Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

DSCN6223

А з чим у Вас асоціюється весна? А Франція? Гадаємо, що з почуттям кохання, французьким шансоном, танцями, тендітними весінніми квітами та приємними ароматами.

Студенти факультету іноземних мов та викладач кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання та кафедри англійської мови з методикою викладання Захарова Наталія Олександрівна підготували святковий концерт у рамках фестивалю "Французька весна" у нашому університеті.

У концерті було багато номерів: поетичні, танцювальні, музичні... Студенти виступили з віршами, розіграли сценку, втілюючи байку Жана де Лафонтена "Бабка та Мураха". Також показали французьку сатиру у виставі. Пердставили музичні та танцювальні номери, адже французький шансон так і спонукає до власних аранжировок.

Ще однією цікавинкою стало постановка відомої казки "Попелюшка" в сучасній молодіжній версії. Вічна історія кохання...

Але і це не все... Всі запрошені на свято мали змогу перевірити свої знання про Францію. Були включені питання про мистецтво, невеличкий історичний екскурс, поетичні та музичні вікторини.

Нехай весна завжди панує у Вашому житті!!! Фото.