у Всеукраїнських та міжнародних конференціях.

Плідну роботу зі студентами проводять викладачі під час добору матеріалу до написання курсових робіт та написання статей і тез для участі у конференціях.

1118172 ca1fdf5 zoom

Окрім цього, викладачі тісно співпрацюють зі студентами: надають консультації з дисциплін, проводять онлайн-заняття за допомогою Zoom, Viber, Telegram, Skype.

unnamed 1                               Без названия

Детальніше з інформацією можна ознайомитися на сторінці прес-центру КДПУ та сторінці кафедри англійської мови з методикою викладання.