Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

2020 03 18 14 16 16 новый размер

До уваги студентів
спеціальностей 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) та 022 Дизайн!

Деканат художньо-графічного відділення факультету мистецтв інформує стосовно особливостей дистанційного навчання під час карантину згідно Наказу № 114 від 26 березня 2020 року (https://kdpu.edu.ua/pro-nas/dokumenty-universytetu/nakazy/10852-nakaz-114-vid-26-bereznia-2020-roku.html).

Систематизовану інформацію щодо технологій дистанційного навчання, застосовуваних під час карантину буде розміщено до 1 квітня 2020 р. на офіційній сторінці художньо-графічного відділення факультету мистецтв у розділі Навчальний процес, рубриці Дистанційне навчання в умовах карантину.

Інформацію буде сформованоза рангами курсів, згідно дисциплін навчального плану. Студенти спеціальностей зможуть черезгіперпокликання навпроти кожної навчальної дисципліни перейти на відповідну вкладку кафедри для отримання завдань, методичних роз’яснень та навчального спілкування з викладачами у запропонований ними спосіб.

Водночас, з початку запровадження карантинних заходів завдання та матеріал для самостійного опрацювання з навчальних дисциплін викладаються своєчасно, у повному обсязі згідно навчального плану спеціальностей 014 (Образотворче мистецтво) та 022 Дизайн.

Контроль за виконанням навчальних завдань та консультування проводять викладачі профільних кафедр за розкладом через платформуMOODLE, GoogleClass, мобільний додаток або в соціальній мережі, з допомогою електронної пошти тощо. Допоки матеріали розміщуються на офіційній веб-сторінці кожної кафедри у розділі «Навчально-методична робота»«Навчальні дисципліни» з можливою подальшою їх ротацією у новостворену рубрику «Дистанційне навчання в умовах карантину».

Підготовка майбутніх фахівців з образотворчого мистецтва а також дизайну триває, попри тимчасову недоступність проведення аудиторних занять. Матеріали з навчальних дисциплін поповнюються новими надходженнями. Викладачами ретельно фіксується виконання завдань, а контроль успішності з урахуванням поточного та підсумкового оцінювання здійснюється відповідно до розрахунку рейтингових балів згідно програм навчальних дисциплін.

Найкращихпобажань у навчанні!