Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

111

Первинна профспілкова організація КДПУ визначилася із переможцями цьогорічної фотовиставки «Берегиня роду і народу», що відбувалася з 8 по 15 травня 2019 року і була представлена в вестибюлі головного корпусу нашого університету.

З приємністю повідомляємо, що одне із перших місць, премію та диплом за фото «Мати. Вона завжди поруч», отримає Дробишева Карина, студентка І курсу спеціальності «Дизайн». Нагородження відбудеться 5 червня о 14.00 в ауд. 322 під час звітної профспілкової конференції. Нагадаємо, що два роки тому викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Роман Неділько в аналогічному конкурсі також зайняв почесне перше місце. Тож естафету прийнято!

Вітаємо нашу студентку і бажаємо їй нових перемог!

7834

заголовне

Нещодавно в м. Харків З 16 по 18 квітня 2019 року на базі Харківської державної академії дизайну і мистецтв тривала Всеукраїнська олімпіада з Дизайну, присвячена темі: «Музичний твір як джерело формування асоціативного образу в дизайні».

Метою цього заходу стало виявлення та оцінка знань, умінь та рівня проектно-образного мислення і творчої індивідуальності, а саме завдання було орієнтоване на формування якісно нових творчих рішень, активізації винахідливості студентів-дизайнерів різних спеціалізацій, збагачення їх проектної культури, розширення світогляду з метою генерування оригінальних і перспективних новаторських дизайн-концепцій. 


Цього року у інтелектуально-творчих змаганнях брали участь 56 студентів з 25-ти закладів вищої освіти України. Наш університет представляли Цирдя Анастасія (4 курс) та Шевчук Яна (3 курс) спеціальності «Дизайн». Не зважаючи на те, що наші студенти задовольнилися лише дипломами учасників, ми сподіваємося що гучні перемоги у цих змаганнях у нас ще попереду.

1 2

Дякуємо ректорату КДПУ за фінансову підтримку талановитої молоді, а студентам бажаємо натхнення на шляху до подальшого професійного самовдосконалення!

Посилання на офіційний сайт ХДАДМ: https://ksada.org/nov-21-04-2019.html

7608

заголовне весна рудани

У період з 2 по 17 березня 2019 року в закладах культури та освіти міста Кривий Ріг проводився довгоочікуваний щорічний XVII міський фестиваль народної творчості «Весна Рудани». Метою заходу було виявлення та підтримка кращих дитячих і молодіжних художніх колективів, збереження, розвиток та популяризація нематеріальної культурної спадщини, аматорського мистецтва, формування у підростаючого покоління активної громадської позиції та національної свідомості.

Цього року у відбіркових етапах фестивалю прийняли участь  переважно вихованці позашкільних мистецьких навчальних закладів та учні загальноосвітніх шкіл міста. Представлені ними роботи з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва було ретельно розглянуто членами мистецької ради, до якої організаторами фестивалю було запрошено к. пед. наук, ст. викладача кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Л. В. Саприкіну.

7587

АФІША min 2

12 квітня 2019 року о 12.00 в приміщенні Виставкової зали факультету мистецтв корпусу художньо-графічного відділення відбудеться відкриття виставки навчально-творчих робіт з декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, що містять в собі навчальні та творчі завдання з дисциплін спеціальностей «Образотворче мистецтво» (спеціалізація «декоративне мистецтво») та «Дизайн».

Перед початком відкриття відбудеться нагородження переможців ІІ Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проектів «АРТ-Погляд».

Ласкаво запрошуємо на нагородження, відкриття та відвідання виставки, яка буде експонуватися впродовж місяця за адресою: вул. Мистецька, 9.

7474

Ілюстрактор min

07 квітня 2019 року в м. Київ відбувся Форум книжкових та рекламних ілюстраторів «Ілюстрактор», участь у якому прийняли наш викладач Пляко Д.А. та випускники різних років та спеціальностей художньо-графічного відділення Пазенко Дарина, Коваленко Олена, Коваленко Поліна та Худенко Анастасія.

Співорганізаторами форуму виступили компанія Арт і Я / ArtiYa Calligraphy School та Національний центр Олександра Довженка, СЦЕНА 6. В програмі були цікаві та актуальні тематичні зустрічі: Інна Руда «Малюнок на сніданок», Євген Гайдамака «Хто такі найкращі друзі фрілансера?», Світлана Грибенюк «Комерційна ілюстрація», Надія Кушнір «Як почати працювати ілюстратором і не припиняти», Оля Протасова «Скільки коштує ілюстрація», Макс Паленко «Догоджання клієнтові і непереступання через себе» та ін.

Нагадаємо, що окремі аспекти, із якими знайомили присутніх спікери форуму, застосовуються у нас під час виконання завдань або окремих їх елементів в дисципліні «Художня–прикладна графіка» (спеціальність «Образотворче мистецтво»), яку викладає Пляко Д.А., тому така участь з точки зору набуття нового досвіду була дуже цікавою та корисною.

7463

заголовне фото скарби

25 березня 2019 року на базі КПМНЗ «Криворізька міська художня школа №1 ім. О. Васякіна» Криворізької міської ради за підтримки управління культури виконкому Криворізької міської ради, відділу культури Металургійної районної у місті ради та Національної спілки художників України відбувся VII регіональний конкурс зі скульптури «Скарби Криворіжжя», до складу журі якого було запрошено викладача кафедри ДПМ та дизайну, члена Національної спілки художників України Пляко Д.А.

7281

загальне олімпіада

15 березня 2019 року в приміщенні корпусу художньо-графічного відділення факультету мистецтв КДПУ відбулося нагородження одинадцяти кращих учасників І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дизайну та декоративно-прикладного мистецтва.

https://kdpu.edu.ua/dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva-ta-dyzainu/naukova-robota/naukova-robota-studentiv/6924-provedennya-pershoho-turu-olimpiady-z-dyzaynu-ta-dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva.html

Нагадаємо, що кафедра ДПМ та дизайну вже третій рік поспіль проводить відзначення переможців олімпіади, за результатами якої студенти отримують рекомендації для участі у ІІ турі, а також грамоти, цінні призи та подарунки.

Бажаємо всім учасникам нових гучних перемог, а самим переможцям – гідно представити кафедру та університет на всеукраїнському рівні!

7194

виставка писанки 2

15 лютого 2019 року студенти художньо-графічного відділення факультету мистецтв, гр. Д-18 (куратор - ст. викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Ємельова А.П. ) відвідали виставку-презентацію «Всесвіт української писанки», яка експонується в кабінеті українознавства факультету української філології (ауд. 212 гуманітарного корпусу КДПУ).

Студенти ознайомилися з  історією виникнення писанок та переглянули писанки, оздоблені різними декоративними техніками. Вдячні організаторам, викладачам кафедри української та світової літератур  за можливість долучитися до українських традицій. 

6935

зм. ФМ

Подвійною перемогою розпочав свій виступ факультет мистецтв в перший день проведення Універсіади серед працівників КДПУ «Бадьорість та здоров’я», що має на меті популяризацію здорового способу життя серед працівників університету та залучення їх до занять фізичною культурою та спортом.

Першими «золото» з настільного тенісу у змаганнях, що відбувалися у гуманітарному корпусі, виборола команда в складі викладачів Томашевського В.В, Фурмана О.І та Білоненка Г.О. Згодом їх підтримали і шашкісти, посівши перше місце під час проведення розіграшу в шаховому клубі «Еліта» (Білоненко Г.О., Пильник Р.О., Труфкін А.Д.).

Так тримати!

6695

 ФОТО

Уже протягом тривалого часу плідно розвиваються творчі та професійні зв’язки між художньо-графічним відділенням факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету та художньо-графічним факультетом Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського.

Цього року на запрошення адміністрації факультету з 19 по 21 грудня 2018 року зав. кафедри ДПМ та дизайну Томашевський В.В. прийняв участь у роботі ЕК (голова) із захисту магістерських робіт за спеціальністю 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) денної та заочної форми навчання.

6507
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31