Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

Вічна пам'ять!

Томашевський Володимир Володимирович

(1968-2021)

изображение viber 2021 04 06 20 03 03

Художньо-графічне відділення факультету мистецтв з болем та сумом повідомляє, що 06.04.2021 року на 53 році передчасно пішов із життя завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, доцент кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, член Національної спілки художників України та Національної спілки дизайнерів України Томашевський Володимир Володимирович.

Володимир Володимирович вніс великий вклад в розвиток педагогічних наук, українське мистецтво, завжди мав активну позицію, його відрізняли глибока людяність, життєлюбність і оптимізм. Він був дуже добрим і порядним чоловіком талановитим наставником і видатним просвітителем мистецтвознавства.

Володимира Володимировича Томашевського більше немає з нами. Але залишилася його багатюща наукова спадщина, учні, які будуть продовжувати справу свого наставника.

Світла пам'ять про цю світлу, чудову, душевно щедру людину, істинного подвижника назавжди збережеться в серцях його близьких, друзів, колег, учнів.

Інформацію про дату та місце прощання з Володимиром Володимировичем буде оголошено найближчим часом.