Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ З НАРОДНИМ ХУДОЖНИКОМ УКРАЇНИ, ГОЛОВОЮ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ІКОНОПИСЦІВ ВАСИЛИКОМ Р.Я.

Художньо-гріфічне відділення факультету мистецтв запрошує поціновувачів сакрального мистецтва, студентів та викладачів та усіх, хто небайдужий до надбань української культури на зустріч з гостем факультету мистецтв, народним художником України, головою української спілки іконописців, завідувачем кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв ВАСИЛИКОМ РОМАНОМ ЯКИМОВИЧЕМ.

Зустріч відбудеться 17 грудня 2018 року, о 12.10 в 108 аудиторії корпусу художньо-графічного відділення факультету мистецтв (вул. Мистецька, 9).

Виставка творів сакрального мистецтва нашого шановного гостя відбудеться 18 грудня 2018 року о 14.00 у Міському виставковому залі.

Коротка інформація про гостя:

DSC00414б

Роман Василик, завідувач кафедрою, професор

Народився 1947 р. н. У 1968 р. закінчив Ужгородське художнє училище ім. Ерделі. У 1973р.  закінчив Львівський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва (тепер Львівська Національна академія мистецтв). Вчителі з фаху: К. Звіринський, М. Яців, В. Овсійчук. З 1997 до 2000р. — завідувач кафедри проектуванняі нтер'єрів Львівської академії мистецтв. Народний художник України. Завідувач кафедри сакрального мистецтва Львівської Національної академії мистецтв, професор. Нагороджений Грамотою та Орденом Верховних апостолів Петра і Павла Папою Римським Бенедиктом, Благословенною грамотою ПатріархаКиївського та всієї Руси-України Філарета, Благословенною грамотою Патріарха Української греко-католицької церкви Любомира Гузара, Почесною грамотою Президента України, Орденом Петра Могили. Нагороди відукраїнських посольств Англії, Італії, Бразилії, Австралії та Польщі, Університету штату Парана (Бразилія), Міністерства культури і туризму України, Міністерства освіти і науки України. Почесний професор Університету Парана (Бразилія). Голова Української Спілки іконописців. Художник. Працює в галузі сакрального мистецтва (комплексне оформлення храмів, іконопис), станкового малярства, проектування інтер'єрів, екслібрису.

Інформацію взято з сайту https://lnam.edu.ua/uk/faculty/art/sacral-art/teachers/vikladach-kafedri/vasilik-r-ja.html