Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

КРИВОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

сссс

Художньо-графічне відділення факультету мистецтв чекає на вас!

Денна форма навчання

014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво), спеціалізація декоративне мистецтво.

В результаті отримання вищої освіти випускники набувають кваліфікацію – «Вчитель образотворчого мистецтва, викладач закладу фахової передвищої, вищої освіти, керівник гуртка декоративного мистецтва». Випускники спеціальності Образотворче мистецтво працюють у школах, позашкільних закладах естетичного виховання, відділах освіти, музеях, закладах культури, на телебаченні, викладають у приватних художніх студіях.

Заочна форми навчання

014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

Денна форма навчання

022 Дизайн (спеціалізації: «Графічний дизайн», «Дизайн середовища», «Дизайн одягу (взуття)».

При вступі на спеціальність Дизайн абітурієнти беруть  участь у творчому конкурсі (фахове вступне випробування) з малюнку, композиції (практично).
Випускники спеціальності Дизайн працюють на поліграфічних підприємствах, ландшафтних студіях, установах з надання послуг VEB-дизайну, дизайну інтер’єру, ательє як в Україні, так і за її межами.
Студенти, що навчаються за спеціальністю «Образотворче мистецтво», мають змогу отримати знання та практичні навички з рисунку, живопису, композиції, історії зарубіжного та українського мистецтва, декоративно-прикладного мистецтва, скульптури, кольорознавства, пластичної анатомії, художнього конструювання,  образотворчої  педагогіки (методика викладання образотворчого мистецтва та художньої праці, комп'ютерні технології в образотворчому мистецтві, методика викладання декоративного мистецтва) та ін.
Програма навчання за спеціальністю «Дизайн» передбачає вивчення дисциплін загальної мистецької підготовки (Рисунок, Живопис, Кольорознавство, Історія мистецтва та дизайну) а також дисципліни дизайнерської підготовки – Комплексне проектування, Основи формотворення, Основи етнодизайну, Теорія і методика дизайну, Проектна графіка, Основи зовнішньої реклами, Проектування упаковки, Художнє проектування інтер'єру, Основи архітектури і архітектурне проектування, Теорія і методика ландшафтного проектування та фітодизайну, Історія садово-паркового мистецтва, Флористика, Прикладна дендрологія, Комп'ютерні технології в ландшафтному проектуванні, Історія костюма, Дизайн аксесуарів, Комп'ютерне проектування одягу тощо.

НАШІ КОНТАКТИ:

Криворізький державний педагогічний університет