Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

ЗАГОЛОВНЕ ФОТО

В цьому змогли на власному досвіді переконатися студенти 3 курсу художньо-графічного відділення факультету мистецтв (спеціальність "Дизайн", куратор Саприкіна Л.В.), які відвідали 27 квітня 2018 року "Літературну вітальню" і зустрілися із криворізьким поетом і виконавцем авторської пісні Валерієм Карчем.

Дякуємо працівникам бібліотеки КДПУ та її директору Віняр Г.М. за організацію та проведення такої насиченої та змістовної зустрічі!

КАРЧ 1  КАРЧ 2

4825

заголовне фото

Заключним акордом прозвучало відкриття 27 квітня 2018 року Міської виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Весна Рудани» у Виставковій залі, що по вул. О.Поля, 2 у Центрально-Міському районі міста. Кращі з найкращих конкурсних робіт учнів позашкільних мистецьких навчальних закладів, що зацікавили своєю безпосередністю та натхненням, було відібрано вибагливим журі для формування експозиції. Тож свято відбулося і запрошуємо всіх охочих долучитися до сонячних променів дитячої творчості!

Нагадаємо, що активну участь у роботі журі разом із авторитетними  колегами прийняла канд. пед. наук, ст. викладач кафедри ДПМ та дизайну Саприкіна Л.В.

Детальніше з виставкою можна ознайомитися з репортажу ТРК "Рудана":https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=8tdIwlMfINQ

 

4805

27 квітня щорічно в світі святкують День дизайнера. Як і минулого року студенти спеціальності "Дизайн" традиційно долучилися до святкування створеннням вітальних листівок до свого професійного свята та надіслали їх для участі у всеукраїнському конкурсному відборі. А поки журі визначає переможців, колектив кафедри ДПМ та дизайну та студентство, що навчається за профільною спеціальністю,  щиро вітають всіх викладачів, співробітників та студентів Криворізького Педагогічного з цим визначним днем! Ми разом із Вами робимо світ трохи кращим!

Далі представлено роботи Кравченко Олександри (4 курс), Демченко Ольги,  Шиян Вікторії та Шапошнікової Варерії  (3 курс). Зі святом!

 

КРАВЧЕНКО1  КРАВЧЕНКО2  КРАВЧЕНКО3 1демченко о.дг 15233910835 1     шиян 1

 шапошниковалера 1        

 

4791

заголовне фото

24 березня 2018 року за підтримки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної держадміністрації, Дніпровської академії неперервної освіти та Криворізького державного педагогічного університету в Криворізькому обласному ліцеї-інтернаті для сільської молоді відбувся Х обласний конкурс учнівської молоді «КОЛІЯ», в межах роботи якого працювали шість секцій, серед яких і секція образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Від кафедри ДПМ та дизайну організаторами заходу членом журі секції «Краса врятує світ» – а саме така її назва, – було запрошено ст. викладача кафедри, кандидата педагогічних наук Марченко А.А.

4377

Весна Рудани 8

Цими весняними днями яскраво та феєрично відбулися відбіркові (районні) огляди-конкурси ХVІ міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани» та заключний гала-концерт переможців.

В межах фестивалю відбувся також і попередній відбір робіт з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва учасників від усіх районів міста. Другий рік поспіль на запрошення організаторів фестивалю найактивнішу участь у роботі жюрі взяла канд. пед. наук, ст. викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Саприкіна Л.В.

Нагадаємо, що заключна міська виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Весна Рудани» запланована на 27 квітня 2018 року у Міській Виставковій залі (вул. О.Поля, 2). Тож попереду найцікавіше!

4375

Я МАЮ ПРАВО

20 березня 2018 року у Криворізькій виставковій залі відбулося відкриття виставки соціального плаката "Я МАЮ ПРАВО!" на яку було запрошено авторів робіт від факультету мистецтв - студентів І курсу спеціальності "Дизайн" ст. гр. Д-17: Гаркушу Єлизавету, Лихачову Валерію, Мельничук Поліну, Нестеренко Анастасію, Куделю Ірину, що не так давно були активними учасниками цього конкурсу та його переможцями.

4341

 

КРИВОРОЖГАЗпідсумки1

Нещодавно за підсумками голосування відвідувачів центру обслуговування клієнтів ПАТ "Кріворіжгаз" визначено переможців спільного проекту компанії та кафедри ДПМ та дизайну Криворізького державного педагогічного університету на кращий дизайн оформлення газорозподільчих пунктів, розташованих на території нашого міста.

Ними стали студенти спеціальності "Дизайн" Анастасія Іванова, Олександра Кравченко (4 курс), Анастасія Шапошнікова (3 курс) та Лада Коваленкова, що посіла перше місце зі своєю "космічною" роботою.

Повідомляємо, що урочисте нагородження переможців представниками компанії відбудеться 20 березня 2018 року в приміщенні художньо-графічного відділення факультету мистецтв у Виставковій залі за адресою: вул. Мистецька, 9.

Час нагородження буде оголошено додатково. Прийди і підтримай  найкращих!!!

Репортаж ТРК "Рудана"

http://www.rudana.com.ua/misto/kryvorizhgaz-organizuvav-konkurs-malyunkiv
4260

10

Нещодавно, 5-6 березня 2018 року зав. кафедри ДПМ та дизайну Томашевський В.В. взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції присвяченої 80-й річниці з дня народження видатного українського педагога, філософа, вченого Івана Андрійовича Зязюна «Формальна і неформальна освіта у вимірах педагогіки добра Івана Зязюна», що проходила у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка. 

З доповідями у пленарному засіданні виступили міський голова м. Полтави О.Ф. Мамай, доктор філос. наук, професор, президент Національної академії педагогічних наук України В.Г. Кремень, доктор філолог. наук, професор, ректор ПНПУ імені В.Г. Короленка М.І. Степаненко, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Н.Г. Ничкало, доктор педагогічних наук, професор, директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України Л.Б. Лук’янова та інші відомі науковці.

4234

Колектив кафедри ДПМ та дизайну  щиро вітає Пікущого Олексія Івановича  з чудовим ювілеєм, з прекрасним 50-річчям!

Від душі бажаємо міцного здоров’я, оптимізму, поваги і любові рідних, вірної підтримки друзів, нових ідей, благополуччя і світлої удачі!

Ювілей Пікущий 2

Ювілей Пікущий

4158

олимпиада 7

19 лютого 2018 року на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв відбулося традиційне нагородження переможців І відбіркового туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дизайну та декоративно-прикладного мистецтва (результати проведення олімпіади дивіться тут https://kdpu.edu.ua/dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva-ta-dyzainu/zahalna-informatsiia/vystavky-konkursy/3732-rezultaty-provedennya-olimpiady-konkursu-z-dyzaynu-ta-dpm.html).

Цьогоріч викладачі кафедри ДПМ та дизайну підготували для студентів пам'ятні відзнаки та невелике грошове заохочення.

олимпиада 8З вітальними словами виступили керівники номінацій, в яких відбувалося змагання: канд. пед. наук, доцент В.В.Томашевський, канд. пед. наук, ст. викладач А.П.Ємельова та ст. викладач А.В.Школяр, які побажали їм подальших вагомих та значних успіхів.

Зазначимо, що ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дизайну відбудеться 17-19 квітня 2018 року в Харківській державній академії дизайну і мистецтв, до участі в якій долучаться і наші переможці! Вітаємо!

 

4059
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31