Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

 ФОТО

Уже протягом тривалого часу плідно розвиваються творчі та професійні зв’язки між художньо-графічним відділенням факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету та художньо-графічним факультетом Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського.

Цього року на запрошення адміністрації факультету з 19 по 21 грудня 2018 року зав. кафедри ДПМ та дизайну Томашевський В.В. прийняв участь у роботі ЕК (голова) із захисту магістерських робіт за спеціальністю 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) денної та заочної форми навчання.

6507

 ФОТО

15 грудня 2018 року на базі КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 4» Криворізької міської ради відбувся V Регіональний конкурс графіки «Графічні метаморфози» для учнів художніх шкіл та шкіл естетичного виховання. Для різних вікових груп дітей було надано різні за складністю завдання, а саме створення художнього образу тварини, відтворення змісту фразеологізму та матеріалізація на папері абстрактної форми.

На запрошення організаторів конкурсу, участь у роботі журі конкурсу взяли викладачі кафедри ДПМ та дизайну Криворізького державного педагогічного університету: член Національної спілки художників України Пляко Д.А. та Пікущий О.І. (Голова журі –  Сліпіч Павло Анатолійович, Заслужений діяч мистецтв України, член Спілки дизайнерів України, м. Херсон). Нагадаємо, що вже третій рік поспіль викладачі кафедри запрошуються до оцінювання робіт дитячої графічної творчості.

6455

2

Багатою на різноманітні вітання та поздоровлення виявилася посвята в дизайнери для студентів 1 курсу спеціальності «Дизайн», яка відбулася в стінах художньо-графічного відділення факультету мистецтв 23 листопада 2018 року і була організована кафедрою ДПМ та дизайну. Метою заходу, який проводиться кафедрою вже третій рік поспіль, є підвищення інтересу до навчальної та професійної дизайнерської діяльності серед студентів спеціальності «Дизайн», показ їх потенційних можливостей для самореалізації в цій галузі.

Окрім традиційних привітань номерами художньої самодіяльності від студентів старших курсів, присутні побачили і стильні відео про сутність дизайнерської професії, і веселі конкурси, і настанови від зіркових старшокурсників та випускників цього року, і нагородження учасників конкурсів «Яким ти бачиш свій КДПУ?» та V Всеукраїнського конкурсу екслібриса, і проникливі звернення завідувача кафедри Томашевського В.В., викладачів кафедри та куратора групи Ємельової А.П.

А родзинкою свята стало урочисте прийняття присяги дизайнера та вручення пам’ятних подарунків від кафедри ДПМ та дизайну студентам 1 курсу. Маємо сподівання, що цей день запам’ятається їм надовго і буде надихати їх на старанне навчання, працелюбність та майбутні професійні звершення!

 2  3

 4

Нагородження переможців конкурсу «Яким ти бачиш свій КДПУ?»

15

Вітання від переможниці конкурсу «КРИВОРІЖГАЗ ЗАПАЛЮЄ» студентки 4 курсу Коваленкової Лади 

 5

Конкурс «Веселий графік» 

 6

 7

Номер художньої самодіяльності від студентів 4 курсу спеціальності «Дизайн» 

 8

Цьогорічна випускниця О.Кравченко, що нині працює в м. Київ в галузі зовнішньої реклами нагороджує переможців

V Всеукраїнського конкурсу екслібриса пам’яті Фелікса Кідера

 10

 9

Конкурс «Уявний дизайнер» 

 11

Виступ першокурсників

 12

Нагородження пам’ятними призами та виступ куратора 1 курсу Ємельової А.П. 

 17

 13

 14

 1

6263

 ОБЬЯВИ min

Шановні студенти та викладачі! 23 листопада 2018 року о 13.30 в аудиторії № 103 на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв відбудеться традиційна посвята в дизайнери для 1 курсу спеціальності «Дизайн». В програмі заходу: номери художньої самодіяльності, урочисте прийняття присяги, нагородження переможців, відео, веселі конкурси та гарний настрій.

Чекаємо на Вас! Завітайте! БУДЕ ДИЗАЙНОВО!

6187

 день художника 8

9 листопада 2018 року на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв відкрилася осіння художня виставка робіт викладачів та студентів. Від кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну свої графічні роботи представили члени Національної спілки художників України, доценти В. Томашевський та В. Щербина.

6100

 m

Незабаром на художньо-графічному  відділенні факультету мистецтв відбудеться посвята в дизайнери. Слідкуйте за оголошеннями.

6080

 заголовне

Нещодавно, 30 жовтня 2018 року на запрошення організаторів міського конкурсу з композиції під назвою «На крилах творчості» серед учнів художніх мистецьких навчальних закладів та відділень міста викладачі кафедри ДПМ та дизайну КДПУ Школяр А.В. та Пляко Д.А. прийняли активну участь у роботі журі цього конкурсу з визначенням переможців та нагородженням номінантів.

 з композиції 2  з композиції 3

6057

 7

Студенти першого курсу спеціальності Дизайн підійшли творчо до привітання викладачів та співробітників факультету з нагоди Дня працівників освіти. Викладачів чекали цікаві передбачення на новий навчальний рік та солодкі подарунки у різнокольорових повітряних кульках.

Колектив кафедри приєднується до привітань  з професійним святом та  бажає шановним освітянам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги!

5737

виставка

Відсьогодні у Виставковій залі факультету мистецтв з самого ранку запанувала святкова атмосфера – 24 вересня 2018 року напередодні Дня працівників освіти відкрилася Виставка аматорської творчості викладачів та співробітників університету, яка присвячена 88-річчю КДПУ і організована профспілковим комітетом нашого навчального закладу.

Саме тут відчувався народний дух прикладного мистецтва, який любов’ю та щирістю наповнювали експонати виставки наших колег – Кадченко Л.П. (канд. пед. наук, доцента кафедри англійської філології), Бойко С.П. (заступника завідувача навчально-методичного відділу, асистента кафедри дошкільної освіти), Дмитриченко Г.П. (методиста навчально-методичного відділу), Суліми С. М. (начальника загального відділу), Сидоренко Т.Д. (канд. пед. наук, доцента кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки, музично-хореографічного відділення), Черніж О.М. (концертмейстера музично-хореографічного відділення), Стативки В.В. та Архипова І.О. (навчальних майстрів кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання), Анжеліни Мотики (паспортиста гуртожитку), Котікової Т.М. (швейцара факультету мистецтв) та ін.

Маємо сподівання, що такі виставки стануть для наших колег традиційними, а усім небайдужим до прикладної творчості бажаємо натхнення та отриманого задоволення від результатів своєї праці!

5621

 на початок

18 вересня 2018 року музей історії КДПУ гостинно відкрив двері для студентів-першокурсників художньо-графічного відділення факультету мистецтв спеціальності Дизайн (куратор – ст. викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Ємельова А.П.).

Славне минуле і сьогодення Криворізького державного педагогічного університету, представлене в музеї, ожило перед студентами в документах та фотофактах.

Студенти ознайомилися з віхами становлення університету та переглянули експозиції. Особливого зацікавлення викликав стенд присвячений художньо-графічному факультету, який цього року відзначає пам’ятну дату – 30-річчя з дня прийняття Радою інституту рішення про відкриття в Криворізькому державному педагогічному інституті художньо-графічного факультету (протокол Ради інституту від 29.09.1988 року, №1). А також матеріали зі встановлення у 2005 р. біля головного корпусу скульптури «Вчителько моя», яка є уособленням вчительської праці та прагнення до пізнання.

Висловлюємо вдячність за проведену змістовну розповідь та екскурсію експонатами працівнику музею історії КДПУ Фінічевій В.А.

5576
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31