Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

1вересня

«Мистецтво вимагає знань» Бертольд Брехт

Перше вересня стало днем яскравої посвяти в першокурсники!

Перед головним корпусом КДПУ виступили танцювальні та співочі колективи. Серед присутніх адміністрація університету та гості–представники міської та районної рад у місті. Голова студентської ради прочитала присягу для першокурсників як підтвердження відповідального вибору своєї професії та майбутнього сумлінного виконання своїх обов’язків під час навчання в рідній Альма-матір!

30 майбутніх дизайнерів та 21 художник-педагог – цього року поповнили лави одного з кращих худграфів України. Після завершення святкового заходу студенти-новачки розійшлися по факультетам, де їх привітали декани, куратори та студактив.

Бажаємо хлопцям та дівчатам спеціальностей Образотворчого мистецтва та Дизайну успіхів у навчанні та творчої наснаги на шляху опанування обраної професії!

1сент