Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

yuvilej den narodzhennya

Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну щиро вітає свого колегу кандидата педагогічних наук, доцента, члена Національної спілки художників України та Спілки дизайнерів України Щербину Володимира Григоровича зі славетним ювілеєм – 70 річчям з дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення та здійснення всіх творчих задумів, наснаги в передачі безцінних знань колегам, студентам та творчій молоді художньо-графічного відділення, отримання задоволення від результатів своєї педагогічної та творчої діяльності!!!

8547

DSC 0044 min

25 та 26 червня 2019 року на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв в підсумку чотирирічного навчання захищали свої кваліфікаційні проекти 20 студентів спеціальності «Дизайн» в переважній більшості за спеціалізаціями «Дизайн графічний» та «Дизайн інтер’єру». Всі проекти мали комплексний характер і поєднували практичну частину – графічну візуалізацію (демонстраційні та методичні планшети), макети, моделі, готовий виріб в матеріалі, презентацію, та теоретичну - пояснювальну записку (дизайн-дослідження, концепція, ескізний проект, робочі креслення, етапи виконання роботи тощо). Цього року переважна більшість кваліфікаційних проектів була спрямована на вирішення завдань поліпшення матеріально-технічної бази кафедри ДПМ та дизайну та оновлення наочно-методичних стендів в приміщеннях кафедри. Серед таких кваліфікаційні проекти Анохіної Галини, Геращенко Карини, Павлюк Анастасії, Вельмисєвої Аліни, Фортуни Аліни, Мацко Ігоря та Цирді Анастасії.

8184

Екскурсія учнів на худграф 6

14 червня 2019 року під час літніх канікул на художньо-графічне відділення факультету мистецтв завітали маленькі вихованці 3-А класу пришкільного табору "Веселка" (загін "Мрійники") КЗШ І-ІІІ ст. №75 на чолі із Шевченко Раїсою Романівною. Малечі було надзвичайно цікаво поринути у атмосферу чарівності та натхненої творчості, відвідавши Художній музей КДПУ, де вони мали можливість розглядати живописні полотна та графічні аркуші знаних майстрів, зазирнути до майстерень шрифту, одягу, композиції кафедри ДПМ та дизайну і побачити творчі та навчальні студентські роботи, які їм надзвичайно сподобалися.

Окрім цього, викладач кафедри Пікущий О.І. підготував для дітей цікаву розповідь про тонкощі конструювання та виготовлення упаковки до повсякденних товарів, показав, як із плаского аркушу, з нанесеною на нього поліграфічним способом розгорткою упаковки, можна створити об’ємну річ. Наприкінці проведеного майстер-класу кожна дитина отримала від кафедри аналогічну розгортку, аби у вільний час разом із батьками виготовити упаковку власноруч.

8102

Fashion foto min

Днями, як повідомили нам організатори Х Міжнародного студентського фотоконкурсу «ГАРЯЧА КРИГА 2019», який відбувся у травні цього року на базі Київського національного університету технологій та дизайну, журі конкурсу визначилося із переможцями. Дуже приємно і почесно, що однією із них стала студентка першого курсу спеціальності «Дизайн» Дробишева Карина, зайнявши І місце із серією фоторобіт в номінації «Fashion-фотографія».

За словами організаторів конкурсу нагородження переможців відбудеться у вересні поточного року, тож з нетерпінням чекатимемо! Вітаємо Дробишеву Карину і сподіваємося, що попереду у неї ще багато перемог!

8101

ЕК Одеса min

Нещодавно, з 10 по 14 червня 2019 року на запрошення керівництва художньо-графічного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського, завідувач кафедри ДПМ та дизайну КДПУ Томашевський В.В. прийняв участь у роботі ЕК (голова) із державної атестації студентів за ступенем «бакалавр» спеціальності 014. Образотворче мистецтво денної форми навчання.

8100

111

Первинна профспілкова організація КДПУ визначилася із переможцями цьогорічної фотовиставки «Берегиня роду і народу», що відбувалася з 8 по 15 травня 2019 року і була представлена в вестибюлі головного корпусу нашого університету.

З приємністю повідомляємо, що одне із перших місць, премію та диплом за фото «Мати. Вона завжди поруч», отримає Дробишева Карина, студентка І курсу спеціальності «Дизайн». Нагородження відбудеться 5 червня о 14.00 в ауд. 322 під час звітної профспілкової конференції. Нагадаємо, що два роки тому викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Роман Неділько в аналогічному конкурсі також зайняв почесне перше місце. Тож естафету прийнято!

Вітаємо нашу студентку і бажаємо їй нових перемог!

7834

заголовне

Нещодавно в м. Харків З 16 по 18 квітня 2019 року на базі Харківської державної академії дизайну і мистецтв тривала Всеукраїнська олімпіада з Дизайну, присвячена темі: «Музичний твір як джерело формування асоціативного образу в дизайні».

Метою цього заходу стало виявлення та оцінка знань, умінь та рівня проектно-образного мислення і творчої індивідуальності, а саме завдання було орієнтоване на формування якісно нових творчих рішень, активізації винахідливості студентів-дизайнерів різних спеціалізацій, збагачення їх проектної культури, розширення світогляду з метою генерування оригінальних і перспективних новаторських дизайн-концепцій. 


Цього року у інтелектуально-творчих змаганнях брали участь 56 студентів з 25-ти закладів вищої освіти України. Наш університет представляли Цирдя Анастасія (4 курс) та Шевчук Яна (3 курс) спеціальності «Дизайн». Не зважаючи на те, що наші студенти задовольнилися лише дипломами учасників, ми сподіваємося що гучні перемоги у цих змаганнях у нас ще попереду.

1 2

Дякуємо ректорату КДПУ за фінансову підтримку талановитої молоді, а студентам бажаємо натхнення на шляху до подальшого професійного самовдосконалення!

Посилання на офіційний сайт ХДАДМ: https://ksada.org/nov-21-04-2019.html

7608

заголовне весна рудани

У період з 2 по 17 березня 2019 року в закладах культури та освіти міста Кривий Ріг проводився довгоочікуваний щорічний XVII міський фестиваль народної творчості «Весна Рудани». Метою заходу було виявлення та підтримка кращих дитячих і молодіжних художніх колективів, збереження, розвиток та популяризація нематеріальної культурної спадщини, аматорського мистецтва, формування у підростаючого покоління активної громадської позиції та національної свідомості.

Цього року у відбіркових етапах фестивалю прийняли участь  переважно вихованці позашкільних мистецьких навчальних закладів та учні загальноосвітніх шкіл міста. Представлені ними роботи з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва було ретельно розглянуто членами мистецької ради, до якої організаторами фестивалю було запрошено к. пед. наук, ст. викладача кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Л. В. Саприкіну.

7587

АФІША min 2

12 квітня 2019 року о 12.00 в приміщенні Виставкової зали факультету мистецтв корпусу художньо-графічного відділення відбудеться відкриття виставки навчально-творчих робіт з декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, що містять в собі навчальні та творчі завдання з дисциплін спеціальностей «Образотворче мистецтво» (спеціалізація «декоративне мистецтво») та «Дизайн».

Перед початком відкриття відбудеться нагородження переможців ІІ Регіонального інтернет-конкурсу дитячих дизайн-проектів «АРТ-Погляд».

Ласкаво запрошуємо на нагородження, відкриття та відвідання виставки, яка буде експонуватися впродовж місяця за адресою: вул. Мистецька, 9.

7474

Ілюстрактор min

07 квітня 2019 року в м. Київ відбувся Форум книжкових та рекламних ілюстраторів «Ілюстрактор», участь у якому прийняли наш викладач Пляко Д.А. та випускники різних років та спеціальностей художньо-графічного відділення Пазенко Дарина, Коваленко Олена, Коваленко Поліна та Худенко Анастасія.

Співорганізаторами форуму виступили компанія Арт і Я / ArtiYa Calligraphy School та Національний центр Олександра Довженка, СЦЕНА 6. В програмі були цікаві та актуальні тематичні зустрічі: Інна Руда «Малюнок на сніданок», Євген Гайдамака «Хто такі найкращі друзі фрілансера?», Світлана Грибенюк «Комерційна ілюстрація», Надія Кушнір «Як почати працювати ілюстратором і не припиняти», Оля Протасова «Скільки коштує ілюстрація», Макс Паленко «Догоджання клієнтові і непереступання через себе» та ін.

Нагадаємо, що окремі аспекти, із якими знайомили присутніх спікери форуму, застосовуються у нас під час виконання завдань або окремих їх елементів в дисципліні «Художня–прикладна графіка» (спеціальність «Образотворче мистецтво»), яку викладає Пляко Д.А., тому така участь з точки зору набуття нового досвіду була дуже цікавою та корисною.

7463
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша