Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

Вічна пам'ять!

ПЛЯКО ДМИТРО АНАТОЛІЇВИЧ

(1965-2021)

Художньо-графічне відділення факультету мистецтв з болем та сумом повідомляє, що 06 лютого 2021 року на 56 році передчасно пішов із життя викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, член Національної спілки художників України та Національної спілки дизайнерів України ПЛЯКО ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ.

Діма

Дмитро Пляко був випускником 1990 року Криворізького худграфу. За роки трудової діяльності на ниві науки та мистецтва підготував та випустив десятки майбутніх митців, художників та педагогів. Протягом 2009-2010 рр. студенти, керовані Д. Пляко двічі ставали переможцями ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (секція Графічний дизайн).

За своє мистецьке життя він встиг зробити багато – виготовляв ювелірні прикраси, оклади ікон для Києво-Печерської Лаври, ювілейну нагородну продукцію для кампанії Dr. Nona (Ізраїль) та ін. Розробляв брендову продукцію, брендовані логотипи (Serena та ін.).

Значна кількість локацій культури та дозвілля нашого міста була проектована та виконана (особисто ним або під авторським наглядом) саме Дмитром Пляко: проект ресторана «Арго», «5 Елемент», «Любов та голуби», мережа I Feel Café, GASTRO-CAFÉ, «Копоть & Баклажан» та багато іншого.

Чудова, весела, легка людина – таким він був для нас, його колег та студентів худграфу.

Вічна тобі пам'ять, друже! Назавжди ти залишишся частиною історії Криворізького худграфу!

Інформацію про дату та місце прощання з Дмитром Пляко буде оголошено найближчим часом.