Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

Заставка перемога

Криворізький ХУДГРАФ запрошує художників-професіоналів, студентів та випускників взяти участь у марафоні «РУКИ ГЕТЬ ВІД УКРАЇНИ! МИ ПЕРЕМОЖЕМО!». Мета марафону, який почнеться від 07.03.2022р. – засобами мистецтва демонструвати своє прагнення до миру на рідній землі.
Приймаються якісні файли в форматі JPG авторських плакатів, начерків, замальовок на заявлену тематику для оприлюднення на сторінці художньо-графічного відділення факультету мистецтв КДПУ, поширення в Instagram та Facebook. Виконання – в графічних програмах, ручний авторський малюнок.
Файли в форматі JPG направляти на електронні пошти кафедри образотворчого мистецтва [email protected] та кафедри ДПМ та дизайну [email protected] .
2 рази на тиждень (понеділок та четвер) організаційний комітет розглядатиме надіслані графічні роботи та оприлюднюватиме їх. Просимо надавати роботі назву (якщо в самій роботі не міститься шрифтовий слоган) та вказувати прізвище та ім’я автора (українською та англійською) задля уникнення порушення авторських прав.
Оприлюднення файлів передбачає згоду автора на те, що його авторські (персоналізовані) роботи можуть бути розповсюджені в соціальних мережах не в комерційних цілях.