Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

dist zoo 1

Викладачі кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання проводять активну науково-методичну роботу.

Зокрема, це робота в комісії сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України; підготовка тез для подальшої презентації в проєкті «Deutsche Spuren in der Ukraine»; участь в онлайн-семінарі Klett «Kommunikative Spiele im DaF-Unterricht». Також здійснюють добір матеріалів для збірника текстів з французької мови; займаються оформленням «Навчального посібника з граматики німецької мови» для студентів ІІ курсу; рецензують навчальні матеріали; доопрацьовують доповіді на науково-методичному семінарі кафедри.

Ретельну увагу приділяють викладачі підготовці дисертаційних досліджень аспірантів, підготовці публікацій статей магістрів, написання курсових робіт студентів. Також здійснюються добір екзаменаційних матеріалів, розробка тестових завдань для вступного іспиту до магістратури, проводяться дистанційні консультації для здобувачів вищої освіти. За допомогою платформи Moodle викладачі оновлюють завдання для самостійної роботи, контролю та перевірки знань.

Детвльніше на сторінці прес-центру КДПУ та сторінці кафедри.