Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

RSUstyQ2Dr4

Регіональний пленер із живопису в Косові

З 10 - 13 жовтня 2018 року, на базі Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв проходив регіональний Пленер із живопису, організований кафедрою образотворчого мистецтва та академічних дисциплін Косівського інституту ПДМ ЛНАМ. До участі запрошувалися студенти ІІ-VІ курсів Вищих навчальних закладів мистецького спрямування та Класичних педагогічних університетів. Наш університет представляли студентки: Смальчук Анна (V курс), Бобильова Юлія (ІІІ курс), Градова Аніса (ІІ курс).
Пленер було організовано з метою творчого саморозкриття студентів, обміну досвідом та вдосконалення навичок із живопису в умовах пленеру (живопис на відкритому повітрі). Передбачалося виконання навчально-творчих завдань на розвиток колористичного бачення та навичок з відбору оптимального мотиву, композиції етюду, роботи кольоровими відношеннями, передачі стану природи в процесі роботи над етюдом пейзажу чи пейзажу з архітектурою. 
Такі заходи важливі для підтримки талановитої студентської молоді. Слід зауважити, що вдруге організований пленер у Косові вийшов за межі регіонального, оскільки в ньому взяли участь студенти з Харкова, Херсона, Кривого Рогу й Кропивницького. 
Студенти працювали над виконанням етюдів, обираючи найрізноманітніші мотиви у запропонованих локаціях не тільки у Косові, а й за межами міста поблизу Карпат.
Окрім виконання пленерних завдань, організатори продумали для гостей культурно-екскурсійну програму. Пізнавальною була екскурсія в Косівський музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини. Не менше зацікавлення викликало відвідування приватної творчої майстерні художника-кераміста Любомира Макара і проведений ним майстер-клас із гончарства. 
Розважальний вечір біля вогнища ще більше згуртував студентське товариство. По завершенню третього дня відбулося підведення підсумків – виставка пленерних робіт, нагородження дипломами. Усі учасники отримали сертифікати про участь у регіональному Пленері з живопису та пам’ятні подарунки на згадку про перебування в Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ.

(матеріал підготувала студентка ІІІ курсу Бобильова Юлія)

Дякуємо студенткам за гідну презентацію Факультету мистецтв на Пленері з живопису, бажаємо натхнення та перемог на шляху творчого становлення! 

qA zbu3vDZA   a8VdSlzIW7Y

sBn2GhGnYkw   HwKPMgvTwqk

 

kp9LVBcXspY   r9cgPP7lvzU

GqlZC8f0LZ8   fZYzHbsA 1A   

37CstB1H7Yc   pwb lp5L8pc

nJjYPXsxaUQ   

 

5846
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31