Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

загальне олімпіада

15 березня 2019 року в приміщенні корпусу художньо-графічного відділення факультету мистецтв КДПУ відбулося нагородження одинадцяти кращих учасників І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дизайну та декоративно-прикладного мистецтва.

https://kdpu.edu.ua/dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva-ta-dyzainu/naukova-robota/naukova-robota-studentiv/6924-provedennya-pershoho-turu-olimpiady-z-dyzaynu-ta-dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva.html

Нагадаємо, що кафедра ДПМ та дизайну вже третій рік поспіль проводить відзначення переможців олімпіади, за результатами якої студенти отримують рекомендації для участі у ІІ турі, а також грамоти, цінні призи та подарунки.

Бажаємо всім учасникам нових гучних перемог, а самим переможцям – гідно представити кафедру та університет на всеукраїнському рівні!

7194

виставка писанки 2

15 лютого 2019 року студенти художньо-графічного відділення факультету мистецтв, гр. Д-18 (куратор - ст. викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Ємельова А.П. ) відвідали виставку-презентацію «Всесвіт української писанки», яка експонується в кабінеті українознавства факультету української філології (ауд. 212 гуманітарного корпусу КДПУ).

Студенти ознайомилися з  історією виникнення писанок та переглянули писанки, оздоблені різними декоративними техніками. Вдячні організаторам, викладачам кафедри української та світової літератур  за можливість долучитися до українських традицій. 

6935

зм. ФМ

Подвійною перемогою розпочав свій виступ факультет мистецтв в перший день проведення Універсіади серед працівників КДПУ «Бадьорість та здоров’я», що має на меті популяризацію здорового способу життя серед працівників університету та залучення їх до занять фізичною культурою та спортом.

Першими «золото» з настільного тенісу у змаганнях, що відбувалися у гуманітарному корпусі, виборола команда в складі викладачів Томашевського В.В, Фурмана О.І та Білоненка Г.О. Згодом їх підтримали і шашкісти, посівши перше місце під час проведення розіграшу в шаховому клубі «Еліта» (Білоненко Г.О., Пильник Р.О., Труфкін А.Д.).

Так тримати!

6695

 ФОТО

Уже протягом тривалого часу плідно розвиваються творчі та професійні зв’язки між художньо-графічним відділенням факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету та художньо-графічним факультетом Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського.

Цього року на запрошення адміністрації факультету з 19 по 21 грудня 2018 року зав. кафедри ДПМ та дизайну Томашевський В.В. прийняв участь у роботі ЕК (голова) із захисту магістерських робіт за спеціальністю 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) денної та заочної форми навчання.

6507

 ФОТО

15 грудня 2018 року на базі КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 4» Криворізької міської ради відбувся V Регіональний конкурс графіки «Графічні метаморфози» для учнів художніх шкіл та шкіл естетичного виховання. Для різних вікових груп дітей було надано різні за складністю завдання, а саме створення художнього образу тварини, відтворення змісту фразеологізму та матеріалізація на папері абстрактної форми.

На запрошення організаторів конкурсу, участь у роботі журі конкурсу взяли викладачі кафедри ДПМ та дизайну Криворізького державного педагогічного університету: член Національної спілки художників України Пляко Д.А. та Пікущий О.І. (Голова журі –  Сліпіч Павло Анатолійович, Заслужений діяч мистецтв України, член Спілки дизайнерів України, м. Херсон). Нагадаємо, що вже третій рік поспіль викладачі кафедри запрошуються до оцінювання робіт дитячої графічної творчості.

6455

2

Багатою на різноманітні вітання та поздоровлення виявилася посвята в дизайнери для студентів 1 курсу спеціальності «Дизайн», яка відбулася в стінах художньо-графічного відділення факультету мистецтв 23 листопада 2018 року і була організована кафедрою ДПМ та дизайну. Метою заходу, який проводиться кафедрою вже третій рік поспіль, є підвищення інтересу до навчальної та професійної дизайнерської діяльності серед студентів спеціальності «Дизайн», показ їх потенційних можливостей для самореалізації в цій галузі.

Окрім традиційних привітань номерами художньої самодіяльності від студентів старших курсів, присутні побачили і стильні відео про сутність дизайнерської професії, і веселі конкурси, і настанови від зіркових старшокурсників та випускників цього року, і нагородження учасників конкурсів «Яким ти бачиш свій КДПУ?» та V Всеукраїнського конкурсу екслібриса, і проникливі звернення завідувача кафедри Томашевського В.В., викладачів кафедри та куратора групи Ємельової А.П.

А родзинкою свята стало урочисте прийняття присяги дизайнера та вручення пам’ятних подарунків від кафедри ДПМ та дизайну студентам 1 курсу. Маємо сподівання, що цей день запам’ятається їм надовго і буде надихати їх на старанне навчання, працелюбність та майбутні професійні звершення!

 2  3

 4

Нагородження переможців конкурсу «Яким ти бачиш свій КДПУ?»

15

Вітання від переможниці конкурсу «КРИВОРІЖГАЗ ЗАПАЛЮЄ» студентки 4 курсу Коваленкової Лади 

 5

Конкурс «Веселий графік» 

 6

 7

Номер художньої самодіяльності від студентів 4 курсу спеціальності «Дизайн» 

 8

Цьогорічна випускниця О.Кравченко, що нині працює в м. Київ в галузі зовнішньої реклами нагороджує переможців

V Всеукраїнського конкурсу екслібриса пам’яті Фелікса Кідера

 10

 9

Конкурс «Уявний дизайнер» 

 11

Виступ першокурсників

 12

Нагородження пам’ятними призами та виступ куратора 1 курсу Ємельової А.П. 

 17

 13

 14

 1

6263

 ОБЬЯВИ min

Шановні студенти та викладачі! 23 листопада 2018 року о 13.30 в аудиторії № 103 на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв відбудеться традиційна посвята в дизайнери для 1 курсу спеціальності «Дизайн». В програмі заходу: номери художньої самодіяльності, урочисте прийняття присяги, нагородження переможців, відео, веселі конкурси та гарний настрій.

Чекаємо на Вас! Завітайте! БУДЕ ДИЗАЙНОВО!

6187

 день художника 8

9 листопада 2018 року на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв відкрилася осіння художня виставка робіт викладачів та студентів. Від кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну свої графічні роботи представили члени Національної спілки художників України, доценти В. Томашевський та В. Щербина.

6100

 m

Незабаром на художньо-графічному  відділенні факультету мистецтв відбудеться посвята в дизайнери. Слідкуйте за оголошеннями.

6080

 заголовне

Нещодавно, 30 жовтня 2018 року на запрошення організаторів міського конкурсу з композиції під назвою «На крилах творчості» серед учнів художніх мистецьких навчальних закладів та відділень міста викладачі кафедри ДПМ та дизайну КДПУ Школяр А.В. та Пляко Д.А. прийняли активну участь у роботі журі цього конкурсу з визначенням переможців та нагородженням номінантів.

 з композиції 2  з композиції 3

6057
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31