Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

 ОБЬЯВИ min

Шановні студенти та викладачі! 23 листопада 2018 року о 13.30 в аудиторії № 103 на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв відбудеться традиційна посвята в дизайнери для 1 курсу спеціальності «Дизайн». В програмі заходу: номери художньої самодіяльності, урочисте прийняття присяги, нагородження переможців, відео, веселі конкурси та гарний настрій.

Чекаємо на Вас! Завітайте! БУДЕ ДИЗАЙНОВО!

6187

 день художника 8

9 листопада 2018 року на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв відкрилася осіння художня виставка робіт викладачів та студентів. Від кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну свої графічні роботи представили члени Національної спілки художників України, доценти В. Томашевський та В. Щербина.

6100

 m

Незабаром на художньо-графічному  відділенні факультету мистецтв відбудеться посвята в дизайнери. Слідкуйте за оголошеннями.

6080

 заголовне

Нещодавно, 30 жовтня 2018 року на запрошення організаторів міського конкурсу з композиції під назвою «На крилах творчості» серед учнів художніх мистецьких навчальних закладів та відділень міста викладачі кафедри ДПМ та дизайну КДПУ Школяр А.В. та Пляко Д.А. прийняли активну участь у роботі журі цього конкурсу з визначенням переможців та нагородженням номінантів.

 з композиції 2  з композиції 3

6057

 7

Студенти першого курсу спеціальності Дизайн підійшли творчо до привітання викладачів та співробітників факультету з нагоди Дня працівників освіти. Викладачів чекали цікаві передбачення на новий навчальний рік та солодкі подарунки у різнокольорових повітряних кульках.

Колектив кафедри приєднується до привітань  з професійним святом та  бажає шановним освітянам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги!

5737

виставка

Відсьогодні у Виставковій залі факультету мистецтв з самого ранку запанувала святкова атмосфера – 24 вересня 2018 року напередодні Дня працівників освіти відкрилася Виставка аматорської творчості викладачів та співробітників університету, яка присвячена 88-річчю КДПУ і організована профспілковим комітетом нашого навчального закладу.

Саме тут відчувався народний дух прикладного мистецтва, який любов’ю та щирістю наповнювали експонати виставки наших колег – Кадченко Л.П. (канд. пед. наук, доцента кафедри англійської філології), Бойко С.П. (заступника завідувача навчально-методичного відділу, асистента кафедри дошкільної освіти), Дмитриченко Г.П. (методиста навчально-методичного відділу), Суліми С. М. (начальника загального відділу), Сидоренко Т.Д. (канд. пед. наук, доцента кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки, музично-хореографічного відділення), Черніж О.М. (концертмейстера музично-хореографічного відділення), Стативки В.В. та Архипова І.О. (навчальних майстрів кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання), Анжеліни Мотики (паспортиста гуртожитку), Котікової Т.М. (швейцара факультету мистецтв) та ін.

Маємо сподівання, що такі виставки стануть для наших колег традиційними, а усім небайдужим до прикладної творчості бажаємо натхнення та отриманого задоволення від результатів своєї праці!

5621

 на початок

18 вересня 2018 року музей історії КДПУ гостинно відкрив двері для студентів-першокурсників художньо-графічного відділення факультету мистецтв спеціальності Дизайн (куратор – ст. викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Ємельова А.П.).

Славне минуле і сьогодення Криворізького державного педагогічного університету, представлене в музеї, ожило перед студентами в документах та фотофактах.

Студенти ознайомилися з віхами становлення університету та переглянули експозиції. Особливого зацікавлення викликав стенд присвячений художньо-графічному факультету, який цього року відзначає пам’ятну дату – 30-річчя з дня прийняття Радою інституту рішення про відкриття в Криворізькому державному педагогічному інституті художньо-графічного факультету (протокол Ради інституту від 29.09.1988 року, №1). А також матеріали зі встановлення у 2005 р. біля головного корпусу скульптури «Вчителько моя», яка є уособленням вчительської праці та прагнення до пізнання.

Висловлюємо вдячність за проведену змістовну розповідь та екскурсію експонатами працівнику музею історії КДПУ Фінічевій В.А.

5576

 професій ЗАГОЛОВНЕ ФОТО

Саме таким був лейтмотив участі кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну в складі факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету у міжнародному проекті «Місто професій», який відбувся 16 вересня 2018 року у парковій зоні поблизу міськвиконкому.

В тому, що світ дизайнерських перетворень має чарівний та казковий характер могли пересвідчитися всі, хто в цей день опинився біля локації кафедри – близько п’ятисот дітей різного віку в супроводі своїх батьків спробували себе в якості графічного дизайнера, дизайнера одягу, дизайнера середовища. За декілька миттєвостей білі аркуші паперу перетворювалися на ескізи моделей вишукано вбраних чарівних дівчат, що немов Попелюшки одягали на себе стильний одяг від майбутніх кутюр’є; на лаконічні, стримані або емоційні емблеми юних суперграфіків дизайну; на прекрасні проспекти та куточки міста з різноманітними будівлями, деревами та малими архітектурними формами від бажаючих присвятити себе перетворенню оточуючого середовища за законами Краси та Гармонії.

В цей день близько п’ятисот дитячих ідей проявилися на папері і стали жити окремим прекрасним життям, допомагаючи дітям з кожним днем наближатися до своєї такої ще далекої, але обов’язково здійсненої найзаповітнішої мрії!

І за це кафедра ДПМ та дизайну висловлює щиру подяку організаторам заходу, ректорату КДПУ та відповідальним за його проведення Кухті О.С., ст. викладачеві кафедри ДПМ та дизайну Саприкіній Л.В. та студентам ІІ курсу спеціальності «Дизайн» Мельничук Поліні, Сидоренко Карині, Ліхачовій Валерії, Котовій Карині, Нестеренко Анастасії, Авериній Вікторії, Гаркуші Єлизаветі, Курдинко Роману.

5552

 

 ювілеєм вітання

 

Вельмишановний Володимире Володимировичу, прийміть найщиріші та найтепліші вітання з нагоди Ювілею!

Від усього серця висловлюємо Вам наші слова вдячності та пошани. Бажаємо Вам залишатися таким енергійним, діловим, відповідальним та потрібним людям, яким ми Вас знаємо. Нехай кожен Ваш новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи. Здоров’я Ваше хай завжди буде міцним, успіхи – вражаючими, друзі – вірними, а родина –щасливою. Нехай таланить Вам у всьому ще многії і благії літа!

З повагою колектив кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну.

5369

 фото

Другий день захисту кваліфікаційних проектів бакалаврів дизайну став не менш очікуваним, аніж перший, адже сьогодні захищалися дизайнери одягу та основна частина студентів, що навчалася за спеціалізацією «дизайн інтер’єру». Незважаючи на малочисельний склад підгрупи, дизайнери одягу разом із керівниками своїх кваліфікаційних проектів (кандидати пед. наук, ст. викладачі кафедри Ємельова А.П. та Саприкіна Л.В.) ще раз довели свою спроможність творчо і якісно вирішувати поставлені завдання. Бездоганний за своїм виконанням проект Оверчук Ангеліни «Проектування та виготовлення сценічного костюма» на замовлення музично-хореографічного відділення факультету мистецтв, актуальна і понині «Розробка колекції в стилі «ретро» Рижак Вікторії, феєрія модельних жіночих образів від Холодної Інги в «Проектуванні та виготовленні сукні та комплекту змінних комірів» та чи не перший в практиці захистів майбутніх модельєрів на худграфі виріб чоловічого вбрання Козак Руслани з «Проектування та виготовлення верхнього одягу».

Серед першого випуску дизайнерів інтер’єру слід відзначити проект Доценко Вероніки «Проектування інтер’єру приміщення загального користування засобами формотворення» для кафедри початкової освіти (https://kdpu.edu.ua/dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva-ta-dyzainu/zahalna-informatsiia/storinka-holovnoho-khudozhnyka/5143-pershyy-pishov.html), «Проектування та виготовлення елементу інтер’єру для кафедри ДПМ та дизайну» Зазвірського Олександра, проекти Половінко Анастасії та Чернявської Валерії на замовлення кафедри ДПМ та дизайну, варіанти проектів облаштування костюмерної кафедри Кагдіної Лади та Мірошніченко Аліни.

Переглянути захист кваліфікаційних проектів першого дня можна, перейшовши за посиланням https://kdpu.edu.ua/dekoratyvno-prykladnoho-mystetstva-ta-dyzainu/zahalna-informatsiia/novyny/5213-den-pershij-bakalavri-dizajnu-zvituyut.html

Кафедра ДПМ та дизайну щиро вітає всіх студентів випуску 2018 року з успішним захистом та зичить їм подальших творчих звершень в перетворенні оточуючого нас світу на краще!!!

5222
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30