Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

олимпиада 7

19 лютого 2018 року на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв відбулося традиційне нагородження переможців І відбіркового туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дизайну та декоративно-прикладного мистецтва (результати проведення олімпіади дивіться тут https://kdpu.edu.ua/dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva-ta-dyzainu/zahalna-informatsiia/vystavky-konkursy/3732-rezultaty-provedennya-olimpiady-konkursu-z-dyzaynu-ta-dpm.html).

Цьогоріч викладачі кафедри ДПМ та дизайну підготували для студентів пам'ятні відзнаки та невелике грошове заохочення.

олимпиада 8З вітальними словами виступили керівники номінацій, в яких відбувалося змагання: канд. пед. наук, доцент В.В.Томашевський, канд. пед. наук, ст. викладач А.П.Ємельова та ст. викладач А.В.Школяр, які побажали їм подальших вагомих та значних успіхів.

Зазначимо, що ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дизайну відбудеться 17-19 квітня 2018 року в Харківській державній академії дизайну і мистецтв, до участі в якій долучаться і наші переможці! Вітаємо!

 

4059

форм. 1

З 27 листопада поточного року кафедра ДПМ та дизайну розпочинає Конкурс з дизайну та декоративно-прикладного мистецтва для студентів відповідних спеціальностей "Дизайн" та "Образотворче мистецтво" в межах відбіркового І туру Всеукраїнської студентської олімпіади у КДПУ, який триватиме до 4 грудня і охопить такі основні напрями: "Прикладна графіка" (відп. ст. викл. Школяр А.В.), "Формотворення" (відп. доцент Томашевський В.В.), "Дизайн одягу" (відп. ст. викл. Ємельова А.П.), "Декоративне мистецтво" (відп. ст. викл. Марченко А.А.). Загалом у Конкурсі планується участь близько 30 студентів з І, ІІ, ІІІ та ІV курсів спеціальності "Дизайн" та ІV курсу спеціальності "Образотворче мистецтво" (минулого року участь у Конкурсі брали 19 студентів).

Традиційно на переможців чекають пам'ятні призи та грошові винагороди. Бажаємо успіху!

 

 

3209

БИЕНАЛЕ 17

08 грудня 2017 року у Міській Виставковій залі по вул. Олександра Поля, 2 о 15.00 відбудеться відкриття виставки дипломних та творчих робіт студентів та викладачів художньо-графічного відділення факультету мистецтв  КДПУ, що традиційно проходить кожні два роки, і має на меті ознайомити широку громадськість нашого міста з творчим доробком кафедр образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну впродовж останніх двох років. Ласкаво запрошуємо на відкриття!!!

3338

Вже другий рік поспіль з метою популяризації спеціальності "Дизайн" на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв КДПУ 03 листопада 2017 року відбулася ПОСВЯТА В ДИЗАЙНЕРИ, яку підготували для студентів першого курсу викладачі кафедри ДПМ та дизайну спільно з активними студентами старших курсів спеціальності "Дизайн".

Традиційно в програмі свята першокурсників своїми номерами привітали студенти третього та четвертого курсів (куратори викл. Саприкіна Л.В. та ст. викл. Ємельова А.П.). Веселі конкурси для найкмітливіших графічних дизайнерів, дизайнерів одягу та інтер'єру доповнювали невимушену та дружню атмосферу. Не залишилися в боргу і студенти першого курсу, які підготували цікаву гумористичну відповідь про сутність професії дизайнера та її роль у повсякденному житті.

На заході були присутні запрошені гості: майбутні абітурієнти, учні Комунального закладу "Міжшкільне навчально-виробниче об'єднання" Криворізької міської ради.

Головною подією свята стало прийняття Присяги першокурсника-дизайнера та нагородження студентів символічними подарунками, а дружні побажання та настанови викладачів кафедри та прекрасний відеоролик про дизайн завершив це коротке, але яскраве свято.
В добрий час, юні дизайнери!

Посвята в дизайнери 2017 32

2977

DIZAYNERI 1 500x752

03 листопада 2017 року о 13.00, на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв, в ауд. 103 відбудеться ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У ДИЗАЙНЕРИ! Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до свята!

 

 

2932

Відповідно до плану роботи кафедри ДПМ та дизайну з напрямку зв'язків зі школами та позашкільними навчальними закладами, а також пп. 1 та 10 цього плану к. пед. наук, доцент Томашевський В.В. взяв участь у роботі міського науково-практичного семінару "Система педагогічних впливів, спрямованих на професійне орієнтування учнів. Формування естетичної компетентності майбутніх фахівців" за участі спеціалістів відділів освіти виконкомів районних в місті рад з питань безпеки життєдіяльності та керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Кривого Рогу, що проходив 18 жовтня 2017 року на базі Комунального закладу "Міжшкільне навчально-виробниче об'єднання" Криворізької міської ради. Метою заходу було сприяння підвищенню професійної компетентності керівників загальноосвітніх навчальних закладів у питаннях профорієнтації та формуванні естетичної компетентності учнівської молоді як майбутніх фахівців.

семінар 1

2787

Кафедра ДПМ та дизайну розпочинає спільний проект з Регіональною газовою компанією КРИВОРІЖГАЗ на предмет конкурсного відбору дизайн-проектів газорозподільчих пунктів компанії, розташованих на території нашого міста.
Конкурс проводитиметься для студентів художньо-графічного відділення спеціальностей "Дизайн" та "Образотворче мистецтво" і стане майданчиком для удосконалення професійних якостей студентів. Оголошення умов конкурсу представником компанії відбудеться 24 жовтня 2017 року о 12.00 в аудиторії № 209 корпусу ХГ-відділення. Конкурс має солідний призовий фонд, тож запрошуємо всіх зацікавлених студентів завітати на зустріч та прийняти участь у конкурсі!

KRIVOROJGAZ2017 500x703

 

2769

Напередодні святкових вихідних 6 жовтня 0 12.00 у  Виставковій залі факультету мистецтв художньо-графічного відділення було відкрито виставку, присвячену Дню художника, де представлено художні твори викладачів кафедр образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, а також студентів спеціальностей "Образотворче мистецтво" та "Дизайн". Виставка триватиме протягом місяця, тож чекаємо на Вас і приємного Вам перегляду!

вист 3

2725

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в роботі І Всеукраїнської науково-практичної конференції «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ТЕХНОЛОГІЇ», яка відбудеться 16 листопада 2017 року на базі факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету. Інформаційний лист ЗАВАНТАЖИТИ. 

2673

За поданням ректорату КДПУ Почесною грамотою Металургійної районної в місті ради з нагоди професійного свята Дня працівника освіти нагороджено Томашевського В.В., завідувача кафедри ДПМ та дизайну.

GRAMOTA 500x698

2550
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28