Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

Факультет мистецтв висловлює щирі співчуття!

Викладачі та студенти Факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету висловлюють глибокі співчуття студенці магістратури Кононенко Олені Олексіївні з приводу передчасної втрати чоловіка Кононенко Олександра Володимировича, який загинув захищаючи рідну Україну від підступного вторгнення російських загарбників.
Заступник командира з артилерії механізованого батальйону, майор Олександр Кононенко під час проведення бойових дій перебував на одній з найгарячіших точок війни. Отримав важке поранення у бою поблизу Новотошківки на Луганщині. Попри усі намагання, лікарі, нажаль, не змогли врятувати життя бійця, 20 квітня він помер у шпиталі в Дніпрі.
Без батька лишився маленький син Олександра, дружина втратила коханого чоловіка. За словами дружини Олени, Олександр був найдобрішим, найтурботливішим і люблячим татусем. Відважним воїном із великим серцем, незламною волею і любов’ю до життя!
Вічна пам’ять українському захиснику! Герої не вмирають!

19144